Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
52 komentāri
Sakārtot:
Allak akbār
12. jūnijā 17:14
Ta jau islamistu slampa nomuceniekiem !
zambala
12. jūnijā 17:19
Tā ir latviete. Bet nu, ja šitā ar galvu pret musora kasti vai zemi, tad lai Dievs palīdz! Nav nežēlīgaku radījumu par sievietēm!
beerdrinkers
12. jūnijā 17:20
Latvijā uzbrukums cilvēkam, pie tam, zvērīgs, kā rakstā teikts, ir vien sīkais huligānisms, kas tiek sodīts vien administratīvi- naudas sods. Cilvēkus Latvijā drīkst sist, sods būs mazāks, kā tad, ja rietumu valstī cilvēku vārdiski apvainosi. Es to zinu. Bet normāli tas nav.
Aldo
12. jūnijā 17:26
Un tie garie vārguļi mierīgi noskatījās?!
Īsais
12. jūnijā 17:32
Tie garie vārguļi ir idarasti un sūkataji !
Decoy
12. jūnijā 17:39
This confusion is mess without chat first. In theory my card should be able to exit matrix somehow cause recent brain reaction was real but that can be faked aswell if Jinzo card was played etc. How to exit?
R
12. jūnijā 17:41
Tā ir Maņka Kulakova no Bolderaj. Bet vispār tumša bilde, tur nevienu nevar atpazīt.
goija
12. jūnijā 17:42
primitīva mātīte. bet primitīviem tēviņiem tādas ļoti patīk. tā ir viņiem top beibe. visagresīvākā, vulgārākā , brīvi...dod. šitādas mātītes uz lauku koloniju lai rok kartupeļus, rok grāvjus. Kāpēc nē ? cilvēktiesības gan jau ka iebildīs.
goija
12. jūnijā 17:45
pēc manierēm krieviete.
N
12. jūnijā 17:46
Kāds var ierakstīt policijas e-pastu,kur var aizsūtīt iespējams tās meitenes vārdu,uzvārdu?Grūti gan 100% atpazīt jo slikta video kvalitāte!
E
12. jūnijā 17:49
Agrāk tādas tikko iebraukušas mātītes vatņikos ar kuvaldu, lauzni, papirosu zobos un krievu matu remontēja dzelzceļu. Pāris mēnešu padzīvoja kopmītnēs un dabūja Rīgā dzīvokļus ar Rubika svētību.
Infor
12. jūnijā 17:50
Vobļē šitā maukt un sīkaishuligānisms. Un teiksim , piemēram... tā pat izdarītu ar vid vaditāju ar būt sīkaishuļigānisms...?? Domāju ka nē kriminālais un rest .. parastie hiļvēki un bērni čota mūsu zemē navo pasargāti... daļ ko grib..
To R
12. jūnijā 17:51
Maņka Kulakova ir tava draudzene vannas īstabā.
pissdrinkerim
12. jūnijā 17:56
Rietumu valstī ASV tas, ka tu jūties apvainots, ir tava problēma. Mēģināsi draudēt ar tiesu - saņemsi purnā Konstitūcijas labojumu. Kārtējie pissdrinkermeli no sērijas ''Vācijā ir aizliegts dzīvot tuvāk par 100 km no darba vietas'' un ''Jūrā glābšanas vesti nevajag, jo es baseinā to nelietoju''?
pissdrinkerim
12. jūnijā 17:59
Nevienā valstī nevienam nav personiskā policista un vienmēr no nozieguma līdz sodam paiet laiks vai noziedznieks paliek neatrasts. Rietumu valstī Vācijā Ķelnē notika masveida izvarošanas - visi vainīgie atrasti un sodīti? Turpat Vācijā meitene saņēma spērienu pa muguru un nolidoja pa metro kāpnēm - domā, ka spērēju nošāva nozieguma vietā?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi