Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Egle
12. jūnijā 22:25
Cik forša ideja, iegriezīšos tur.
Andris Zikmanis
13. jūnijā 08:05
Respect.
ALIDA DJATLIKA
13. jūnijā 08:21
Latvija vel daudzi nesaprot invalidus, par viniem smejas un ar pirkstiem rada un tie ari neies uz vinu kafeinicu. Kaut gan pasaule invalids ir tiesi tads pats ka neinvalids. Par invalidu var palikt jebkurs un jebkura laika, bet daudzi to neapjedz.
beerdrinkers
13. jūnijā 11:47
Lai cik tas arī ciniski neizklausītos, bet invaliditāte ir prece, kuru apsviedīgi cilvēki pamanās pārdot. Ja blakām būtu tāda pati kafejnīca, bet tajā strādātu fiziski veseli cilvēki, apmeklētāji priekšroku dotu kafejnīcai ar invalīdu personālu. Kafejnīcas konditoreja aiziet otrā plānā, primārais ir spekulācija ar žēlumu un līdzjūtību. Tādēļ arī tāda reklāma ar akcentu uz darbiniekiem invalīdiem- apmeklējot mūsu kafejnīcu, jūs palīdzēsiet invalīdiem. Nē, šiem invalīdiem ir darbs, tas ir jauki, bet peļņu gūs fiziski vesels cilvēks, kafejnīcas īpašnieks, uzņēmējs, kuram ir zināšanas cilvēku psiholoģijā. Lūk, iemesls, kādēļ es tajā kafejnīcā nekad nebūšu. Ne tādēļ, ka es nejustu līdzi invalīdiem, tā tas nav, bet man liekulība ir pretīga, tātad aizejot uz to kafejnīcu, es jau būtu iesaistījies tajā, kas man riebjas.
Ieva Plauma
13. jūnijā 12:23
ALIDA DJATLIKA, tiešām "Latvija vel daudzi nesaprot invalidus, par viniem smejas un ar pirkstiem rada"? Man kaut kā savos 36 gados nav gadījies redzēt kaut vienu, kurš tā darītu...
beerdrinkers
13. jūnijā 15:44
Visvairāk man cilvēkos riebjas stulbums. Nespēja domāt, nespēja patstāvīgi spriest. Šaurpolārā domāšana, balts/ melns, citu nav- ar tādiem cilvēkiem ir viegli manipulēt, viņi, nedomājot, vai tas der, vai nē, paklausīgi apēd visu, ko viņiem piedāvā. Bet, citu ēdienu, kā fast food, dzeltenās lapas, viņi redzējuši nav, nav mēģinājuši- viņi nezina, to es tikai kā piemēru saku, Orvelu, Igo, Borhesu, Apdaiku, Nīči, nē, tas nav viņiem ticis. Viņiem nav nekā, vien ziņu portāla virsraksts, īss teikums, ko viņi spēj izlasīt. Bet nespēj domāt. Ne vienmēr viss ir tā, kā tas sākotnēji šķiet. Dabā jā, tā tas ir- negaiss ir negaiss, puķe ir puķe, debess ir debess, viegli uztverami. Bet, ar cilvēkiem nav tik vienkārši, cilvēks ir sliktākais dzīvnieks visā dzīvnieku valstī. Nē, pasarg Dies', es nevēlos nevienu mācīt, vien domāt aicinu. Ja tu nedomā, tad tevis nav... to Dekarts teica, bet tā tas ir. Šīs, rakstā minētās, kafejnīcas projekts ir veiksmīgs biznesa plāns, nekā vairāk. Bet pozitīvs virsrakts, vai ne:))) Egle "iegriezīsies", iegriezies, Egle, arī par mani:) Andris var pateikt "respekts", bet, kuram viņš savu cieņu izsaka, nav ne jausmas. Ja uzņēmējam, kurš to izdomāja, tad vēl jā, bet man pret to uzņēmēju cieņas nav. ALIDA DJATLIKA, kā parasti, grib kaut ko teikt, tad nu teic ar...bet tad, kad saprāts tika dalīts, pie tam, kopā ar latviešu valodas gramatiku, viņas mājās nebija. Eh, cilvēki... ziniet, kas ir paradoksāli? Domājoši cilvēki nezina neko, bet muļķi zina visu! Nav ne jausmas, kuriem ir vieglāk.

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi