Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
67 komentāri
Sakārtot:
jamm
13. augustā 16:52
Drosmīga meitene visu izdarīja pareizi. Var redzēt, ka šie vecāki pareizi audzina savu meitu. Diemžēl kārtējo reizi nākas sastapt alkohola lietotāju, kurš nezin mēru un citiem traucē dzīvot. Alkohola atkarībniekus vajadzētu piespiedu kārtā ārstēt, jo savādāk tie labu galu neņems un pie reizes var kādu paraut sev līdzi.
učene
13. augustā 17:10
Ko tur darīja skolniece stundu laikā?
Lotoss
13. augustā 17:15
Nu ja, tā arī šis pilsonis gāja pa visām mājām un visiem stāviem, lai atrastu kur durvis vaļā??? Zināja tak kur!
skumji, ka tā
13. augustā 17:16
Ja par to alkohola lietotāju bīstamību pilnīgi piekrītu. Vel vakar bija raksts par vīrieti, kurš alkohola reibumā nositis draugu ietinis paklājā un nesis līķi izmest Daugavā. Vai pagājušo nedēļu, kur sieviete reibuma nodūra savu māti pensionāri. Ja šie cilvēki būtu izārstēti laicīgi, tad starp mums joprojām būtu šo cilvēku upuri. Paldies Dievam, ka meitene noreaģēja pareizi un viss beidzās laimīgi.
Decoy
13. augustā 17:18
As i wrote..early childhood|infancy holds missing piece not funerals. Cause funerals are average and were multiple but newborn life not average yet if switched..maybe for this reason not want me to know. Goes together with anger issues cause thought too stupid as baby or whatnot..
Decoy
13. augustā 17:19
Maybe some trauma..
Za
13. augustā 17:19
Bet kā var neiemācīt aizslēgt durvis,labi,ka tāda miermīlīgs "viesis" trāpijās
to lotoss
13. augustā 17:20
Jā tā viņi dara. Mana māte izbijusī pārvaldniece pirms gadiem desmit, kad aizgāja pensijā vairākas reizes piefiksēja, ka tiek raustīts rokturis un tad sāka durvis kārtīgi vaktēt. Nākamajā reizē, kad redzēja rokturi griežamies šī kā metās ārā un bams ar visam durvīm tam garnadzim pa degunu. Asinis vine pludoja, bet vismaz mācība uz dzīvi. Pie reizes vel nolamāja viņu. Vecā laika sieviete ar rūdījumu, ko lai saka.
Levits
13. augustā 17:20
9 gadīgu bērnu drīkst atstāt vienu mājās?
apsis
13. augustā 17:25
Musori bomžaram tagad piesies visu iespējamo un neiespējamo.Lieta atrisināta var zīmēt sev prēmijas.
Kur jūsu sirdis?
13. augustā 17:36
Vnk atnāca Karlsons kas dzīvo uz jumta,iestiprināties.Vajadzēja pabarot,aprunāties,un lai iet. Pārāk atsvešinājušies visi,uzreiz tik policija un cietums.Sirdis ledus aukstas.
EU ribovski
13. augustā 17:49
Tu tas biji ?
ap-17
13. augustā 17:56
Karlsons vismaz godigi maksaja ar pieceru monetam
nodzēries prātiņš
13. augustā 17:58
Meitēns malacis! Bomzis jau tikai paēst gribēja! Uzliks naudas sodu šim un varēs iet tālāk uzbaroties! Mūli pieliet atrada naudu bet ēšanai nē.
To Jamnm
13. augustā 18:03
Berns nedriksteja but majas viens pats....lidz 12 gadiem !...un nesaki ka tad mes sava berniba-tad zale bij zalaka un saule karstaka-tad mazak zaga un dzera, mazak bij izvirtulu un pedofilu....vecaki vainigi!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi