Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
Trekngailis
2019. gada 10. septembrī 16:00
Neredzu problēmu. Noteikt videni un augstskolu par maksu. Ar 9 klasēm pilnībā pietiek. Augstskolā dzert jau ir tikai tādā māžošanās.
Dzintars Lielais
2019. gada 10. septembrī 16:03
Pilnīgi pietiktu ar četrām klasītēm, Pie saimnieka strādājot vairāk ar neko nevajag!
Trekngailis
2019. gada 10. septembrī 16:04
Viens gads izmaksā 6500, tad 12g attiecīgi 78 000. Kamēr nav šo summu atdevis nodokļos atpakaļ, neizlaist nevienu no valsts.
Trekngailis
2019. gada 10. septembrī 16:05
Tā ir, reti kuram vajag vairāk par rakstīt, rēķināt, minimālās datorzināšanas. 9 klasēs to visu iemāca. 4 gan būtu par maz, jo 10g vecu bērnu grūti nodarbināt.
aivo davidson
2019. gada 10. septembrī 16:28
Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts!
Trekngailis
2019. gada 10. septembrī 16:32
Nu, Latvija ir starp 40 pasaules bagātākajām valstīm! Cik valstīs ienākums vidēji ir 1100 vai vairāk, koe?
Agnese Cīrule
2019. gada 10. septembrī 16:35
Inflācija. Mācību grāmata, kas maksāja nepilnus 5 latus tagad maksā nepilnus 16 eiro. Un tā jau ir ar visu.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi