Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
60 komentāri
Sakārtot:
L39
17. jūnijā 22:23
A ko tur veel vispaar veerteet? Tos sukas vispar likvidet un naudu no viniem ieskaitit kur lietderigi.
Juhans
17. jūnijā 22:26
Deputāti jau nespēlē spēļu zāles un tiem jau nauda tāpat nāk.
Pēteris
17. jūnijā 22:29
Sen bija laiks, paldies deputātiem, jo tik daudz izputinātu cilvēku un arī ģimeņu.......Nolādēti ātrie kredīti kuros iekrītam, jo nav mums zināšanu un pieredzes finanšu lietās un piedāvājumi tik atraktīvi: ņem, ņem kredītu.....tad paņem iedzīvi un pat māju.....šausmas, kur mēs dzīvojam? Džungļos.....augļotāju vairāk kā Bībeles laikā......ciešanas desmitkārt...
.,.
17. jūnijā 22:29
kur var parakstīties pret? ātrajiem kredītiem arī ir sava vieta ekonomiskajā sistēmā.
Pārdomas
17. jūnijā 22:30
Varbūt vajadzētu šo ātro kredītu pārdēvēt par kādu citu pakalpojumu un piedāvāt , kā cigaretes no sētas puses nākotnē ?!
diez
17. jūnijā 22:31
ka viņi to novērtēs, jo viņiem tas pieder
kkkk
17. jūnijā 22:31
Ja jau deputāti ir tik tupi,ka taisās"karot" ar Igauniju ,tad jau droši vien parastai tautai nedrīkst izsniegt kredītus bez ārsta izziņas.
Jānis
17. jūnijā 22:32
Man šis pakalpojums patīk. Piemēram, vakar bija pasākums, svinēju 26 gadus, atnāca vairāk draugu, nekā paredzēts un pietrūka 150 eur alkoholam, citiem labumiem, paņēmu krītu, pienāks alga atdošu. Dzimšanas diena ir tikai vienu reizi gadā.
Bezzobu zāģisB
17. jūnijā 22:34
Ar aizliegumiem neko nepanāksi viss ir audzināšanā un skaidrošanā, bet ja tagad tiek popularizēts gāzi grīdā un tik patērēsim tad protams vienā dienā iestājas defolts un vēl , ja nav alternatīvas, vai sakārtota valsts ekonomikas (biznesa utt) funkcionēšanas sistēma , atalgojuma samērīgums, lai dzīvotu cilvēka cienīgu dzīvi, nevis -paskatoties apkārt uz līdzcilvēkiem, viņi ir nodzīti kā lopi skrējienā pēc man vajag, ir taču jauns telefons skrien pakaļ zelta teļam. Varbūt sākumā mācīsim bērniem par nevajadzīga patēriņa un pārtēriņa domāšanu. Kokam ir arī otrs gals, tad ir jāaizliedz visas reklāmas, arī mc donald, jo redziet es nevaru apstāties un tikai riju pusfabrikātus. Protams lv cilvēki nav pieraduši pie četr ciparu naudām savā makā .
to 22.34
17. jūnijā 22:35
vari taupīt, bet es izvēlos labi pelnīt un baudīt dzīvi. Gan labu biznesa iespēju, gan labu darbu netrūkst.
Stalkers Stalkers
17. jūnijā 22:38
Reklāmu kapitālismā nevar aizliegt. Puķenka gan aizliedza ātros jau sen un sen.
risinājums
17. jūnijā 22:39
lai novērstu neatmaksājamu parādu izveidošanos, jāatjauno parādu cietums.
Pilnīgas šausmas
17. jūnijā 22:42
man riebjas ātrie kredīti un tie cilvēki, kuri popularizē šo draņķi, vajadzētu Latvijā aizliegt šo narkotiku.....šī lieta ne ar ko neatšķiras no narkotikas un paņēmieni atgūt naudu reizēm ir drakoniskāki, kā pat filmās rādīts kā narkotikas izplatītāji izrēķinās ar tiem kuri laikā nav rēķinus samaksājuši...
sūdu muša
17. jūnijā 22:45
Ir skaisti, ka par ātriem kredītiem nopelna politiķi..... Mūsu valstī viss ir tikai politikā... Galvenais lai politiķiem, kuri pelna no ātriem kredītiem būtu LABI!
Stalker, aiz ko vēl
17. jūnijā 22:46
neesi pie sava Pūteņkas ? Koē ?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi