Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
??
31. jūlijā 07:55
Hei, autor, kas ir apjoma?
novads
31. jūlijā 08:03
Mērs?
Ispisidis
31. jūlijā 08:09
Muļķu zeme.... budžeta ieņēmumu stūrakmens ir alko akcīzes ieňēmumi un viena daļa krīt un ceļas par to, bet tai pat laikā, ir vēl daļa pajolu, deputātu, kuri imitě varonīgu cīņu pret alkoholu..... sen vairs neviens nerunā par uzňēmējdarbības veicinashanu un nodokļu iekaseshanu, bet tikai dirsh par nodokļu pateriňa paaugstinashanu
:)
31. jūlijā 08:16
Vispār jau apjoms, nevis apjoma.
raica
31. jūlijā 08:25
nevajag muldet , nekas tur nekritas igaunu un somu ka biezs
to ispisidis
31. jūlijā 08:31
Vispār jau muļķu zeme neizmantot iespēju pelnīt. Nu nebus Latvijai nokia lidz ar to jāpiezemējas un jādara ko var. Somiem varētu ieviest kaut kādu tax free veida veikalus.
Juhans
31. jūlijā 08:34
jūrmaļinā Jomas ielā / Valkā krītās apjoma / daudzi strādā daudzās jomās / daudziem vairs nav apdoma / tāpēc irr(a) korrkēktori / kam par darbu nemaksā / morāle no tā ir tāda / vasarā kad atpūtā / aiziet visi valodnieki / paliek tikai nejaušnieki
Pele
31. jūlijā 08:47
Tas jau nav nekas,ka tauta nodzeras,galvenais,ka tik nauda nak.Si politiku liekuliba ir briesmiga.Nesaprotu,ka var atbalstit alkoholismu.Mes esam paklauti politiku visatlautibai.
baltu valodas
31. jūlijā 08:48
Pārdošanas apjomas? Tas ir lietuviešu valodā?
īpaši stulbs
31. jūlijā 09:07
Igauņi jau ir stūrgalvīgi. Paies gadi, kamēr pielēks, ka pašu šņabis lētāks nekā Latvijā un nav vērts nekur braukt.
asd
31. jūlijā 09:15
Ekonomikas pamats - alkohola tūristi. Nu jau uz sīknaudu pārgājuši. Eh, tautsaimnieki ...
Zuze
31. jūlijā 09:36
Vai tiesaam sitaa ir tik svariiga zinja?? Izbeidziet ar to alkoholu!! Cilveeki nodzeras un viens otru nosit! Tikai vienas vieniigas probleemas no alkohola!
Diemžēl
31. jūlijā 11:47
Diemžēl, šis Valkas mēris ir bijušais Tautas partijas Šķēles grupējuma biedrs, kurš arī piedalījās Latvijas izsaimniekošanā un iznīcināšanā, Šis Valkas mēris arī ir viens no tiem, kurš aktīvi piedalījās rajonu reformēšanā par maziem novadiņiem, kuru bēdīgās sekas mēs jūtam vēl šodien. Valkas mēris sūdzas par alkoholu tirdzniecības samazināšanos, bet neko neprot vai negrib darīt savas pilsētas uzplaukumam. Kāpēc Valga to var, bet Valka ir tik bezpēcīga? Vai tas nav atgarīgs arī no pilsētas vadības? Mainiet taču šo mēri uz normālu mēru!
Fakts
31. jūlijā 11:54
Tauyas partijas pārstāvim palīdz valdības vīri uzdzīvot ciemā
pagalam
31. jūlijā 13:04
kirdik tūdaliņu Nokiai (

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi