Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
82 komentāri
Sakārtot:
Egle
18. maijā 15:24
Pi*detc būs!
!
18. maijā 15:31
Cik ilgi vadīja Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju... Būtu gribējusi, varēja sakārtot pensiju sistēmu, lai tā būtu taisnīga. Tagat tēlos cīnītāju.
Na
18. maijā 15:34
Latvieši balsojiet par Nacionālo Apvienību,par ebreju izcelsmes Robertu Zīli,Allas dēlu,kurš ir Nacionālās apvienības virzītā prezidentu kanditāta Egila Levita radinieks,Egila Levita tēvs ebrejs Jonass Moiševičš Levits bija sarkanais komisārs ekanomikas jautājumos,kurš strādāja ebreja Berijas un Staļina uzdevumā!Vēlāk pēc Staļina nāves kad Staļinu PSRS sāka uzskatīt par slepkavu un tirānu,Jonass Levits aizbēga uz Vāciju!Balsojiet par Staļina un Berijas Nacionālo apvienību!
Kādēļ pensionāri mirst badā?
18. maijā 15:37
valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
patiesība
18. maijā 15:40
Ko vispār dara Latvijas pensionāru Federācija, tāpat arodbiedrība????? Ja kaut ko darītu, tad nebūtu tāda nenormāla starpība pensijās un algās. Tā ir tikai sile, kur var gulēt gadiem un saņemt labu algu ēdot no rokas valdībai.
Strana Durakow
18. maijā 15:47
Latvijas pensionāri dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos! Kāda jēga?
sunc
18. maijā 15:49
Kā interesēs Vadīs tos he, he, penšus ( vēlētājus)? Pirmais pārbaudījums ES parlamenta cīņu biedru vadīšana.
circenis
18. maijā 15:52
Atkal ieleca "mīkstā krēslā"?
>:-)
18. maijā 16:01
Tādas nelabas aizdomas, ka šī, rupjmaizes ķieģelīti ar šprotu pastēti, neēdīs, līdz kapa malai :( Jūs, pārējie, gan protaties !
Ok
18. maijā 16:06
Neesiet muļķi un beidziet balsot par sievietēm, tas tak ir paredzams fiasko
Džonijs Bī
18. maijā 16:07
Cik ilgi šitai mēslu vabolie tie vadošie amati pienāksies? Viņi tur viņus saņem tā kā mantojumā?
pensionārs
18. maijā 16:09
Bārčas kundze;par pensiju ar VSAA tiesājos septīto gadu; VSAA nepilda MKnoteikumus nr.165;pensionāru gribēja apzagt,iet smagi, VSAA pielieto visus iespējamos 'līdzekļus,lai par nostrādātiem gadiem nesaņemtu visu pienākošos pensiju.
pensionārs
18. maijā 16:14
VSAA ,nēatzīst valsts arhīva sociālo izziņu,kas apstprina -speciālo darba stāžu;pārkāpjot MK noteikumus nr.165 un papildpunktu nr.20;apakšpunktus;1,2,3.
Izdienas pensionārs,majors
18. maijā 16:18
"Jaunkundzei" obligāti jāiet atpūtā.......
s
18. maijā 16:18
Šo dāmīti manīju tikai vienā ziedotāju sarakstā? Partijnieku priekšveļēšanu !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi