Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Noyb
12. jūnijā 16:31
Latvijai vajag attistities un atgriezt kaut virspuseji darba vietas pa visu teritoriju bet bez okuperacijas..drizak ekonomiskas kontrolpaketes. Tak to pasu rakstiju ieprieks. A kuri grib but bosiki fabrikam|rupnicam un sponsoret izaugsmi? Tacu nejau uzreiz otro padomiju, jo vajag ko nebijusu. Zel ka nedod atslegu tad zinatu precizi ko var un vajag un drikst LV..nevaru operet ar datiem kuriem netieku klat. Tapat ka bez V'eselibas nesanak podvigi. Vai tad nevar aprunaties no sakuma vai pec pievienosanas sakartot vienosanas detalas?
Decoy
12. jūnijā 16:35
I do want to help LV cause debt and gratitude but my own body capabilities prevent it. Need assistance of some kind..or special website to read available themes for LV so i can pick one or two or three..
Spier
12. jūnijā 16:36
No ja neobidel niodnu znamenitost.
Mila
12. jūnijā 19:17
Varbūt Jansona kungs varētu sākumā kādu pārīti to bērnu izmitināt pie sevīm, gūt prieku un gandarījumu no kopā būšanas ar neadekvātas uzvedības un tad plosīties. Šaubos, ka tiem bērniem pat viskrutākais psihologs palīdzēs. Un par abortu - bet būtībā nepiedzima bērns /kurš iespējams būtu ar oataloğijām/, kurš agri vai vēlu kļūtu par vēl virnu sistēmas bērnu.
Juhans
12. jūnijā 23:10
Sievietēm pašām ir tiesības rīkoties ar savu ķermeni.
Santa Jansone
13. jūnijā 16:27
Laukos par vienu spoku māju būs vairāk. Izskatās , ka Latvijā izmirs straujāk nekā domājam

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi