Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
7 komentāri
Sakārtot:
KUR NA ZZS VIENOTĪBAS HIĒNAS
13. jūnijā 00:17
tur mahinācijas afēras OIK NĪN bads un krahs
KUR NA ZZS VIENOTĪBAS HIĒNAS
13. jūnijā 00:18
tur mahinācijas afēras OIK NĪN bads un krahs
Pārdomas garāmejot
13. jūnijā 00:47
Tad , kad Izredzētie dalīja rūpnīcu , fabriku un visu pārējo iepriekšējā režīma saimniecību , tad veiklie stratēģi bija palaiduši ziņas , ka Noteikti ir jāprivatizē savu bloku ēku dzīvokļi , jo atnāks bagāts Darbonis un cilvēki paliks bez nekā . Televīzijā notika plašas diskusijas par sertifikātiem un to pielietojumu . Cilvēki tika brīdināti , ka vilcināties nebūtu vēlams . Bez šaubām , ka nepieredzējušie iedzīvotāji masveidā devās kārtot juridiskās formalitātes savu jau zināmā mērā ekspluatācijas laiku nokalpojušo namu privatizācijai . Tiem , kuriem nebija šādas nepieciešamības , tika piedāvāts atpirkt sertifikātus . Stratēģi bija jau pašā sākumā sapratuši , ka šādā veidā tiek atgrūsts nolietotais iepriekšējā režīma mantojums uz pašu iedzīvotāju rūpi un arī tiek likvidēti iespējamie konkurenti bijušo lielo saimniecību un zemes gabalu privatizācijai . Taisnīgāk pret saviem Latvijas iedzīvotājiem būtu bijis tā , kā bloku ēkas paliek pašvaldību un valdības ziņā , bet iedotos sertifikātus cilvēki varētu pielietot kopējā Privatizācijas projektu biznesā un tādejādi uzlabot savu labklājības stāvokli . Nolietotos dzīvokļus pašvaldības ļautu mainīt , bet pārdot neļautu un ja to ekspluatacijas laiks beigtos , pasvaldības pešķirtu citus tāda paša statusa dzīvokļus , bet jau jauno projektu kvalitātē . Šodien cilvēkus turpina dzīt renovācijas finanšu izdevumos ar visādiem argumentiem , bet , kas tad faktiski mainās šo sarusējušo bloku metinājumu konstrukcijās , kuru sistēmās bieži vien ir arī izņemtas starpsienas ? Tikai izskats , bet pati ēka drošāka nepaliek . Iegūst celtniecības firmas , bankas un pārējie darboņi , bet cilvēkiem kredīts uz vismaz divdesmit gadiem un nedrošības sajūta ?! Kāds vēl iesakās , ka pēc renovācijas šie nolietotie nami tikšot rēķināti , kā augstākas vērtības īpašums ?!!! Vai nebūtu tā , ka jābūt ir kaunam uzlikt šādos apstākļos NĪN cilvēkiem , kuriem mazās pensijas tiek apliktas ar ienākuma nodokli , celtas preču cenas un celti citi nodokļi ?! Tagad cilvēkiem nāksies stāvēt rindās un lūgties , lai viņus pažēlo un iedala tajos 50 % pabalstāmos subjektos ?! Es varu saprast projekta autorus , kuriem atalgojumi ir desmitos tūkstošos Eiro , bet mums šādu ienākumu nav , kā tikai Nodokļi ! Te varētu turpināt šajā sakarā , bet pietiks jau ar šo , lai cilvēki , kuriem ir sirdsapziņa sāktu mazliet Domāt .
rīdzinieks
13. jūnijā 01:57
laikam dome nedraudzējas ar galvu! ja pilsētas parādsaistības ir simtos miljonu, tad, kā var atļauties samazināt nodokļus? sevišķi tos, kurus ir viegli iekasēt?
Allaks gaida
13. jūnijā 04:14
Tas ir foršī ,biezajiem dienaszagļiem ,korumpantiem ,laupitajiem un tamlidzigiem radijumiem kuri var atļauties sabūvet pilis nodokli vispār būtu jāatcel bet renģurimām paielināt,ir jadarbojas vienotā sistēmā ar valdibu par teritorias attīrīšanu no latvāņiem
kā ir
13. jūnijā 12:14
Pēdējie mēģinājumi noturēt cilvēkus Rīgā. Drīz Rīgā pensionāriem būs jāsāk maksāt par sabiedrisko, jo nodokļu maksātāji migrē prom. Kamēr citās Eiropas pilsētās cilvēku skaits palielinas, Rīgā tas samazinas uz migrācijas rēķina, prom no pilsētas. Dārgs, šaurs īpašums. Gaisa kvalitāte katru gadu pasliktinas. Sabiedriskais transports brauc, kur pensionāri (nemaksātāji) brauc, nevis kur to vajag lielāko nodokļu maksātājiem. Ceļi sliktāki kā Latvijas mazpilsētās. Līdz kam Rīga ir novesta.
Amadejs
13. jūnijā 15:15
Kā parasti- slauc tos kuriem kaut kas ir , bet bomžveidīgajiem izmaksā sociālos pabalstus.Solis uz taisnīgumu būtu klaidoņu un mūžīgo bezdarbnieku piespiedu nodarbināšana.Otra lieta- cilvēks kurš ņēmis kredītu, būvējis vai pircis atlikušo mūžu maksās gan kredītu gan NĪN.Vai tas ir ok?Treškārt zinot kā pilsētas (pilsētu) budžeti tiek tērēti...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi