Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
labais rabīns
2019. gada 2. septembrī 13:54
Uzskatu ka šis genocīds pret lauku skolām ir jāpārtrauc. Tas ietaupījums no slēgtajām skolām ir bezjēdzīgs, jo katru gadu notiek budžeta līdzekļu izšķērdēšana. Lauku mazajām skolām ir jābūt. Tieši tāpat kā ir jābūt Latvijas laukiem. Varu tikai iztēloties cik ilgi samierināsimies ar šo netaisnību. Skola nav biznesa projekts. Tāpat laukos tiek investēts, ceļu asfaltēšana, lauku atbalsta dienesta programas, Eraf fondi. Vai visi šie līdzekļi ir bezjēdzīgi iztērēti. Nav skolu, nav arī cilvēku laukos. Stop skolu reformām!!!
Dzintars Lielais
2019. gada 2. septembrī 14:14
Skumji! Kopš padomju laikiem skolu skaits samazināts trīs reizes ! Latvijai nevajag gudrus latviešus !
andre
2019. gada 2. septembrī 15:01
laimes stasts turpina savu gaitu .
Hērakls Auklītis
2019. gada 2. septembrī 17:57
Cūcība ir cūcība, un saukt to par reformu nav pareizi, jo lietas ir jāsauc savos īstajos vārdos, lai neizceltos sajukums un nesaprašana. Galgauskas skolas slēgšana bija tieši, precīzi cūcība.
Samirs Dišlers
2019. gada 2. septembrī 18:17
Saņemieties, vajag vēl 50 skolas aizvērt!
Samirs Dišlers
2019. gada 2. septembrī 18:22
Vispirms likvideja Zvejnieku kolhozus un arī parastos kolhozus; tad likvidēja uzņemumus un mediķus laukos, tad likvideja skolas; Lauki un ciemati - ir vajadzīgi tikai lai pieprasītu Eiropas fondus, kurus viltīgi izsaimniekot!
Samirs Dišlers
2019. gada 2. septembrī 18:25
Latvieši, neaizmirstiet reģistret savu dzīvesvietu Anglijā, lai tur paliktu pēc Brexit, un vienmēr balsojiet par Jenotiem, Latvijas Laimes Partiju un Apvienību PAR!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi