Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Korpulentā Jersikas Baiba
13. augustā 23:29
Ko un par ko viņi apbalvo ?
AAAAAAA
13. augustā 23:32
Lai veicas jaunajam ministram!
Opis
14. augustā 00:11
Bez padomēm nevar? Tik stulbi, ka katrs jautājums jāizlemj padomei? Kāpēc vajadzīgi ministri, deputāti, direktori, ja tāpat papildus jāalgo padomes? Varbūt jāiztiek bez ministriem, deputātiem un direktoriem, jo tāpat visur ir padomes? Kapec jāuztur 2x vai 3x lielāks birokrātu bars?
Opis
14. augustā 00:12
Un galvenais gudru seju uztaisīt, tipa visu zinu visu saprotu...
Lai saprastu kur doties, jāsaprot, kur esam!
14. augustā 00:22
Atceramies, atmoda, neatkarība! 1990 savulaik tik labi viss izskatījās, bet pēc 29 gadiem Latvija ir 3šā nabadzīgākā valsts EU. 1989 gādā kristigais ebrejs no EE man pateica, ka LV pārtvers VDK. Un tagad, var jau redzēt, kādi cilvēki visu vērtīgo prihvatizēja. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Ģeopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts un tauta neinteresē! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu zagšanas. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ( dzīves jēga) ir nepareiza! Egoisti! LV ir personas kuram KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks mums nav jānomaina Bordāns , Kalmeijers vai Maizītis, mums jāmaina viņu uzskati un vērtību sistēma. oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!??
Nahhh...
14. augustā 00:32
Kādu vēl padomi? Tauta grimst nabadzībā bet tie resnie tarakāni tik miljonus grābj un ordeņus sev dala
Juhans
14. augustā 00:47
Nav labi, ka te drīXt rāXtīnāties nerēģīstŗēti kommēntātōŗi, jō tā iŗ sensatīva infoŗmācījā, jo minnīstrs ir vēl jauns.
kur NA ZZS VIENOTĪBAS hiēnas
14. augustā 01:00
tur mahinācijas afēras zagšanas meli OIK NĪN bads un krahs
pipars
14. augustā 01:10
Liekas, ka ministrs ir cienījams un dara labus darbus, izkrituši no aprites partijas biedri nevarēs viņu iespaidot?
circenis
14. augustā 01:15
Parādnieks jau darīs savu intrigu lai dabūtu amatu kurā liela alga....? Bet ko viņš prot? Kļūst jau smieklīgi un primitīvi....
Mokasins
14. augustā 02:30
Valsts apbalvo kukulnenejus ___ pilsonibas un imigracijas shefs no manis izspieda 3500 Ls kukuli un pectam sanema apbalvojumu par lielu ieguldijumu valsts laba
sendenī to Puntulis
14. augustā 04:26
Merdokrātiem taču vajag tos spīguļus. "Goda kleptoēzelis". Skan pavisam labi. Vai vēl labāk: " Nopelniem bagātais OIKlandes Izmirāta kleptoēzelis" . To vajadzētu piešķirt Garantētajam Izmirāta Virsēzelim Levitam.
q
14. augustā 12:24
Šitas, kurš 3 vārdus sakarīgi nevar pateikt? Kurš neredzēja pārraidi ar viņu pie Veltas Puriņas? Ir vērts paskatīties!
Uhh
14. augustā 14:07
Vai pakaļas slaucīšanas padomi arī nevajag izdomāt? Un tizlo gaitu ministriju? Vēl daudz vakanču var izdomāt! Idiotisms- oligofrēni Saeimā,šķiet to jau ir sasnieguši. Ka tik kaut ko vadīt!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi