Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
31 komentārs
Sakārtot:
Amālija
16. maijā 19:38
AB dambis ir vienīgā un īstā vieta. Sīļa projekts ir izcils un atdzīvinās skatu no Vecrīgas uz šobrīd "nekādo" Pārdaugavu.
xx
16. maijā 19:59
Beidzot kāds izsaka arī citādu viedokli . Protams, ka jāskatās tālāk - kāds laiciņš ir riņķī pēc krīzes un Sīļa projekta - pasaule ir mainījusies , mēs esam mainījušies , arhitektūra ir mainījusies . Pietiek jau ar arhaisko lasītavu, kas nodēvēta par bibliotēku . Tiem kas nezin - bibliotēka no lasītavas atšķiras ar to, ka bibliotēkas grāmatas var ņemt uz mājām , turpretī lasītavā tās var tikai palasīt uz vietas , ja paveicas .
Egle
16. maijā 20:03
Man ar tā šķiet pilnīgi stulba vieta, lai celtu kaut kādu miniatūras koncertzāli zelta vērtībā, ir lucavsala, ir zaķusala.
..xms
16. maijā 20:04
ādām ēkām ir jābūt pie ūdens, absolūti topa vietā, nedrīkst atbilst nekādai loģikai un saprātam - arhitektūras māksla slēpjas spējā iedrošināties. Ne uzbūvēt kaut kur, kaut ko, ka tik tramvajs klāt. Sidnejas operu ar varēja būvēt kur citur? Vai latviešiem radošā gar trūkst? Kaunieties ar savu zemnieka domāšanu visi Jāņi Krastiņi un tamlīdzīgie!
s
16. maijā 20:04
Ar Mākslas Muzeja stikla ielu čakarējas plāta un bola acis arī arhitekti, joprojām! Uzbūvēs un nometis! Un atkal Saskaņa būs vainīga!
Rihards
16. maijā 20:05
Sabiedriskas celtnes kā likums būvē iespējami augstākās vietās! Mitrums ir viens no galvenajiem pūķiem būvniecībā.
f
16. maijā 20:09
varu saderēt ka debīlie latvāņi tieši tur arī uzbūvēs to nevajadzīgo mēslu par nodokļu izzagto naudu
driver
16. maijā 20:13
Par uzturēšanas izdevumiem tādā vidē vietā neviens nav pat padomājis. Saimnieki, i bio! Par grunti, ģeoloģiju neteikšu neko.
Renis
16. maijā 20:14
Pok. Ka tik miljonus un % atsist.
es gan
16. maijā 20:18
gribu to ēku. tagad pensijas gados vēlos apmeklēt labu koncertzāli. Latvija sāks līdzināties Eiropai.
Amadejs
16. maijā 20:34
Es piekrītu.Arī salas ir vērts papētīt.Sīļa projekts ir kādus 12 gadus vecs..vēl kamēr uzbūvēs..dabūsim jaunu arhitektūras pieminekli.
xx
16. maijā 20:56
Toties ūdenī var miljonus norakt, un neviens KNABs ar skafandru tur nelīdīs pārbaudīt, kas un cik kubikmetrus vai metrus tur ir nogremdēts, un vai vispār kas ir – cik naudas pietrūks kārtējam Austrālijas ceļojumam un visam pārējam, tik arī pierakstīs, ka tas zem ūdens. Ja Deglava tilts būtu būvēts zem ūdens, kurš tagad zinātu, cik tilts drošs vai nedrošs? Zem ūdens – ideālākā vieta. Nu, varētu vēl kosmosā būvēt, tur arī nepārbaudīs. Un tas, ka šaura vieta, piekļūt nevar, auto nav kur nolikt un pat nelaimes gadījumā izglābties no tādas laipas neiespējami – nu kuru tas interesē, ja var tikt pie nekontrolējamiem ienākumiem?!
dambis
16. maijā 21:24
vai vietas truukst jau ,ka udenii jaacel
Spīdola
16. maijā 21:39
Sīļa projekts ir labs, bet vieta debīla. Mīlu mūziku, bet uz to laipu gan braukt negribās .Neomulīga vieta ar dažādiem riskiem. Atliks priecēt acis no Daugavas labā krasta. Bez arhitektu viedokļa jāņem vērā arī mūziķi un klausītāji.
BOX
16. maijā 22:02
Dambis ir slazds. Aizsegs skatu uz Vecrīgu. Mitrums. A/m nav stāvlaukums. Pārāk dārgi.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi