Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
vietā
13. augustā 13:17
Ne jau trūkumi tur konstateti, bet neatbuilstība likumam un rupjas kļūdas vienā laidā. Tā kanceleja jau arī nesaprot, k ne jau tiem burtiņiem kāda nozīme, ja tā proletāriskā JKP pārliecība par savām spējām kaut ko sagrautu nopostīt ir pāri visam. Nevajag satraukties, tās nebūt nav ministres nekompetences virsotnes... pamojlauku atjaunošanas programma te uz visu klapi iet vaļā. Beidzot arī dažāmcitām augstskolām kaut kas sāk pielekt, nedauzd... bet tomēr. Rektoru padome sākusi atļuties ar baltiem cimdiem piebakstīt... bet gan paši dabūs rīkstes. Proletkults un sarkanā profesūra te visu noliks pie vietas.
Juhans
13. augustā 15:53
Kas maksā LU naudu? Valsts! Tad valsts arī lai ieceļ rektoru.
Ai_Gars
13. augustā 16:11
Juridiski korekti lietas izskata ienākšanas secībā. Tad nu nemeklēsim grēkāzi, jo LU zemais līmenis nav noslēpjams. Vislabāk to apliecina iepriekšējā rektora teiktais intervijā - "...Universitāte ir tāds kā Valsts mikromodelis..." - tātad ar visām nejēdzībām un blēdībām. Skatamies kaut vai Torņakalna virzienā... Nebeidzama liekulība Muižnieka personā ietekmē vairāk kā vienu augstskolu.
ostenzakens
13. augustā 16:51
Tas OIKlandes Izmirāta valdošās merdokrātijas kleptoēzeļu klans, kas grib prihvatizēt tos LU Torņakalna īpašumus, laikam sāk zaudēt. Tagad ierēdņiem, galvenokārt tai Šuplinskai ir jāpūš citā stabulē. I visa mīla, matj tvoju, pastulbais elektorāt!
STOP
13. augustā 16:59
Par totalitārajā PSRS rektorus NEIECĒLA, bet tomēr IEVĒLĒJA pati universitāte - akadēmski izglītoti cilvēki, nevis politiski angažēti ieliktņi...
??????
13. augustā 17:01
Vai tiešām 29 netkarības gadā Latvijā notiks universitātes akadēmisko brīvību izniīcināšana??? Kas kopš viduslaikiem ir Eiropas universitāšu tradīcija..
no malas
13. augustā 17:02
Šuplinskas rīcība, kas saldā balstiņā stāsta par LU" noziegumiem" , ir melīga. Ja papētītu Rēzeknes augstskolu, Turību, Stradiņa un., tad LU notiekošais būtu ziediņi.
uzMANĪBU
13. augustā 17:07
kāpēc tād kampaņa pret LU un vienīgi tur meklē 'sliktu reputāciju' vai parkāpumus? Praktiski visi politiskie spēki mums regulāri tiek ierauti skandālos. Tur pilns ar Petravičām un Ušakoviem, un tamlīdzīgi - visā politiskajā spektrā. Un viņi visi tur turpina sēdēt un acīmredzot bauda vēlētāju uzticību. Par to gan sen vajadzētu sākt runāt, skaļi bļaut - par mūsu politiķu reputāciju, par to, kādi cilvēki pārvalda mūsu valsti. Tas tiešām ir kauna traips - visai valstij. Intrigas akadēmiskā vidē, starp citu, ir tādas visā pasaulē - ļoti labi zināma 'kaite', īpaši jau humanitārajās fakultātēs. Nekā laba tur nav, bet nu tas nu nekādi nav mūsu valsts vai pat LU lielākā problēma.
āmen
13. augustā 17:13
Krievu okupācijas režīma ziņu pienesējam par rektoru būt!
prieks un lepnums
13. augustā 17:16
bijušo stukaču krievu okupantiem tagad par alma mater rektoru gribam, gribam
jāklausa juristus:
13. augustā 17:25
"Gan PwC Legal, gan zvērinātu advokātu birojs "TGS Baltic" nekonstatēja tādus pārkāpumus, kas liegtu amatā atkārtoti apstiprināt Muižnieku"
> āmen
13. augustā 17:27
Kāpēc tad Latvias valts varej vadīt tādi arhikomunsti kā Gorbunovs??? Tāpat Godmans? Kāpēc valsti varēja pārstāvēt čeksts ārlietu minisrs?? Ar ko LU sliktāka par pašām augtsākajam valsts amtapersonām? :)
uhhh
13. augustā 17:32
pat padomju laikos šāda partijas iejaukšanās Universitātes lietās nebija, jo tās partijas komitejas nodarbojās ar ideoloģisko ietekmēšanu un neinteresēja SAIMNIECISKĀ DARBĪBA! Mūsdienu partokrātiju atklāti interesē tikai ...lielāķs budžeta "pīrāgs", no kura dalībnieku maksājumiem veidojas partiju budžeti.
īstenībā
13. augustā 17:33
patiesību noskaidros Tiesa , nevis komjauniete Šuplinska ! :)
DOMĀJOŠIEM
13. augustā 17:34
Lielākās bažas ir nevis par Muižnieku personīgi, bet gan par precedentu. Jo , ja tiešām MK nobalsos par rektora neapstiprināšanu, tad tas nozīmēs, ka šāds nelikumīgs “scenārijs” ies cauri arī citās reizēs. Un tad varam atvadīties no jebkādas likumības un vismaz kaut kāda likuma rāmja: arī augstskolas tiks atdotas politiķiem saplosīšanai.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi