Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
25 komentāri
Sakārtot:
MP
11. jūlijā 23:12
Ziemeļkipras okupācija ir vēl nekaunīgāka par Krimas aneksiju. Un ES vēl uzsāka sarunas par Turcijas iestāšanos ES, neskatoties, ka turki okupējuši daļu no ES teritorijas.
kas
11. jūlijā 23:52
vispar latvija ir atlauts???? demokratija?
Sēņu vecis pitarasis Ribovskis
12. jūlijā 00:53
mani vispār dakteri un sanitāri no psihuškas Tvaikielā nekur nelaiž es esot traks un dumjš pacients bet kad es tieku pie interneta tā es atraujos pārpilnam piediršu visu visur ko vien var. Jasne? Koē?
Nesaprotu gan
12. jūlijā 03:09
Kāpēc tiek diskriminētas kādas valstis? viņas grib piespiest un pakļaut? Un tad sastāsta medijos, ka tās ir kaut kādas ļaunās un mums viņas ir jānīst? Kā jūs vispār mūs audzinat. būt naidpilniem aizspriedumainiem, kas neprot cienīt citu suverēnās tiesības.
f
12. jūlijā 06:25
vajag uzlikt sankcijas musulmaņu mēsliem
Eu pastalas
12. jūlijā 07:09
Atkal apķēzījāt pakaļkājas ?
Juhans
12. jūlijā 07:26
Viena Kipra, viena Ķīna, viena Korēja un viena Kokakola!
wes
12. jūlijā 07:51
'Ziemeļkipras karogs, kas Latvijā nav atļauts' Un kurš kretīns, vai to apvienība to ir izdomājis? Kāpēc saujiņa ar ''dieva sindromu'' sirgstošajiem uzskata, ka tieši viņu lēmumi ir vispareizākie un gudrākie? Jeb viņi iedomājas, ka visi pārējie ir aitas un auni, kuri pēc pasaku grāmatas- bībeles teiktā, ir jāuzrauga un jāgana? Tie laiki ir pagātnē! Debiliem likumiem un noteikumiem, kas vienmēr ir pieņemti kāda interesēs, ir jāliek virsū...ignors!
skandāla rezultātā Latvija dabūs 2 notas
12. jūlijā 07:51
vienu no Kipras valdības, otru no Grieķijas. Kurš ir tas, kurš no organizatoriem, jādomā IZM, kas ieceļ šādus "svētku vadītājus"? Savulaik cccp arī centās starptautiskos forumos, un pat ANO, iedabūt "Latvijas PSR pārstāvjus", ar visu zili viļņoto karogu, tomēr šādas izdarības tika strikti atteiktas. IZM un ĀM jāraugās, lai šādi "nezinišī" nekad vairs netiktu pie ruļļiem.
Vinnijs
12. jūlijā 07:53
PSRS okupācijas laikā Latvijā nebija atļauts Latvija brīvvalsts karogs. Šie ir divi līdzīgi gadījumi. Vai nē ???
Mumins
12. jūlijā 08:00
Faktiski valsts pastāv? - Pastāv. Lielie investori tur nopietni investē un Ziemeļkipra attīstās straujāk, nekā otra salas daļa. Turki tur dzīvo savās salīdzinoši vēsturiskās teritorijās? - Jā, vismaz no Suleimana I laikiem. Var jau, protams, visas teritorijas revidēt līdz rakstītās vēstures sākumam, bet tas ir kontrproduktīvi. Katra tauta kādā brīdī ir bijusi ienācēja, iekarotāja un pat ar genocīdu nodarbojusies. // Konkrēti šis bija kultūras pasākums. Dejotāji - Ziemeļkipras turki - ir atbraukuši no savas valsts. Kas, viņiem vajadzēja par grieķiem vai pakistāņiem izlikties? Tas ir apmēram tāpat, kā padomju gados koristiem no Latvijas PSR ārzemēs likt teikt, ka viņi ir krievi vai sovjeti, nevis latvieši. Un ko darīt, ja lībiešu vai latgaļu folkloristi kaut kur aizbrauks ar saviem "neatzītajiem" karogiem? Arestēt, apvainojot separātismā?
oma
12. jūlijā 08:02
Tad iznāk, ka latvijā toties ir atļauta atklāta kara propoganda un tiek slavēti tie kristiešu misionāri, kas miera misiju ietvaros un tīri tikai demokrātijas vārdā demokratizēja, sagrāva un okupēja afganistānu, irāku, lībiju un sīriju, kur pēdējo 18 gadu laikā ir noslepkavoti vairāk kā 2 miljoni cilvēku - tad iznāk, ka tāda propoganda latvijā ir atļauta, ja?
psihiatris
12. jūlijā 08:14
pastaļu ārlietu ministrijas šizofrēnija,eiropā ir demokrātija,Kipras turki izveidoja savu valsti,kāpēc to atzīt ir liegts?
to Mumins
12. jūlijā 08:15
Dejotājiem nevajadzēja izlikties ne par ko - paņemt savu Turcijas karogu un uz priekšu, lai dejo veseli. Visiem viņiem ir Turcijas pases un Turcijas pilsonība. Viss ir tā, kā nākas. Svētku organizētāji ir centušies ieraut Latviju skandālos, interesanti - vai tad paši to būtu izdomājuši, vai arī kāds "silti ieteicis"?
Janis Zarins
12. jūlijā 08:38
Tiem kas nezin, tad taa ir okupeeta valsts. Okupants ir Turcija. "Suudmalinjas" ir pelniijushas cietumsodu.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi