Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
43 komentāri
Sakārtot:
Mežavecis
16. maijā 12:06
Nesapratu. Vai es pareizi izlasīju- labāk ārsts bez pieredzes, ne kā ar padomju laika pieredzi? Šķiet kādu jau ir ārstējis psihiatrs bez pieredzes.
Kurzeme
16. maijā 12:14
Bijušie komunisti un čekisti ir mums visapkārt, un joprojām valda, jo viņi cits citu balsta. Netrūkst arī dir$ā līdēju, kā dzintars un viņa banda, jo tur ir pilns ar bijušajiem. Bandīti izlaupa Latviju. Bijušie pacēluši galvas, jo, lūk, viņiem neko nevarot pierādīt. Daļa kartiņu ir prom Maskavā. Un pat ja ir tā kartiņa, šie rāda zobus, kā šitais bezgodis. Un tiesa arī neko nevar pierādīt, joo ... kāpēc?
Tagad
16. maijā 12:19
Čekas provokators un stukačs kauninās tos, kas atļāvušies paust savu nepatiku pret viņu!? Kur mēs dzīvojam?
1990 gadā LV nozaga Komunisti un VDK
16. maijā 12:35
Runajot par valsts noslēpumu, tas ir viennozīmīgi kaut kas negodīgs, ne velti latviešu izteiciens: " Kas čukst tas melo!" Situācijas apraksts: Šķiet, ka pienācis laiks jautāt Trampam un trimdas latviešiem, izveidot Latviešu rezervātu ASV vai Kanādā! Geopolitiski: " We all live in America". Jo Latvijā māju vairs nav un nevaram atļauties tajā dzīvot! Jau mēģinājām atgriezties nesanāca, galus kopā savilkt nevarējām! LV problēma, tā, ka 1990 gadā kad Latvijai jākļūst neatkarīgai varu pārtvēra VDK kopā ar komunistiem un org noziedzību un korumpētiem naudas rausējiem. Tas izskaidro VDK sarakstu slepenošanu un nomuļļāšanu veselus 29 GADUS! Seriously!?!? Latvijas valsts ir ierobežotas cilvēku grupas ienākumu centrs, kas piesedzas ar valsts karogu un kuriem valsts ir pie pakaļas! Tas ir tas v.noslēpums! Mūsu tautas rīcības plāns, ir neorganizēt "raganu medības" bet, piedot tiem kas patiesībā parvalda valsti un aizmirst viņu parkāpumus. Pastāstīt cik viņi ir nožēlojamā situācijā, jo domā ka esam pērtiķu radinieki! VĒRTĪBU SISTĒMA ir nepareiza! Egoisti! Es zinu vārdus uz uzvārdus, tiem, kuriem KNAB neko nevar izdarīt, vardus, uzvardus nerakstīšu. Evolūcijas teorija ir MELI, mēs visi nonāksim Rādītāja priekšā un katram būs jāatbild par to ko sastrādājuši labo vai ļauno ! Tiesas nebūs tiem kas piemuši Jēzu Kristu, par Glābēju, kurš nomira par katra no mums, piedodot grēkus! Lasiet Jauno Deribu, Jāņa evaņģēlijs ir saprotamāks. Un oligarhs Dz Soross sponsorē velkomistus cīnās pret kristīgām pamatvērtībām uz kurām savulaik bija uzcelta Rietumeiropa un ASV. Tramps cīnās pret Sorosu pašā Amerikā! Ne velti Ungarija un Izraēla Sorosu atzinušas par valsts ienaidnieku! Sorosītus ārā no Latvijas valdības! SOROSA cilvēki: Ījabs, Rubesa, Viņķele, Putnis, Levits un diemžēl Mr. Kariņš un Rinkevičs ir liberaliski. LIBERĀLISMS degradē pamatvērtības un iznīcina nacijas tas ir tas valsts drošības jautajums #1! Nevajag mūs biedēt uz novērst uzmanību ar "Krievi Nāk!" Tieši tādēļ esam NATO, ta ka Relax. Kopš mūs ar viltu iekļāva EU esam 3šā nabadzīgākā valsts Eiropas Savienībā Kauns! Mani radinieki kas dažādu iemeslu dēļ nevar evakuēties no Latvijas dzīvo nabadzīgākāk nekā Padumju laikos!?? Kāda jēga? Izskaidrojot šo! Ja Latvija ir neatkarīga valsts, kādēļ mums no ārzemēm regulāri $$$ uz Latviju jāsūta!?? Vai Dievs var svētīt Latviju!? ... Tādu, kā tagad tā ir? Knapi 1.9 miljoni saskaņā ar ANO.
blefs6
16. maijā 12:40
vispār jau arnolds ir prasts latvijas padibeņu pārstāvis,kurš pateicoties kgb reiz bīdīts pa karjeras kāpnēm.jādomā taciņa labi iestaigāta un šodien turpina ""ideoloģisko cīņu"",tikai citā virzienā.rsu mediķiem-studentiem iesaku politiskās anekdotes nestāstīt.
Vinnijs
16. maijā 12:48
Tas tā arī bija, ka visi psihiatri PSRS bija čekas aģenti, kas nepiekrita, tie tika atlaisti no darba. Tikai ne visu kartiņas ir atrodamas čekas maisos.
Pastaļu
16. maijā 13:09
stukači paši labākie stukači pasaulē, nebūtu viņu nebūtu izūtīšanu 1941.un1949.gadā
Vinnijam
16. maijā 13:10
Kā tad tu to tik labi zini? Tad jau pats būsi bijis čekists? Un par maisiem arī zini.....Interesanti.............
Dr.
16. maijā 13:12
Blefs6 pazīst drēbi.Pareizs un dzīvei atbilstošs vērtējums.Ļoti precīzs raksturojums.
> pastaļu....
16. maijā 13:15
Bet visus tos asiņainos noziegumus taču organizēja vīženieki no kremļa. Ar pskp ck pavēli, kur bija norādīts tieši kādi iedzīvotāju slāņi jāizsūta. Neviens uz vietas to neizdomāja. Un izpildīja no kremļa atsūtītie darboņi ar vietējo palīdzību. Kāpēc to tu aizmirsti?
TT
16. maijā 13:51
izskatās, ka bārbija neprot samierināties ar atraidījumu, vai arī ambīcijas spiež:D
Kas man daļas gar vikingiem,komunistiem,dinozaurie
16. maijā 13:55
Bet šeit un tagad 30 gadus latviešus iznīcina un simbolus apmīž amerikāņi un viņu marionešvaldība.
Valdis Kalnozols
16. maijā 14:02
Jā kaut kā zīmģi, ka šie čekas agenti ienem nozimigus amatus "neatkarigas" Latvijas valstī. Pat tadus kur ir vajadzīga augstāka pielaide valsts noziegumam. Un kaut ka tas ir normali, ka to zin VDK virsnieks kurs vinus vervēja un labi zinaja vinu psihologiskas ipasibas ka ar viniem manipulet.
g
16. maijā 14:03
Latvietis ir lielākais skauģis- zaglis- stukačs kurš neiet uz vēlēšanām un nesastāv ne vienā partijā tikai māk sūdzēties.
es-
16. maijā 14:18
shajos sarakstos ir norakstaamais materiaals kuri lielaakoties straadaaja par naudu jo par labu infu tika izdaliita nauda agentu preemeeshanai.labs opers un taalaakdomaajosh nekad neregistrees iipashi labu agentu pareizie saraksti nav un nebuus atrodami latvijaa tas ir tikai taa .tad jau sanaak pie varas mainas ka buus jaapublicee dp unsaab saraksti un tur nebuus mazaak stukachu un tie kas grib izkalpoties .kaapeec tad par viniem neraksta???????????????????????????????????????

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi