Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
beerdrinkers
13. jūnijā 13:40
Ja jau ir zināms tas, ka viņš IZGAISA, tad viss štokos, pazudis nav. Vien pārvietojies citā dimensijā, laikā un telpā. Tā kā nav jēgas viņu meklēt, šodien viņa šeit vairs nav.
Salvis Dišlers
13. jūnijā 14:01
Tādi gadījumi ir labi zināmi cilvēces vēsture - kad cilvēki transformējuši savu ķermeni "varavīksnes ķermenī" (jeb gaismas ķermenī) - un izgaisuši!
Ilze Kalnina
13. jūnijā 17:31
Kā saprast- lidojumu nav realizējis, bet nākamā teikumā- no valsts izlidojis...
Marite Mazdrevica
13. jūnijā 18:39
Mīļais Salvi, kad jums kādreiz būs bērni,jūs sapratīsiet ,ka vecāks ķersies pie katra salmiņa, lai bērnu atrastu!Ceru , ka jūsu vardi , jums nenāks atpakaļ!!!
Marite Mazdrevica
13. jūnijā 18:51
Ilze kalniņa, ja nav redzami pierādījumi, ka cilvēks iesēdies lidmašīnā-tad tie nav pierādījumi, jo kā rāda pieredze sveši ar var aizlidot ar tavu biļeti! Un ja nav ko uzmundrinošu pateikt,tad labāk aizejiet un izdariet ko jauku citiem😊
beerdrinkers
13. jūnijā 19:18
Mārīte, es Jums atvainojos par savu komentāru. Es zinu to, ko vecāki jūt tad, ja nezina kur ir viņu bērns. Esmu dēla tēvs. Es vien izsmēju portāla "žurnālistu" valodu. Ticiet man, viss būs labi. Tā tam ir jābūt un tā tas būs! Es zinu! Jūs esat mamma, es saprotu to, ko Jūs pašlaik jūtat. Bet ar Jūsu dēlu viss būs kārtībā. Es tam ticu, ticiet arī Jūs.
Arturs Pipins
13. jūnijā 19:22
Kāpēc tik daudzi izvēlas darbu reklāmas aģentūrās ?
Rodžers Špakovskis
13. jūnijā 19:51
Mārīte, es neesmu reliģiozs, neesmu ticīgs. Bet, ja kas tāds notiek, es lūdzu Dievu. Viss būs labi, savādāk būt nevar!
Salvis Dišlers
13. jūnijā 20:52
Cien. Mārīte, paldies par uzmanību, es neko ļaunu nevienam neesmu velējis vai teicis, tāpēc būtu logiski, ka nekas ļauns man nenāktu, bet viss ir Dieva rokās, tapat kā jūsu dēla liktenis... Tāpēc es ļoti iesaku - visā paļauties uz Dieva gribu, un to, ka garīgā pasaule patiešām eksistē, dzīvība rodas, kad gars no garu pasaules atnak un iemiesojas ķermenī, un kad dzīve beidzas, tad ikviens atkal dodas uz garīgo pasauli, saskaņa ar saviem nopelniem un Dieva gribu.
andis
13. jūnijā 23:20
kur tu, diršler, tasies izgaist?
Ādolfs Nāks
14. jūnijā 11:11
Cik gadījies lidot, lidostā tik vien paskatās, lai vārdi sakrīt biļetē un id kartē.
Džeina Birkhāne
20. jūnijā 12:11
Nu nevar arī būt tā,ka draugi un ģimene ir pārliecināta,ka Zintim tas nav raksturīgi pazust un nedod nekādu ziņu. Nekad neielīdīsi otra galvā un domās ko cilvēks velas darīt. Muļķības

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi