Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
L39
14. augustā 08:30
Kopumā Latvijā šogad noslīkstot dzīvību zaudējuši jau 66 cilvēki. Tomēr, kā norāda Palkavniece, jāņem vērā, ka patiesais noslīkušo cilvēku skaits noteikti ir vēl lielāks, jo gadījumos, ja noslīkušais jau ir nogādāts krastā un nav jāmeklē, tad VUGD uz notikuma vietu neizbrauc un tas neparādās dienesta statistikas datos----------------- veel lielaaku sviestu nevareji sadzejot? noslikushi cilveeki neparaadaas datos bet to ka kakji no aabeles nocelj tas dateejas.
Juhans
14. augustā 08:49
Tā saucamās Globālās sasilšanas iepaidā lielākie ieguvēji ir šīs paŗadības profesionāļi - t.i. Globālās sasilšanas t.s. pētnieki un šo pētnieku palīgi - literāti, kas mums raksta draudīgās ziņas. Savukārt, tieši pie mums ir raksturīga vēl viena grupa, kas iegūst no t.s. Globālās sasilšanas - tie ir t.s. dīvāna zemnieki, jo viņi saņem kompansācijas gan par sausumu, gan par slapjumu un pat par temperatūŗu, jo gaisā vinēr var izmērīt daž(nedaž)ādas teperatūŗas.
Vienotības na zzs urodi
14. augustā 08:58
no latvijas 18 gados jau izdzinuši 975 000 tūkstošus cilvēku. Un cikvēki brauc prom katru mēnesi . A resnā varas kloķe tik zog miljonus un uzdzīvo.
Svētdien solīja
14. augustā 09:03
Ka no trešdienas līs un paliks IEVĒROJAMI vēsāks. Pludmali atcēlu. Tagad jau būs siltāks... Kā man tās laikapstākļu prognozes kaitina ...
īpaši stulbs
14. augustā 10:23
Labi, ka Jēkabpils nav Kurzemē!
Sēņu veci
14. augustā 11:31
nobanoja TV net, Apollo un Delfi. Tur tas pidars vairs nevar trakot. Tagad viņš ir apsēdis portālu Kas Jauns, bet es zinu, ka daudzi zvana lai aizliedz viņam komentēt.
Sēņu veci
14. augustā 11:32
nobanoja TV net, Apollo un Delfi. Tur tas pidars vairs nevar trakot. Tagad viņš ir apsēdis portālu Kas Jauns, bet es zinu, ka daudzi zvana lai aizliedz viņam komentēt.
atpūtnieks
14. augustā 11:41
Tak nupat vaimanāja , ka līs un būs arktiskais aukstums bez maz . Laikam par sinoptiķiem savāktas ,, tv sejas,, ar tālmācības skolas izglītību . Tās kuras pat amatierteātros neņem darbā.
beerdrinkers
14. augustā 13:27
Tagad es zinu, kā sauc bildē redzamo zvēru- portāla žurnālisti pateica. Tā ir antilope Rīgas zvērudārzā!
Ai jai jā
14. augustā 22:59
Pagājušo nedēļu solīja kā pēdējo silto. Ar šo nedēļu vajadzēja būt rudenīgi vēsam. Ja nezin, ko tautu māna. Laikam par tām prognozēm ari algu saņem. Labs tāds darbs, nekādas atbildības, ko grib, to prognozē.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi