Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
64 komentāri
Sakārtot:
1990 gadā LV savāca Komunisti un VDK
24. maijā 06:15
Da visa VID ēka uzcelta uz mahinācijām apvitu zemi, un celtni uzcēla Putinam pietuvināts oligarhs Vekselbergs. Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
tev
24. maijā 06:21
nav jāsola -- NAUDU GALDĀ ! Varam arī villas konfiscēt ....
lopes
24. maijā 06:24
Maestro, par Jūsu godaprātu nevienam jautājumu nav, toties par atsevišķām augstām VID amatpersonām ar vīriem nodokļu nemaksātājiem IR, līdz ar to VID reputācija ir zemāk par zāli, lai ar ko viņi tur saka.
f
24. maijā 06:32
pretīga valsts
cc
24. maijā 06:44
Ja peļņa, ienākumi ir lieli, tad arī nodokļu summa salīdzinoši ir liela. Arī šajā gadījumā tas tā ir, bet ir sašutums par lielo nodokļu parāda summu. Kam tā būtu jābūt! Arī progresīvajam ienākumu nodoklim kr jābūt.
f
24. maijā 06:54
progresīvais nodoklis ir komunistu murgi. it īpaši ja man vēl jāatskaitās vai tik neesmu par daudz nopelnījis. nolādētā zagļu reketieru valsts. uzspļauju latvānijai
Mja
24. maijā 07:32
Un šahiste vēl kandidē uz Eiroparlamenta deputātes vietu!! Laikam grib visu ES arī novest līdz ārprātam. To viņa lieliski pieprot, samezglot, sapiņķerēt. Nav šai sievietei loģisku un viegli saprotamu plānu kā uzlabot jebko, kam viņa ķeras klāt. Šo dāmu nevajadzētu laist tuvumā jebkurai lietai, kura skar plašu ļsužu loku. Lai savā ģimenē piņķerējas...
Negaudojiet
24. maijā 07:38
Pastalas,gribējāt demokrātiju Latvijā,tad nu lietojiet un nečīkstiet.....
Smieklīgi
24. maijā 07:42
Ko krāj un taupa taupitajs to ņem un nozog laupītājs.
Negaudojiet
24. maijā 07:50
Lāpoti , gribējāt demokrātiju Krievijā , tad nu lietojiet un nečīkstiet...
Zane
24. maijā 07:52
Latvijā viss, nevis "v i s " , notiek ne pēc latviešu likumiem, bet gan Kremļa .
Nemelo , Davīdson,
24. maijā 07:52
Visvairāk zaudēja tava Rosseja, 40 000 000, nevis Latvija .******** No Latvijas aizbrauca 900 000, nevis 500 000. No šiem 900 000, 700 000 ir tavas PSRSkas bēgļi, kuriem nav nekāda sakara ar Latvijas Republiku . Tagad Latvijā ir tikpat , kā pirms kara - nepilni 2 000 000. ************* Biedri Davīdson, ko tev un tavai Rossejai nodarīja Sorissss ? Ko neauro par savu Rosseju, kur musulmaņi ir vairāk nekā jebkurā R - Airopas valstī un tavs Pūteņka atļāva uzbūvēt lielāko mošeju Airopā ? **************** Nemelo Davīdson, Latviju ar viltu nekādā ES neievilināja, bet gan par to nobalsoja 67 % LV pilsoņi. Ar viltu un militāru spēku Latviju ievilka tavā okupētājvalstī PSRSkā.
Juhans
24. maijā 07:57
Ierosinu, ka katram ikvienam ikkatram ik gadus ir Valsts Ieņēmumu dienesta (turpmāk tekstā VIDa) kontā jāsamaksā priekšnodoklis visas iepriekšējā gada nodokļu kopsummas vidējā apmēŗā, ieskaitot Valsts Ieņēmumu dienesta (turpmāk tekstā VIDa) kontā visu iepriekšējā gada nodokļu kopsummu visas iepriekšējā gada nodokļu kopsummas vidējā apmēŗā apmēŗā līdz esoši tekošā gada 1. janvārim (ieskaitot), jo tikai tad Valsts Ieņēmumu dienestam (turpmāk tekstā VIDam) būs iespējas nepastarpināti netraucēti tikt pie nodokļiem.
kad viņš
24. maijā 07:58
nomirs, vēl kapā rakāsies ko pievākt! dzīvo gan, mūsu mīļais ilgi, bet vai negribi emigrēt beigās? nelaimīgs, kas strādā šeit. tagad atkal skolēniem ķersies klāt par vasaras "nopelnīto". saviem aizliedzu gribēt strādāt, samaksāšu tāpat, lai atpūšas
yy
24. maijā 08:11
Es ceru, Raimis nodokļus nomaksās.... un pārējo noglabās bankā, kas pieder kādam krievam vai ukrainim.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi