Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12 komentāri
Sakārtot:
PĀR LATVIJU 18 GADUS STIEPEJAS ZAGĻU NELIESU
11. jūnijā 14:48
na vienotības zzs tīmeklis.
PĀR LATVIJU 18 GADUS STIEPEJAS ZAGĻU NELIESU
11. jūnijā 14:49
na vienotības zzs tīmeklis.
;)
11. jūnijā 14:57
Kas tās par varbūtībām. Beidzot izlemiet būs vai nebūs. Es jau divas nedeļas gaidu to solīto lietu, kā nelīst, tā nelīst:(
Bet
11. jūnijā 15:00
bilde baisa....
Nē Nē Nē Saskaņas zaglīgajiem nacistiem!
11. jūnijā 15:01
JAu 28 gadus melīgie LKS un SC peiderasti shēmo,melo un izzog Latviju,laiks tos pretvalstiskos rusnacistus saukt pie atbildības.
vai tiešām
11. jūnijā 15:15
stiepsies? Kamēr izstiepsies...
natocentra pajols
11. jūnijā 15:30
!!! Pagājušajā naktī Polijā izveidojās negaisa mākonis, kas pārauga lielā negaisu sistēmā. Tā virzījās uz ziemeļaustrumiem, sasniedzot Baltijas jūru. Ūdens virsējo slāņu temperatūra Baltijas jūrā ir tikai +12..+15 grādu, un šāds vēss ūdens parasti liedz vasaras sākumā virs jūras veidoties iespaidīgiem negaisiem. Šoreiz negaisu sistēma enerģiju smēlās no ļoti siltās gaisa masas, kas Eiropā ieplūdusi no Ziemeļāfrikas. Gaiss ir tik silts un mitrs, ka negaisu sistēma spēja turpināt attīstību arī virs vēsajiem Baltijas jūras ūdeņiem. Negaisu sistēmā zibeņu skaits pārsniedza 10 tūkstošus stundā, un tik iespaidīga zibeņošana Baltijas jūrā ir reta parādība. Jūrā nav novērojumu staciju un trūkst detalizētāku datu par apstākļiem negaisa mākonī, bet, visticamāk, tajā ir arī spēcīgas vēja brāzmas, lielgraudu krusa, iespējams, pat viesuļi. Tveicīgā gaisa masa, kas turpmākajās dienās valdīs Latvijā un citviet Baltijas jūras reģionā, ir laba vide, kur attīstīties spēcīgām negaisu sistēmām. Šajās dienās jābūt piesardzīgiem, līdz ko ir pazīmes par negaisa tuvošanos!!!!
Noyb
11. jūnijā 15:55
14:57, sen jau izlemu ka pameginat var(bet ar meitenem jo zens vai solo) bet nedod ne sarunu ne izlasit ligumu..kompromisu visu laiku gaidu bet nenak ciemos..
Noyb
11. jūnijā 17:56
Noorganizejiet tiksanos vispirms lai var aprunaties pirms vienosanas vai ari specialu interneta adresi|linku lai iedot kur viss sarakstits daudzmaz kas sakuma jazin pat ja nespid 3a un nav sifru valoda..un jazin vai jega mainities..varbut vajag vienkarsi sakartot trukstoso bernibas miklu un pats no sevis sakartosies. Kautko jau negrib lai uzzin. Bet personai neinterese seksuali apkart esosie radinieki..tikai gimeniskas attiecibas bet nav apbizojies, tikai piesardzigs.
?????
11. jūnijā 21:32
.. varbūt Dievs/Daba dusmojas par to, ka Saeimā perverseļi (partija "attistībai/par") iesnieguši likumprojektu par partnerattiecibām..
Decoy
11. jūnijā 23:25
Well if fuel is problem then why not connect adoption theme parent(s) or scion(s) to see if their type of fuel fixes issue? If person have same dna then it should work cause apple not fall far from tree but if not then it's chakras..and person is normal, girls simply not want believe reality of normal boy.
Decoy
11. jūnijā 23:27
But this draw thing reveals hypocrisy in society..yet blames person for doing what teached.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi