Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
FAŠISTU CŪKAS
11. jūlijā 21:23
Latvijas Republikas Satversme, 100. pants. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta. UN SATVERSME NEPIEPRASA PIRMS UZSKATU PAUŠANAS SAŅEMT ATĻAUJU NE NO VIENA FAŠISTOJOŠA CŪKAS, VAI VIŅU SAUKTU GATIS MADŽIŅŠ, OSKARS REKŠŅA VAI VĒL KĀ. NU BET ANGELA MERKELE, JA FAŠISTU KROPLIS PĀRKĀPJ SATVERSMI, TIKS APSMIETA ŠAJĀ TĒMĀ. VECENĪT, EJ PROM PATI KAMĒR NEESI NOKRITUSI PASĀKUMA LAIKĀ, TU JAU ESI KĻUVUSI PAR APSMIEKLU KĀ BIEDRS BREŽŅEVS!
sendenī
11. jūlijā 21:45
To OIKlandes Izmirāta valdošās kleptoēzeļu merdokrātijas anagažēto Izmirāta televīziju neskatos jau gadus divdesmit. Pilnīga ignorance.
Livonija
11. jūlijā 22:07
Un kāds pārsteigums kvalitatīvas filmas ziņas un raidījumi par provinci kā arī latviešu mūzikas grupu koncerti.Arī aktuālās intervijas un diskusijas.Arī radio sāku izvēlēties Radio2 nevis Skonto,jo Paula ziņģes un visādus lētus šlāgerus tur sāk nomainīt ar 80 gadu grupu mūziku.
Domas , pārdomas
11. jūlijā 22:10
Panorāmā bija Aijas Kincas reportāža par Grāpju pussalu . Pie visa parādītā varētu vēl piebilst vairākas lietas , kuras arī iederētos sižetā , bet šoreiz netika parādītas . No piebraucamā zemes ceļa , kurš ved uz Austuves ielu garām Jaunajai ūdens stacijai , ceļa nogāzēs mētājas jau kurā gadā talcinieku vāktie atkritumu maisi . Tie mētājas arī gar Daugavas krastu . Viena daļa jau pārplīsuši un izjukuši . Ja žurnālisti ietu kājām no Dienvidu tilta līdz Grāpju pussalas galam , tad sajustu , kā smaržo pēc krāsām un eļļas produktiem Daugavas ūdens , bet paejot kādus divdesmit metrus uz priekšu aiz jaunizveidotās meteo stacijas , Daugavas pusē , pusmetru no braucamā ceļa ir atvērta milzīga kanalizācijas šahta . Par tiem apsaimniekotāju strīdiem ir grūti spriest , bet Rīgas Dome šo teritoriju varētu izīrēt Latvijas jaunajiem kinorežisoriem , kuri esošos skatus veiksmīgi izmantotu savu filmu veidošanā , neieliekot ekstremālās vides skatos ne centa . Te viss jau izveidots un gatavs lietošanai . Ak jā , pavisam piemirsās . Pussala nav neapdzīvota . Tur var sastapt zaķus , lapsas , bebrus un dažus aborigēnus . Runā , ka arī purva bruņu rupuči esot redzēti , bet tie ātri skrienot . Vilki un lāči šeit nav manīti , pagaidām .

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi