Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
q
13. jūnijā 13:14
bites "izmukušas no kāda jumta" __________ Kur šitādi pajoliņi rodas? Pat nezina, ka bites spieto. Zina tik no dzimšanas internetā sēdēt. Lūk, rezultāts!
Trans
13. jūnijā 13:14
Kas tas par murgainu vārdu savārstījumu? Protams, ka spietā ir TŪKSTOŠIEM bišu. Uz viesnīcu jumtiem ir stropi ne spieti no kuriem var būt ir aizlaidies šis tūkstoš-bišu spiets.
kaķis.
13. jūnijā 13:19
..Rīgā pilnā sparā gadījumā jau nezied liepas?......:)
Pastalnieks
13. jūnijā 13:23
Laukus apstrādā ar herbicīdiem un bites mūk no indes uz pilsētu.
beerdrinkers
13. jūnijā 13:31
Tā notiek tad, ja bišu māte pamet stropu- viss spiets viņai seko. Tas gadās ārkārtīgi reti, bet kamdēļ tā notiek, to nezina ne entomologi, ne biškopji. Bišu mammai kaut kas galvā sagriezās. Es to sen redzēju Talsos- no rīta elektrības sadales kasti bija apsēdis bišu spiets. Noklīdis spiets. Tā draviniekiem ir vērtība. Spietu, biškopim, savākt ir viegli- noķer bišu māti, ieliec to lielā grozā, spiets paklausīgi sekos, apklāj grozu ar marlīti, ved to uz savu dravu un ieliec bišu māti savā stropā. Lūk, tiki pie jaunas bišu saimes. Nē, man tā būtu neiespējama misija, bet es neesmu biškopis:)
paldies biteniekam
13. jūnijā 13:31
Labi,ka ir veel sava amata prateeji - ne visi tomeer dirn internetaa.
FAKTS
13. jūnijā 13:33
Vajag kartona kasti un ūdens smidzinātāju un bitītes savākt,bet pēc tam stropā iekšā ,lai sāk strādāt un vākt medu.
aha
13. jūnijā 13:53
Spieti uz jumta! Varbūt rakstītājam jāatgriežas skolas solā. Bites dzīvo saimēs, nevis spietos. Spiets ir tas, kas atlidoja uz Vecrīgu. un tas nesaucas tūkstošiem bišu nez no kurienes, bet kāda no saimēm ir izspietojusi. Dravas turētājam nav izdevies novaktēt. Bet nu šitik analfabētisku ziņu palaist ēterā portālam godu nedara. Kauns lasīt.
zambala
13. jūnijā 13:54
...izlasīju - Rīgā uzradies tūkstošiem britu, nez no kurienes!
uu
13. jūnijā 13:55
Jācer, ka sadzels sasodītos tūristus un tie nekad vairs te nebrauks. Pateicoties tūristiem, Vecrīga priekš latviešiem ir nolaupīta.
Pufaiks:)
13. jūnijā 13:58
Viņas protesstē dzeltenās vestēs pret oik un 40 limoniem
Noyb
13. jūnijā 14:01
Tapat ka odi, skudras, lapsenes..
Valdis Felsbergs
13. jūnijā 14:08
Bitenieks spietu padzina?! Normāls bitenieks būtu pievācis.
jā vēl
13. jūnijā 14:15
būtu jāzina tam rakstītājam- ja bites spieto- tās nekož!!
beerdrinkers
13. jūnijā 14:34
aha, es tev iebildīšu. Bites dzīvo pūznī, bišu pūznis ir bišu saimes mājas. Cilvēki bitēm iedeva stropu, ekstras lielākas, komforta līmenis- plašāks vonungs bišu saimei, arī ziemā siltāk:) Bišu spiets ir visu, pūznī vai stropā dzīvojošo, bišu saimes kopums. Visa saime ir pakļauta bišu mātei, tā ir viena. Var saimi pamest atsevišķas bites, bet vienas tās neizdzīvos, tām ir jāmeklē cita saime. Bet, ja pūzni/ stropu ir pametušas tūkstošiem bites, tad tā ir pārvākšanās visai saimei/ spietam. Un pārvākties izlēma vien bišu māte. Protams, bites nespieto Vecrīgā zem jumta, tā dara tikai Saeimas deputāti un viņu saime:)

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi