Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
īpaši stulbs
2019. gada 23. augustā 13:16
Tajā laikā jau ikviens, kam nebija slinkums, mīza virsū dzelzs priekškaram. Es arī!
Antiņš
2019. gada 23. augustā 13:19
Jā, bet komunisti sagrāba visu kopējo mantu, varu un atkal Tautai uzkundzējās. Sagrāva arī ekonomiku, jo no industriāli attīstītas LSRS mēs esam noslīdējuši uz industriāli atpalikušu, agrāru LV un vēl jaunā savienībā, kur mums jāpilda, kas rakstīts ES regulās, direktīvās.
Juhans
2019. gada 23. augustā 13:25
Ja es būtu sieviete, viņš mani savās plaukstās izkausētu momantā(li).
kreacionists
2019. gada 23. augustā 13:33
Padomju komunistu valsti sāka iznīcināt (izkausēt) jau 1940.gada jūnija Dziesmu svētkos, kad neskatoties uz komunistu nogalinātiem Masļenku robežpunktā latviešu robežsargiem un mierīgajiem iedzīvotājiem, 1940.gada jūnija dziesmu svētkos Daugavpilī latviešu tauta ar asarām sauca pēc Palīga - vienīgā palīga Dieva, 3 reizes nodziedot, izlūdzot Himnu "Dievs svētī Latviju."1940.gada jūlijā Prezidents Kārlis Ulmanis, braucot par okupētajām un krievu zaldātu pārpildītajām Rīgas ielām, pierādīja, ka nebaidās no okupantiem. Šo bezdievīgo iekārta tika jau nolemta sakāvei, kad nepadevās Meža brāļi, kad Sibīrijas aukstumos un vagonos viens par otru cīnījās latvieši, kad 1945.gada Kurzemes katlā par savu zemi cīnījās mūsu senči un ne par ko neatdeva ienaidniekam. Tad nāca Gunārs Astra un citi cīnītāji....
beerdrinkers
2019. gada 23. augustā 13:52
Nevajadzētu Valsts prezidentam mētāties ar tādām augstām frāzēm, zinot to, kādi tumši laiki tagad ir Latvijas tautai. Tādas, patosa pilnas runas iederētos tad, ja Latvijas labklājība, šajos, gandrīz 30 gados, būtu sasniegusi Vācijas, Zviedrijas vai Dānijas līmeni. Un tas bija iespējams!!! Bet Latvija ir dirsā...Levit, nevajaga tā, nav smuki.
Strādājošais nabags
2019. gada 23. augustā 13:54
No viena grāvja otrā...
Latvijas Nacionālā Nedrošība
2019. gada 23. augustā 14:40
Atceramies, atmoda, "Baltijas ceļš"! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?
beerdrinkers
2019. gada 23. augustā 14:43
>Latvijas Nacionālā Nedrošība, dauni, būsi jau 200- to reizi savu copy/ paste palagu iemaucis? Tu absolūts idiots esi!
Latvijas neveiksmes stāsts
2019. gada 23. augustā 14:45
Cik simtiem tūkstošu Latvijas ģimeņu zaudējuši savus vienīgos mājokļus ir bijuši spiesti pamest neatkarīgo Latviju lielākoties latvieši jo mēs paši nevaram atļauties tajā dzīvot Latvijā jau mēģinājām atgriezties nesanāca galus kopā savilkt nevarējām! Cik palikuši mazāk nekā 1.9 miljoni no tiem 63% latvieši! Nebūs tautas nebūs valsts!
Soul Embraced (band)
2019. gada 23. augustā 14:57
Tik līdz kāds uzraksta patiesību par kuru klusē ziņas, tā Beerdrinkeram apmetas galvassāpes 🤣
Doza
2019. gada 23. augustā 15:09
Tie,kas stāvēja toreiz, stāv arī tagad,tikai citā rindā-pēc savas pensijas, pēc ārsta pakalpojumiem.Tā kā nekas nav mainījies uz labo pusi,ja vien varturiem.
hi hi
2019. gada 23. augustā 15:10
Cilvēki Baltijas ceļā savās plaukstās izkausēja totalitāro režīmu. .. ................................................................................................. Lai tagad Levits savaas plaukstaas vareetu kauseet padomnieci......
hi hi
2019. gada 23. augustā 15:12
Re,kaa katalaañi , jau gadiem staav kjeedees un kausee un kausee,bet kaa ir klucis taa ir......un nekaada kauseeshana nepaliidz jo iisteniibaa neviens "no augshas" viñiem to neatkariibu nedos kaa Baltijai.....
beerdrinkers
2019. gada 23. augustā 16:06
Tak nē. Vienkārši palagā, pie tam pārsimts reižu atkārtotā, kurā darbojas nejaušo vārdu ģenerators, jēgu sameklēt nav iespējams. Ja to lasītu psihiatrs, teiktu- tas cilvēks ir mans pacients. Ja lasītu skolotāja, teiktu- eh, mana kļūda. Bet saprātīgs cilvēks teiks- slima suņa murgi. Liberālisms, Jaunā Derība, evaņģēlijs, VDK, welkomisti, ģeopolitika, vērtību sistēma un dzīves jēga, Soross, NATO un Relax, vēl Seriously, grēki un Jēzus Kristus...tas cilvēks ir smagi slims. Bet, tā kā ir dzimusi idiotu paaudze, tam idiotam piekritīs un plusos. Nē, izlasīt tāpat nespēj, bet, noķerot izcelto vārdu "liberālisms" un welkomisms, biomasa, planktons ir sajūsmā- tas ir viens gudrs cilvēks, tas ir no mūsējiem (tas gan taisnība, viņš tiešām ir no jūsējiem), tu tikai paskat, cik garu tekstu sarakstījis! Jūs esat komposta kaudze- dārzeņi pūšanas stadijā. Nu varena bilde, ne?
Newsboys " God is not dead " song
2019. gada 23. augustā 16:49
God. Beerdrinker, Jūs varat atspēkot, pretargumentēt, kaut vienu lietu, kas tajā "palagā" Copy-Paste būtu uzrakstīts nepareizi? Nevarat! Tā kā ejat atpūsties. Politkorektums mums skalo smadzenēs viedokli un nedot iespēju redzēt patieso situāciju. Nezinot kur esam, nevaram zināt, kur doties. Diemžēl cenzūra ir pilnigi visur arī Latvijā.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi