Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
123 komentāri
Sakārtot:
3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā
2019. gada 7. septembrī 22:40
Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts!
1000€/mēnesī
2019. gada 7. septembrī 22:42
vajadzīgs kā minimums.Tagad plēš no visām pusēm,spēj tik maksāt ragā.
Knariņs turēs visus nabadzībā
2019. gada 7. septembrī 22:53
Ja valstī zoba izraušana maksā 50 eiro, komunālie maksājumi ar 170 eiro mēn., elektrība ap 35 eiro mēn, tv minimālā paka ap 15 eiro, pilna bāka degvielas ap 80 eiro, tad vienam cilvēkam pietiktu knapi ap 1700 eiro mēn. Ārzemēs cenas ir kā pie mums apmēram un tā viņiem parasta minimālā alga katram strādnieciņam.
Nemelo, Davīdson, visvairāk zaudēja tava Krievij
2019. gada 7. septembrī 22:59
visvairāk zaudēja tava Krievija - 40 000 000, nevis Latvija. *** Ko neauro par Pūteņku, kurš atļāva Maskavijā uzbūvēt lielāko mošeju Airopā. **** Nemelo, Davīdson. Ar viltu , meliem un militāru spēku Latviju tava Rosseja okupēja, likvidēja un iekļāvā savā impērijā PSRuSkā, nevis ES. Par ES balsoja 67 % LV pilsoņi. Cik % LV pilsoņi balsoja par stāšanos tavā PSRuSkā ? *********** Ko tev un tavai Rossejai nodarīja biedrs Sōrisssss ?
kiploka
2019. gada 7. septembrī 23:08
kaa nu kuram. kapeiku piseejiem pietiek ar 400 e/menesii. citiem ari ar n tajiem taukshkiem var nepietikt. tas tak atkarajs, kaa teeree, uz ko teeree ! var nodzert noeest restoraanos visu algu arii.
Egle
2019. gada 7. septembrī 23:10
noskrandušās pastalas domā, ka nauda padarīs viņu dzīvīti skaistāku un pilnīgāku trulajā, noskrandušajā, prastajā, neattīstītajā eiropas pievārtē latvānijā, ne jau nauda nosaka, cik tupa, homofobiska, trula, agresīva un vardarbīga ir pastala, pastala jau tāda paliks tāpat.
Egle
2019. gada 7. septembrī 23:13
Ja godīgi Latvānijas apstākļiem 1000 eiro mēnesī ir ok. protams, ja grib lekt augstāk pa savu pakaļu un padižoties citu prastu pastalu priekšā, tad vajag gan prieks aifona, gan metāla kastes , ar ko piesmirdināt ielas
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa,
2019. gada 7. septembrī 23:14
kas tev pēdējo reizi traucēja mīkstoties ?
Latvijas Nacionālā Nedrošība
2019. gada 7. septembrī 23:14
Mūs iekļāva EU ar viltu jo cilvēki balsoja par iestāšanos EU jo bija pārliecināti par to ka labklājības līmenis pietuvosies Vācijas Zviedrijas Anglijas līmenim citādi mēs nebūtu EU! Turklāt tiekam atklāti diskriminēti mūs sauc par Otrā Ātruma valsti!
Nemelo, Davīdson,
2019. gada 7. septembrī 23:15
visvairāk zaudēja tava Krievija - 40 000 000, nevis Latvija. *** Ko neauro par Pūteņku, kurš atļāva Maskavijā uzbūvēt lielāko mošeju Airopā. **** Nemelo, Davīdson. Ar viltu , meliem un militāru spēku Latviju tava Rosseja okupēja, likvidēja un iekļāvā savā impērijā PSRuSkā, nevis ES. Par ES balsoja 67 % LV pilsoņi. Cik % LV pilsoņi balsoja par stāšanos tavā PSRuSkā ? *********** Ko tev un tavai Rossejai nodarīja biedrs Sōrisssss ?
Ko te dariit ?
2019. gada 7. septembrī 23:19
Vajag 2000 eur meenesiii vismaz. Taa kaa aarzemees. No dziivoju 5 gadus Vaacijaaa alga bija 2000-3000 eur bet cenas veikalos Lidl un DM ļoti leetas. Paeest var leeti. DM produkcija shampuuni pulveri utt leeti. Dziivoklis bija 350 eur taa pat kaa pie mums (1 istaba). Suutiiju naudu radiniekiem uz Riigu. Atbraucu uz Latviju te nekas nav mainījies. Daudzi muļķi straadaa pa minimaalo. Es nesaprotu ko juus te seezhat un chiikstat ? Brauciet prom uz civilizeetaam valstiim. Latvijā nav gaidāms nekas labs tuvaakajaaa laikaaa. Ziema tuvojas. Komunaalie pieaugs. Alga paardeveejai 450 eur uz rokaaam. Ko te palikt ? Draudzene Norveegijaaa. Beerni iet Norveegu skolaaa. Neviens atpakaļ netaisaas uz Latviju lai dziivot nabadziibaaa liidz muuzha galam. Pashi vainīgi kas te paliek.
Egle
2019. gada 7. septembrī 23:20
diskriminēt homofobiskās trulās pastalas Eiropas savienībā būti tikai taisnīgi, diemžēl ieropas savienība neliek sankcijas par pastalu homofobiju un vardarbīgo agresiju,kā arī par rīgas centra aizlaišanu mēslos ar troksni un izplūdes gāzēm, bet ES vajadzētu sākt likt sankcijas pastalām.
Dw
2019. gada 7. septembrī 23:22
Liepājā sludinājumos gandrīz visur piedāvā min algu.... par kādu cilvēka cienīgu dzīvi iet runa?
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa,
2019. gada 7. septembrī 23:24
kad tev pēdējo reizi traucēja mīkstoties ? Koē ?
Cenas nav ne lētas, ne dārgas
2019. gada 7. septembrī 23:26
bet cenas veikalos Lidl un DM ļoti leetas. ============================================================ Cenas ir zemas vai augstas.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi