Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
40 komentāri
Sakārtot:
Onslows
25. augustā 10:57
Ments ir cilvēks ar rauj ķepā! Bet tos kas rauj ķepā Rīgas domē ieliek Briselē!
!
25. augustā 11:02
Nekavējoties patriekt un nedot izdienas pensiju. Bet tās jau ir iekšlietas, vienīgie, kuri drīkst saņemt izdienas pensiju, ja ir sodīti, vai turpināt darbu profesijā bez uzplečiem.
fakti
25. augustā 11:19
Депутат Рады заявил, что США управляли Украиной при Порошенко. По словам депутата, бывший президент просто исполнял волю определенных лиц из США
nja
25. augustā 11:19
tiku maksājis RĪGAAAĀ-SKOLAS IELĀ.BIJA VĒL LATI.PIEDĀVĀT NEVAJADZĒJA;PAPRASĪJA.UZSTĀDI'TA ZĪME,,ĶIEĢELIS,,TEICA,NE PIRMAIS,NE PĒDEJAIS.
nja
25. augustā 11:20
tiku maksājis RĪGAAAĀ-SKOLAS IELĀ.BIJA VĒL LATI.PIEDĀVĀT NEVAJADZĒJA;PAPRASĪJA.UZSTĀDI'TA ZĪME,,ĶIEĢELIS,,TEICA,NE PIRMAIS,NE PĒDEJAIS.
666
25. augustā 11:30
@alērijs Širokovs---tas ir tas vietējais Krāslavas ,,mažoru,, gimenes dēliņš ,ko veiksmiigi piesedza vecāki,par kuru naudas izcelsmi arii klist nelabas runas...tur arii esot bijušas kriminalas darbiibas,tiesa gan...Maskavā..šitai gimeniitei rāmji neeksistē un vietējā policija raustās no viņiem! Asinis un nauda -ta ir viņu specifika...:((
Zāwoietskojs, kāda tev un tavai Krievijai daļa,
25. augustā 11:40
fakti ************ Депутат Рады заявил, что США управляли Украиной при Порошенко. По словам депутата, бывший президент просто исполнял волю определенных лиц из США ========================================================================= valdīja vai nevaldīja Ukrainā ? Ukraina taču nav tava Krievija.
Braliba
25. augustā 11:46
Musors nav cilveks,хороший мент,это мёртвый мент.✌
Io
25. augustā 11:47
Kad kāds reāli sēdēs tad es ticēšu valstij...
Jautājums to!
25. augustā 11:52
Ir konkrēts gadījums, kad "menti" izdara noziegumu būdami dienesta, pēc tam saņem izdienas pensiju, nesēž cietuma un turpina darbu policija bez pagoniem??? Ir tāds cilvēks vai tā ir tukša runāšana? Pēc definīcijas, tas neiet kopā!!!
Visi menti 100 % ņem kukuļus
25. augustā 12:06
Viss tikai atkarīgs no situācijas un kukuļa apmērā.
Jautājumam
25. augustā 12:07
Izlasiet likumu par izdienas pensijām IeM darbiniekiem un citus izdienu pensiju likumus, tad redzēsiet atškirību. Turklāt iekšlietu izdienas pensionāri turpina darbu bez dienesta pakāpes vai strādā pašvaldības policijā. Kāpēc izdienas pensijas maksā IeM sistēmas gramatvežiem, noliktavas "ierēdņiem"? Jo visiem ir dienesta pakāpes.
Tigeris
25. augustā 12:12
Trakakais scenārijs ir palikt bez mentiem. Varbūt algas par mazu? Saprotams, ka šeit komentē bijušie zeki.Vinu viedoklis vienmēr būs neobjektivs.
Olafs
25. augustā 12:19
ja dod, tad ņem, ja sit, tad mūc--- tā tās lietas kārtojās, mani mazie draugi...
:D
25. augustā 12:19
Tigerim. Traki būtu gan mafijai, ja tā paliktu bez saviem mentiem un neticamā kārtā tomēr tiktu atjaunota Latvijas Valsts Policija.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi