Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
44 komentāri
Sakārtot:
Hehe
13. augustā 15:21
Mērnieku laiki.
Ja godīgi
13. augustā 15:26
Nesaprotu kāpēc katrā pagastā jābūt pagasta priekšsēdētājam, sekretārei, šoferim, soc.darbiniekam ? Ko viņi reāli dara, izņemot kā saņem milzīgas algas, ja viss tiek nolemts novada domēs ?
Nezinītim!
13. augustā 15:30
Tiesi novada lielās doemes nedara neko, neko nejēdz, strāda 1 x mēnesī un ir tāds haoss rajonos! pagasta vecis zin ka sun kā notiek konkretā pagastā vai pagasta dāma, bet ja atkal centralizēs- būs 100x lielaka birokrātija un kukuļdošanas! PaT padomju gados šitā nedebilzējas kā tagad un nebija tāda birokrātija un kukuļošanās !
Ha-Haāa
13. augustā 15:34
Pūce savai partijai izveidoja jauno novadu! Še tev nu bija godīgie....Ulbrokas novada nebija, bet tagad būs, jo taukmūļa Pūces partijai vajag savu sili..... tauta apčakarēta un piesmieta...
Ba
13. augustā 15:37
Jau šobrīd Garkalnē viss ir pakaļā, nav ne ceļu, ne rotaļu laukuma,tikai shēmošana ar īpašumiem,tāpēc nav skaidrs par ko Bauze runā.
xxl
13. augustā 15:48
Normāls sadalījums , tagad tikai bez emocijām iet uz priekšu ,nedot teikšanu ne pašvaldību savienībai ne vietējiem dermajediem. Viņi tikai domā par sevi un sev tuviem cilvēkiem, par novada iedzīvotājiem šiem nospļauties.
Skaidrs
13. augustā 15:59
Garkalni grib nogremdēt, toties Vangaži rullēs! Nu tas viss atgādina nemākulīga pavāra pūliņus iegūt Mišelin zvaigzni štruntīgam restorānam, tik to draņķīgo kāpostzupu ar siļķi un baklažāniem, būs jāstrebj novadu iedzīvotājiem. Kam tā sasteigtā un nemākulīgā reforma vajadzīga? Lai pārdalītu ietekmes sfēras? Noslēptu kādas nelikumības un uz jezgas rēķina vēl vairāk sazagtos? Jebšu tādā veidā ministrija mēģina novērst iedzīvotāju izmanību no daudz sasāpējušākām un neatliekamākām lietām un darbiem? Pietiktu tai reformā ar to, ka mazos pagastiņus kas izmirst, apvienotu pēc brīvprātības principa, kā demokrātiskā sabiedrībā tas klājas, bet neaiztiktu labas un spēcīgas pašvaldības. Citādi tāds sovjetisms atgriežas, partija nolemj, un uz priekšu tauta, kaut ar pieri sienā! Nav ko darvu liet medus mucā!
Juhans
13. augustā 16:03
Pilnīgi saportams ir pagastveču un veceņu uztraukums.
:(((((
13. augustā 16:03
Mi pasvetovaļisj, ja rešil (mēs pakonsultējamies, es izlēmu!) tipisks komunistu lēmumu pieņemšanas veids!
pFerdis
13. augustā 16:11
Pagājušās nedēļas nogalē viens LV ļooooti populārs cilvēks teica,ka Priekuli pievienos Ādažiem.Protams,ka tas bija joks,bet uz to velk.
kukuļdevējs
13. augustā 16:14
Cik liels kukulis bija jādod Pūcem, lai tiktu pie sava novada??? Es ar' gribu savu novadu ...
Defo
13. augustā 16:17
Attiecībā uz Stopiņu novadu - pareizi, ka taisa attīstības centru Ulbrokā. Stopiņu novadā ir Geltliņi, Knauf, Depo, Ikea. Tagad Ulbrokā ceļ jaunu kultūras centru. Es kādreiz dzīvoju Rīgā, bet nesen pārcēlos uz Stopiņu novadu. Un man ir sajūta, ka šeit tiešām pie varas ir cilvēki, kuri jēdz saimniekot.
Jānis
13. augustā 16:27
Šobrīd Ulbrokā, protams, sistuācija nedaudz uzlabojusies, bet vēl pāris gadu atpakaļ tas bija pagrimušākais ciems Pierīgā ar štruntīgiem ceļiem, "novada centru" bez nevienas ietves utt. Acīmredzot jaunā vadība māk ne tikai ar Pūci lietas bīdīt, bet arī daudz maz nolaisto nomali savest kārtībā. Taču kopumā likt ciemu ar 10 mājām par novada centru, šķiet dīvaini... Ok, tur ir labiekārtotas cūku fermas un viņiem vēl bija brīvs zemes pleķis, ko IKEA nopirka, bet citādi - tas ir ciems, kura centra lielākie veikali ir Lats un Tops (laikam...)
ee
13. augustā 16:35
Ulbrokā cūku ferma, vai jau kāds sāk piemeklēt sev vietu????
P6
13. augustā 16:43
Demokrātija un brīvais tirgus Latvijas gaumē ir iespēja sev izvēlēties kungus!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi