Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
11 komentāri
Sakārtot:
Duuna
2019. gada 18. jūlijā 06:38
Ko nozimee,peksni saslima.It kaa mes nezinatu ka tiek nodarbinati mociti tadi sunuki...saedas narkotikas,vai uzspraga ?Raksta ...atvadu vestuli,traks var palikt..pasi nomusija un saslima.Sunuks bija izmantots lidz pedejam.Pretigi.Seit par milestibu vispar runas nav ...te ir darbs ,te ir atalgojumi,lielisanad.Palika nevarigs ,nespejigs ...un naks nakosie mocekli.
Lasītājs
2019. gada 18. jūlijā 06:57
Duuna, neraksti par to ko nezini! Kur tādi riebīgi cilvēki rodas?!?!
Egle
2019. gada 18. jūlijā 07:52
Interesanti, ka homofobiskie latvieši var būt jauki un iejūtīgi pre dzīvniekiem, bet pret citas rases cilvēkiem vai seksualitātes cilvēkiem smadzene neaizvelk.
Maija Purvina
2019. gada 18. jūlijā 08:08
..vieglas smiltis labajam tobītim...
ALIDA DJATLIKA
2019. gada 18. jūlijā 08:43
Sen, sen esmu sapratusi, ka sunisi ir neskaitamas reizes labaki par cilveku. Sunitis nekad nenodos, sunitim ir vienalga, vai saimnieks bagats, nabags, smuks, nesmuks, sunitis bus uzticigs un miles pat tadu saimnieku, kur vinu nodos, jo laikam nodevibu sunisi nesaprot.Loti zel Drako, bet cerams, ka vinam ari tur, bus labi.
Ingrida Skakuna
2019. gada 18. jūlijā 08:55
Vismīļākie,uzticīgākie draugi,ļoti žēl,ka nevarēja glābt Drako,astoņi gadi,maz!!!
Ilona Lapiņa
2019. gada 18. jūlijā 11:41
Citi te tādas stulbības raksta...tieši trapījos pie veta ar savu runci ,kad šis te sunīts bija pēc operācijas,un saimnieks bija blakus,es atbraucu viņš tur jau bija,es aizbraucu viņš vel palika,sunīts kamēr gulēja pēc operācijas saimnieks visu laiku bija blakus,neatgāja ne soli nost,kaut ārsts mudināja iziet āra svaigā gaisā saimnieku...palika blakus sēžam...bet Jūs te muld neko nezinot...varu iedomāties saimnieka sāpes,jo atceros kamēr runcim taisīja sistēmu mazliet parunājam,ar kādu mīlestību viņš par Drako stāstīja...turieties,Gint,Jums vēl ir citi suņi,kam esat vajadzīgs...
Andris Grīnbergs
2019. gada 18. jūlijā 13:23
Visi iepriekšējie negatīvie komentāri ir vienkārši tādu pašnerealizējušos cilvēku domas, kuriem nekad nav bijis suns. It īpaši- profesionāls. Visu cieņu Drako. Pēc visa spriežot, viņš varētu būt vismaz policijas virsleitnanta pakāpē.
Valdis Brinks
2019. gada 18. jūlijā 20:21
Tie, kas raksta tos gudros komentārus- negatīvos. Ko jūs skricelēsiet, kad pašiem nedod dievs nomirs kāds mīļš mājdzīvnieks...!
Kristaps Liepiņš
2019. gada 18. jūlijā 21:51
Duuna aizver savu pāksti, tu nožēlojamais ērms. Kur tu redzi, sunīti mocīšanā?
Ingrida Skakuna
2019. gada 18. jūlijā 22:11
Žēl,ka nezinām,kas tik pēkšņi sunītim varēja notikt,cik saprotu,viņu paspēja vēl aizvest pie vetārsta,saprotams,ka arī viņš nav dievs,bet kā vajadzēja sunīti izglābt,skumji!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi