Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
Juhans
2019. gada 17. maijā 17:30
Ja vienuļš ir kļuvis vecāks Nr. 1, tad tā parasti ir sieviešu kārtas būtne.
...
2019. gada 17. maijā 20:08
Tātad.. ja viena svilpaste sadzemdējusi no sazin kā - viņai bezmaksas grupa ar atbalstītājiem, ja? Un ja teiksim ir divi tādi, kā tie pie kura Kivičs bija aizbraucis tur zīmēties - kur tēvs plēšas pa mazapmaksātu darbu, lai čupiņu bērnu pabarotu, no kuriem viens ar invaliditāti un tāpēc sieva nevar strādāt, bet pieskata bērnu mājās.. Vīrs raujas kā māk.. Nu acīm redzot nemāk, bet vismaz neslēpjas pudelē un prom ar nemūk.. Hāā! Bet tādiem atbalsts - pigu! Tādi tak ir divi! Nē - atbalsts ir tikai totāliem lūzeriem! Jēdzīgiem ļaudīm atbalsts nepienākas. Tie lai plēšas pašu spēkiem.. Visādas programmas tikai vientuļajiem vecākiem, nesekmīgajiem skolniekiem, narkomāniem un citādiem margināļiem :))) Kamēr invalīds sēž mājās - bezmaksas labumi. Kā invalīds kuļās un iet strādāt - tā bezmaksas labumi nost.. Valsts veicina un audzina dārzeņus. Tos kas mēģina plēsties tomēr uz priekšu - tiem vēl uzmin ar kāju pa virsu ar pilnu spēku.. Ha ha ha.. un man šitais jālasa un jāsit plaukstiņas no sajūsmas - redz kā likteņa pabērniem tiek palīdzēts? Nu ja.. Es varbūt arī piedzimu tumsā, bet tas nebija vakar!! :)))
...
2019. gada 17. maijā 20:11
Un vispār.. ja atskaita gadījumus, kad "vientuļais vecāks" ir atraitnis vai atraitne - tad "vientuļais vecāks" ir vardarbība pret bērnu. Tur nevis atbalsta grupu tam vientuļajam vecākam vajag, bet pilnu ģimeni bērnam.
...
2019. gada 17. maijā 20:18
kam vajadzīga atbalsta grupa,galvenais vientuļiem,ne vientuļiem vecākiem ir nauda maksājat lielākus bērnu pabalstus....
...
2019. gada 17. maijā 21:46
Tā kā attiecības vairs reģistrē retais, tad vientuļie skaitās visi...
Heh
2019. gada 17. maijā 22:19
Un interesanti kā vientuļais vecāks šajā laikā tiks uz šīm "sarunām"?? Vakarā taču mazais jāizņem no bērnudārza u.t.t. par to Jūs padomājāt?!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi