Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
21 komentārs
Sakārtot:
kristietis no Talsiem!
12. jūnijā 17:32
Uz vienas ielas novietoti 3 auto. Viens mans un divi kaimiņu spēkrati. Kad sākās krusa, lūdzos. Manam auto bojājumi nav, bet abi kaimiņu apskādēti. Lieki piebilst, ka šie ir neticīgie.
cenzūra ir nacisms
12. jūnijā 17:36
Bēgļu glābšana mūsu ''brīvajā'' valstī jau ir aizliegta tēma. Nekas, nacistu kropļi, komentēšu šajā tēmā. Visu tautu jūrnieki visos laikos ir glābuši slīkstošos. BET NEKAD NEVIENOS LAIKOS, NEVIENĀ VALSTĪ IZGLĀBŠANAS FAKTS NAV DEVIS TIESĪBAS UZ ABSOLŪTĀM TIESĪBĀM IEMITINĀTIES KUĢA PIEDERĪBAS VALSTĪ. JA VĀCIEŠI PAŠI NEVAR APTURĒT SAVUS JUKUSOS SOCIĀLISTUS, TAD SOCIĀLISTI JĀAPTUR KĀDAM CITAM.
gfgfgfgfg
12. jūnijā 17:39
neticīgajiem kirdik
cenzūra ir nacisms
12. jūnijā 17:44
Anonīmā komentētāja statuss ir vienīgais, kas pasargā komentētājus no fašistojošo cenzoru - tādu kā dieneles madziņelis, tvnet kremļnacistiskā cenzoru banda (pēc 9. maija šie kriminālnoziedznieki histērijā dzēsa visu, kas nesaskan ar portāla prokremlisko maizestēvu uzskatiem), tautaruna.nra.lv nacistu banda un daļēji jau arī šajā portālā vārda brīvība ir atcelta. Iegaumējiet, ja nacistam cenzorelim nepatiks kaut vai viens jūsu ''autorizētais'' komentars, nacistojošais debils ne tikai nodzēsīs VISUS jūsu komentārus neatkarīgi no atbilstības ''noteikumiem'' (kurus šis sūdmugura vienmēr pirmais pārkāpj) bet arī profilu un tad pamēģiniet autorizēties otreiz, deģneerētais fašists vienkārši atteiks autorizāciju.
to 17.36
12. jūnijā 17:44
nez, vai tā domātu, ja pats būtu dzimis Somālijā? Tur cilvēki gadā nopelna tik, cik šeit prasts strādnieks mēnesī plus 50% bezdarbs!!! nav budžeta vietu augstskolās, nekā.
stulbajam kristietim
12. jūnijā 17:47
tu kristīgais tirliņ domā, ka kara laikā cilvēki nelūdzas? Un kā tu kristisnofašistu debil zini, ka tavi kaimiņi ir neticīgie? Neesi redzējis viņus savā sektā? Kā tu kristianodauni zini, ka viņi neapmeklē citu sektu?
to bēgļumīlis
12. jūnijā 17:49
Un? Amerikā ir cilvēki, kas dienā nopelna vairāk nekā tu gadā - vai tas dod tev tiesības ar histēriskiem bļāvieniem lauzties Amerikā?
to bēgļumīlis
12. jūnijā 17:50
Ja es būtu somālietis, tad strādātu savā Somālijā. Ko nu, sociālistu propagandon?
to 17.50
12. jūnijā 17:58
gadā mediāni ASV $30k, šeit ap $9k, Tavs apgalvojums ir krietni pārspīlēts. Kur strādātu? zini, cik tur daudz jaunu cilvēku? nav kā šeit, ka 1 no 4 uz pensijas un pārējiem jārūpējas, kas rada darba vietas un pieprasījumu pēc precēm, pakalpojumiem. Un tuksnesī gandrīz nekas neaug, pirktspēja Somalijā zema.
Decoy
12. jūnijā 17:59
If Sun is required to try then after summer period it will be visible how much of this slow energy process worked.
to bēgļu advokātelis, melis
12. jūnijā 18:11
Pirmkārt, trolli, ltviešu valodā nav vārda ''mediāni''. Otrkārt, nav aizliegts pelnīt vairāk kā 30 000, protams, ja tu esi strādātājs, mnevis debils soiālistu kviecējs. Strādāt, sociālistu debil, darba vietā un NEDIRS ka tādu tur nav. Nekas neaugot debilam. Izraēlā arī ir tuksnesis, bet tur nez kāpēc viss aug! Tāpēc ka ir vēlēšanās strādāt nevis sēdēt uz dirsas un debili bļaut! Arī par Latvijas algu 900 esi melojis, tādu piedāvā ne visur un no sīs summas vēl jāatskaita nodokļi.
āpsis
12. jūnijā 18:11
hallo, Somālijā nav krusa un banāni aug ,kas mums veikalā par naudu. ja pašas Āfrikas melnais vergturis nemaksā saviem strādniekiem, tad tā nav mūsu problēma. Melnie cer,ka šeit bez darba dabūs 1000 euro katru mēnesi par to,ka viņi šeit ieradušies. Viņi domā,ka baltajiem nekad nekādu problēmu nav.
to bēgļu advokātelis
12. jūnijā 18:13
Ir divu tipu cilveki. 1. Tie, kas dara un izdara. 2. Tie, kuri principā neko nedarīs, jo gaida, ka tādi muļķi kā tu vinus baros. Bet kas baros gudros pabalstniekus, kad beigsies čaklie muļķi, kuri viņiem pabalstus pelna?
kāds cits bēgļu advokātelis
12. jūnijā 18:15
apgalvo, ka sieviete kara laikā būtu glābusi ebrejus. Nacistu represētie ebreji bija savu valstu pilsoņi un ne no valsts, ne cilvēkiem pabalstus neubagoja. paši sev iztiku pelnīja. Tas pirmkārt. Otrkārt, pretenzijas ir nevis pret glābšanas faktu, bet to, ka izglābtos pēc tam ievazā Eiropā tā vietā, lai vestu atpakaļ no kurienes nākuši.
Juhans
12. jūnijā 18:17
Es iesaktu vispirms apsegt auto ar segām, lupatiņiem vai kartonu un tikai tad sākt lūk(o)ties pēc lūgsnām.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi