Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
78 komentāri
Sakārtot:
Cukurs
24. maijā 22:11
Kārtējā akcija pret getto miermīlīgajiem juvelieriem un zobārstiem?
semo
24. maijā 22:14
Bet ko tad citu darīt, ja tevi neklausa? Jādur tik nost! I visa mīla, matj tvoju elektorāt!
kreacionists
24. maijā 22:16
"Kādēļ cīņa ar alkoholu ir tik gļēva un nevarīga? Ja noliegšot šnabi, brūvēšot kandžu, saka vieni. Ak, kungi, noliekiet tak tos kandžas brūverus uz viena sola ar vismagākiem noziedzniekiem - kādi viņi jau arī ir - noliekat viņu zem sabiedrības boikota un aizslēdziet krogus droši, un tad redzēsim, vai LATVIJA celsies vai viņa grims? Man liekas, ka viņa celsies!.... Ar alkoholu mēs ejam uz bezdibeni....kas pabalsta alkohola uzplaukumu, pabalsta tauats bojāiešanu" /Anna Brigadere/
V.V.Xuilo
24. maijā 22:16
Tie ir mūsējie, ruskij mir!
Onslows
24. maijā 22:18
too much krievas!
Idiotiem liktens tăds..
24. maijā 22:19
Dabïgă atlase un viss🤗
kreacionists
24. maijā 22:19
Latvijas Valsts popularizē alkoholu un šo narkotiku noliek tieši bērnu, pusaudžu, jauniešu acu priekšā veikalu pirmajās rindās un tad brīnās, kāpēc daudzi jaunieši ir piedzērušies un nevis iegūst kvalitatīvu izglītību. No otras puses, tā ir visas Latvijas sabiedrības gļēvums, bezatbildība - arī Draudzes (baznīcas), ka alkohols ir veikalu pirmajās vietās un šai narkotikai garām iet vecāki, mācītāji, Prezidenti, ārsti - un neko nevar, pareizāk sacīt, NEGRIB darīt. Alkoholisms nav vienīgā problēma Latvijā, bet arī šo kādam ir jārisina.
kreacionists
24. maijā 22:22
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, kurām pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R.Blaumaņa vārdiem: “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas postīdams viņu šausta, uz pekli lai rauj to jods!” Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzības, okupācijas, tomēr vēsturē un 21.gs. latviešu tauta ir zemu noliekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē, šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākos cilvēkus.
un?
24. maijā 22:24
manā jaunībā, 90 tajos, regulāri kādu sadūra, mani ar. pats vainīgs biju, ap svešu meiteni siekalojos. tas viss ir dabiski. tēviņi cīnās savā starpā.
To kreacionists
24. maijā 22:24
Ko Tu te dirs? Viss ir no cilvĕka atkarïgs un tikai!!Ja galvas vietă un smadzeņu ir pïļu mĕsli, tad nekas nav tur vainigs kă pats indivïds.Es alkoholu dzeru dahuja pa visu müżu, bet sevi kontrolĕju un nevienam neko neesmu izdarijis, bet ir idioti un tiem ir agri vai vĕlu jănosprăgst! ĂMEN.
kreacionists
24. maijā 22:28
Tomass Edisons saka: “Ievadīt alkoholu cilvēka organismā ir tas pats, kas iebērt smiltis mašīnas gultņos.” Tas, ka alkohols ietekmē cilvēka asinsriti un sirdi, redzams jau pēc pirmās degvīa glāzītes iedzeršanas - seja kļūst sārta, sirds pukst straujāk. Alkohola ietekmē sirds muskulis neapstājas - jau pēc pirmās glāzītes izdzeršanas sirds saraujas biežāk. Pat vienreizēja neliela alkohola deva var izraisīt sirdsdarības traucējumus. Alkohola ietekmē asins plātnītes (trombocīti) salīp, bet to salipšana paātrina asins sarecēšanu, kas, savukārt, veicina trombu veidošanos asinsvados un infarkta vai insulta attīstību.
kreacionists
24. maijā 22:31
1924.gada 24.decembrī Latvijas Saeima pieņem žūpības apkarošanas likumu. Policijas sniegtajā informācijā, dažādu amatpersonu un iedzīvotāju izteikumos, statistikas analīzē žūpības likuma realizācija bija novērtēta pozitīvi. Piemēram, Rīgas pilsētas prefekts O.Grinvalds par to izsakās sekojoši: „Lieldienas svētki šogad, salīdzinot ar agrākiem gadiem, pagāja ārkārtīgi klusi. Tam par iemeslu alkohola apkarošanas likums. Senāk pilsētas nomalēs bija novērojama trokšņošana, izdzīve un strīdi, kas bieži nonāca līdz nedarbiem ar rungām un nažiem. Ar šādu kārtības traucēšanu bija slavena Latgales (Maskavas) priekšpilsēta. Tagad te svētki pagāja visklusākā un priekšzīmīgākā kārtībā. Arī pārējās pilsētas daļās starpgadījumi nav notikuši. Piedzērušo skaits svētkos konstatēts ļoti mazs.” Tomēr ar laiku tika veikti grozījumi šajā likumā un saeimas deputāte B.Pīpiņa šajā sakarā izteicās: „Savā laikā Augstā nama iemītnieki skatījās ļoti ideāli uz alkohola apkarošanas jautājumu, sevišķi tanī laikā, kad vajadzēja pieņemt alkohola apkarošanas likumu. Tieši tas ideālisms toreiz runāja, ka jāaizsargā tautas veselība, tautas morāle, jāaizsargā valsts pilsoņu maks. Par nožēlošanu, šis ideālisms vēlāk daudzos izzuda un maz pa mazam sāka šo likumu drupināt - vajadzēja sestdienās atvērt krogus, taisni tajās dienās, kad strādnieki dabū algu, taisni tad, lai viņi savus makus varētu iztukšot. Tagad pienākusi kārta alum. Alus par maz plūstot. Degvīns jau tā daudz plūst, jo viņš ir lēts, par to ir gādāts. Bet kungiem vajaga, lai arī alus daudz plūstu. Kas ir tas spēks, kas liek šo likumu drupināt? Mēs dzirdām: «budžets, budžets un atkal budžets».
Juhans
24. maijā 22:32
- Dakter, man sirdī dūrējs! - Vai smēķējat? - Jā, bet negribēju dod sigaretu..
zambala
24. maijā 22:33
Vajag tik legalizēt Marihuānu, dabīga atlase ka saka!
zambala
24. maijā 22:34
Kad legalizesim, tad tādu dūreju būs 10 reizes vairāk;

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi