Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
oho
28. jūnijā 14:03
Vienota minimālā alga ES būtu Latvijas veiksmes stāsts.
happy ending
28. jūnijā 14:04
Pastalas varētu sākt atgriezties tēvzemē.
pensionārs
28. jūnijā 14:15
kungi;'tikai,ne to,,,,,,,,,,,.
Juhans
28. jūnijā 14:27
Minimālās algas celšana nav nekāda brīnumnūjiņa, kas ar vienu mājienu mazinās ienākumu nevienlīdzību, tuvinās Latvijas algas Rietumeiropas līmenim un piepildīs valsts budžetu. Tieši otrādi, - ja minimālo algu ceļ par daudz, tas nodara vairāk kaitējuma nekā labuma, jo tās celšana mazina uzņēmumu konkurētspēju un nodarbinātību, it īpaši nozarēs un reģionos ar zemiem ienākumiem. (LB pētījums)
Opis
28. jūnijā 14:30
Minimālā alga visā EU 430 eur? 😂😂😂
Jukums
28. jūnijā 15:45
Jau paredzu, ka Latvijas pārstāvji būs pret. Jo - viņiem principā neinteresē kā dzīvo cilvēki. Ka tik pašiem un viņu partiju sponsoriem labi.
jusis juhanam
28. jūnijā 16:25
tu kad dzer tad uzkod ,muļķības nenāks ārā ,OIK netraucē konkurencei ,bet minimalkas celšana traucē ,ja esam vienā ekonomiskajā telpā noteikumiem jābūt vienādiem ,kaut sen skaidrs ka Latvija nedrīkst neko citu izņemot pārtiku ražot
Cerēt
28. jūnijā 16:54
Nu tas nu skaidrs, ka ievēlētie neko nedarīs Latvijas valsts iedzīvotāju labā, jo pašiem ir jārij pilnām mutēm, neviens no viņiem Latvijas valsts iedzīvotāju labā neko neizdarīs!
Verners Skučers
28. jūnijā 21:57
Protams,ka politiķi skeptiski,kā tad savādāk!Lai gan,slikti nebūtu!
janka
28. jūnijā 23:26
tad 80 procenti latvijas uznemumu vienkarsi bankrotetu...
to janka
29. jūnijā 07:16
lai bankrotē visi kuri negrib vai nevar minimalo samaksāt ,visos lielveikalos saimnieki miljonāri Latgalē minimālo maksā ,lai netēlo ubagus
Kas ta nu
29. jūnijā 09:02
Tīrākais populisms. Nav iespēhams izveidot minimālo algu tik lielā reģionā ar tik drastiski atšķirīgām ekonomikām. Pacels mums algu uz 1.5k, Jūs iedomājaties cik daudzi uzņēmumi uzreiz bankrotēs? Tas novedīs pie milzīgas inflācijas un neatgriezeniski iedragātas ražošanas sektora ekonomikas. Celt minimālo algu vajag, bet tas ir jādara lēnām līdz ar valsts ekonomikas attīstīšanos. Tie utopisti kuri te sapņo par 1,5k minimālo algu jau nākamgad visticamāk paliktu bez darba uzreiz kā šo pieņemtu.
to kas ta nu
29. jūnijā 18:03
man vienalga tavas domas ,cenas budži ceļ ,algas nē ,mums strādniekiem arī vajag bērnus uzturēt tāpēc pasaulē ir divas šķiras strādnieki un kapitalisti
Garāmejot
29. jūnijā 20:22
Bet vismaz par pensijām varam vienoties ES minimālā līmenī , vai arī jūs gaidiet , kad visi pensionāri uz to pasauli dosies projām un problēma atkritīs ?! Cik gadus esam ES , mums ir tūkstots miljonāru un katru gadu lielāka koprodukta izaugsme , bet no pensionāru maziem ienākumiem vēl nodokli novelk nost ! Varbūt Briselē to nezina un tas viņiem ir jāsaka Skaļā balsī ?!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi