Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Caca Lidija
2019. gada 5. jūlijā 09:08
Mans dārgais Kozļikovs .Mans buci buci ekšens.
SĒŅU VECIS Georgs Ribovskis -sabiedrības atkritums
2019. gada 5. jūlijā 09:09
Absolūti slims šizofrēniķis, daudzus gadus uzskaitē Tvaika ielas 2 Psihiatriskajā slimnīcā. PSRS laikā bij nežēlīgs, nodevīgs čekists stukačs, ar čekas " kličku" Ģimnāzists, tagad vairākus gadus fanātiski slimi izskalpo savus nabaggrašus pie NA un VIENOTĪBAS. Ģimenes nav, sieva izšķīrās, ar meitu nekontaktējas. Troļļa uzdevums = histēriski slavināt neliešus no Vienotības un NA, un protams Nato. Piecūko ar saviem coppy palagiem visus Kas jauns portālu. Raksta savus apātiski slimos murgus ar vairākiem Nikiem. Lai noslēptu Latvijas valdības cūcības pret tautu = histēriski ik dienas lej melu propagandu par Krieviju, Putinu un tās politisko skatuvi. Portali Delfi, Pietiek un Apollo = slimo trolli Sēņu veci sen ir nobloķējuši.
oma
2019. gada 5. jūlijā 14:40
Interesanti gan, par cik treknu atlīdzību šis "jaunais" it kā spēks būs ar mieu atbalstīt kādu no mēra kandidātiem? Vai pietiks ar vienu kumosu vai arī būs vajadzīgs pa kampienam katram no četriem??
Mana prognoze
2019. gada 6. jūlijā 22:06
Kamēr rosļikovi & co domā un prognozē , tikmēr tuvojas rudens, bet Rīgas tilti joprojām stāv pussabrukuši... es prognozēju, ka nekas līdz ziemai netiks darīts.un es prognozēju, ka ar tādu attieksmi tie var arī sabrukt.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi