Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
62 komentāri
Sakārtot:
Jānis
26. jūlijā 05:38
Daunis arī Latvijā ir daunis .
vietejais
26. jūlijā 05:59
Jūra nav izklaides vieta, tā vienmēr jāuztver nopietni.
Ivo
26. jūlijā 06:06
Vispār jau tur bija 2 dauņi.
ap-17
26. jūlijā 06:14
Pirms paris gadiem kads serfotajs ar gaisa puuki (?) vejaina laika noslika/Tadiem vajag pirkt apdrosinasanu pret daunisma izpausmem.Un tad-Hallo,vienotais glabsanas dienests klausas\-Mes te vetras laika izgajam juraa...\-Jusu apdrosinasanas polises numuru\-Nav mums polises\-Uz redzesanos
Redžinalds
26. jūlijā 06:15
Normāli džeki. Kurš nav mēginājis līst līdzīgā avantūrā..? Labi, ka viss veiksmīgi. Paldies par stāstu.
Medmāsa
26. jūlijā 06:26
Nekas slikts tas nav. Normāli, jauni vīrieši vēlas izkrāsot ikdienas drūmo rutīnu ar kādu asāku piedzīvojumu, lai arī gadījās to krāsu par daudz, bet vismaz guvuši kādu mācību un sapratni par to kā rīkoties šķietami bīstamos gadījumos. Smadzenēm ne tikai jābūt lielākām par olām, bet arī domājošām un domāju stāsta varoņi ir domājoši cilvēki, kuriem tomēr nāktos ierobežot savu vēlmi pēc riska, jo Latvijā daudz noslīkušo tuvumā krastam, vienkārši peldot. Jo tālāk no krasta, jo riskantāk.
ap-17
26. jūlijā 06:44
Medmasa,sie divi saprata un dzivi palika.Bet cik gadijumu tipa-LUDZU,ZIEDOJIET! Musu vectevs mazbernu katru dienu ucinaja uz palodzes 9 stava pie loga...Soreiz logs bija vala un berns....Vectevs raud..(saprot,ka psihene iebazis).Un mums vajag naudu advokatam,kas pieradis,ka vainigs nevis vectevs,bet nama apsaimniekotajs....tas ka uz amerikanu kruiza kuga...
Bling
26. jūlijā 06:47
Kārtējie divi ekstrēmo sajūtu cienītāji, kā mazi bērni.. sajūtu mednieki. Nez, kāda būs nākamā ašā ideja. Uzkāpt adatā, Černobiļa, izpletnis? Būtu labāk savām ğimenēm laiku veltījuši.
h2o
26. jūlijā 07:02
Kaut kāda pasaka!
beerdrinkers
26. jūlijā 07:05
Jā, dīvānos sēdētājiem viņus nesaprast.
Huks
26. jūlijā 07:09
Slimnieki....viniem ir konflikts ar smadzenēt
ludmila
26. jūlijā 07:14
izskatas ka nav ko darit un nezina ka pieverst sev uzmanibu. labak majas gulet un skatities izglitojosos raidijumus televizija un aktivu intelektu taisit nevis nodarboties ar mulkibam un tadi jauni nesaprot ko dara ka liek pardzivot tuviniekiem. briesmigi.
Jā,bet
26. jūlijā 07:33
Pastaldauņi vienmer lien un baž savu degunu,kur nevajag🤣
Vecs vīrs
26. jūlijā 07:48
Nu nav viņi nekādi dauņi, vienkārši cilvēki bez pieredzes iesēdās kajakos. Vienīgi bija jāsaprot ka ejot no Lielupes grīvas paralēli krastam uz Daugavas grīvu no kreisās puses nāks viļņi un tas ir ļoti bīstami un apgrūtinoši. +Vēl bīstami ir šo ceļu veikt naktī, dienā vismaz glābšanas dienests viņus varētu ieraudzīt. Vienīgi rakstu, kā brīdinājumu, diez vai jaunieši lasīs, citas interese, cita domāšana. Paldies Dievam, ka deva spēkus sasniegt krastu, bet tā ir pieredze. Esmu bijis līdzīgā situācijā uz Ķīšezera, tas bija vēl padomju laikos, iegājām ar motoreni Ķīsītī no Juglas kanāla, laiks vējains un viļņi izskatījās nelieli. Gājām pret vilni, bet tuvāk ezera vidum jūtam ka viļņi kļūst par lieliem, šļakatas vējš pūš laivā, paši slapji. Pats galvenais ka nevar apgriezt laivu pretējā virzienā, jo tad ir liela iespēja piesmelt laivu. Tad nu turējām laivu pret vilni un ķērām brīdi, kad ātri varējām apgriezties. Atpakaļceļā jau "uzsēdāmies" uz viļņa un gājām uz Makšķerniekciema laivas piestātni. Māte raudāja, tēvs arī bija sabijies, visi izmirkuši slapji līdz vīlei.
Juhans
26. jūlijā 07:48
Vaj jūs palikāt kopā?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi