Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Samirs Dišlers
2019. gada 4. septembrī 21:22
Kučinskim jāiet kā līdzzinātājam tagad!
aivo davidson
2019. gada 4. septembrī 21:31
Baltijas Cels, Neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 g. varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS!!! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem tauta ir pie pakaļas! Mūsu rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Paskaidrot, cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza!!! Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. mums nav jānomaina valdība, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. Ļaunums #2 ir oligarhs Dž Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva ES, esam 3šā nabadzīgākā valsts ES! Daudzi, kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!? Mazak par 1.9 miljoniem palikuši! Nebūs tautas nebūs valsts! Diskriminācija LV otrā ātruma valsts EU!
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 21:39
Nemelo, Davīdson, visvairāk zaudēja tava Krievija - 40 000 000, nevis Latvija. *** Ko neauro par Pūteņku, kurš atļāva Maskavijā uzbūvēt lielāko mošeju Airopā. **** Nemelo, Davīdson. Ar viltu , meliem un militāru spēku Latviju tava Rosseja okupēja, likvidēja un iekļāvā savā impērijā PSRuSkā, nevis ES. Par ES balsoja 67 % LV pilsoņi. Cik % LV pilsoņi balsoja par stāšanos tavā PSRuSkā ? *********** Ko tev un tavai Rossejai nodarīja biedrs Sōrisssss ?
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 21:39
Biedri bankr. zōwietiskās ideoloģijas atkritum Zajōmbalofff, tu neatbildēji - kad LV iestājās tavā nelikumīgi izveidotajā okupētājvalstī PSRuSkā ? **** Kādēļ tu aizstāvi lōņina nelegālās valdības izveidoto nelegālo PSRuSku un tās noziegumus pret Latviju ? Noziegumu aizstāvēšana arī ir noziegums . ***** Kādēļ tu melo, ka tavs ļōnins Latvijai iedeva i brīvību , i valsti ? Koē ?
Egle
2019. gada 4. septembrī 21:42
Kucinskis ne to vien zin.
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 21:43
Egļa, z i n a, nevis " z i n " .
Egle
2019. gada 4. septembrī 21:44
Ej bekot, sēņu kluci, man patīk kurzemes dialekts, kurzemē neviens nesaka zina, zina vispār skan tizli.
Egle
2019. gada 4. septembrī 21:46
Un ko nacionālas homofobiskās nacistpastalas zin, tas vispār ir oh oh oh, viņi jau pūst u smird 30 gadus saemā, pastalu varoņi.
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 21:50
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, kad mauksi prom no Latvijas ?
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 21:52
Rāsistiskais lāpotsnācist Egļa, teitan tu centies rakstīt latviešu literārā valodā , nevis Korzemes daielektā .
Eriks Zeps
2019. gada 4. septembrī 22:03
Valodnieki jau strādā pie sēņu veča dialekta - 'pjanij poļskij podrostok' dialekta...
Sēņu Vecis
2019. gada 4. septembrī 22:04
'pjanij poļskij podrostok' ================================================================ Dārgumieņ, kādā to to uzrakstīji ? Koē ?
Juris
2019. gada 5. septembrī 05:32
Bet es zinu, ka Kučinskis bija mēsls, ir mēsls un būs mēsls!
Livija Veise
2019. gada 5. septembrī 06:11
Kučinskis /ZZS/ zināja par karteļu veidošanu celtniecības /un ne tikai/ uzņēmumos un klusēja tātad - piesedza. "Labo" darbu čempioni!!!!! Kāda būs viņa atbildība??
Kristaps
2019. gada 5. septembrī 08:01
jobanais lops !!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi