Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
10 komentāri
Sakārtot:
f
29. aprīlī 06:29
a kā savādāk? protams ka vajag, arī lecektij un kaķa kastei vajag projektu būvvaldē
tā tam būs būt !
29. aprīlī 06:33
Un nebūs jums dirst kur pagadās .......
Seniors
29. aprīlī 06:42
Kada gan , kadam butu dala , kad celu siltumnicu , uz SAVAS zemes ? Vai tiesam, butu jasauc celtnieku specialisti ? Stulbuma izpausme ! IDIOTISMS !!!
Juhans
29. aprīlī 07:38
Cilvēkiem attiecībā uz Zemi ir jābūt daudz atbildīgākiem, īpaši, ja runa iet par t.s. "savu" zemi, jo Zeme, kā zināms, cilvēkam pieder tikai kā augsnes virskārta, bet Zemes dzīles pieder valstij. Tāpēc arī ir jāsāk stimgri piereģistrāt kurmju rakumus, jo tie ir tiešā veidā saisrtīti ar Zemes dzīlēm.
Parasts cilvēks
29. aprīlī 08:00
Jo tālāk, jo trakāk.Nekad agrāk siltumnīcām projektus un atļaujas nebija vajadzīgas.
Rīgas Satiksme
29. aprīlī 11:19
Projekts ir vajadzīgs noteikti. Un šim projektam jūs visdrīzāk vēlētos piesaistīt arī kādus pāris konsultantus no Rīgas Domes. Sarunājiet viņiem 20-30 tūkstošu eiro mēnešalgu. Tad siltumnīca noteikti izdosies lieliska! Tik lieliska, ka KNAB atliks vien nobrīnīties! :))
reizēm
29. aprīlī 12:14
Pārliecinoši un spēcīgi - lecektis un siltumnīcas ir ēkas! Laikam jau kāds te lauzās uz politiku- zzs jauns iesaukums, citādi varēja arī domāt kādreiz
Katram iereednim
29. aprīlī 14:56
gada laikaa jaasarazjo noteikts papiiru daudzums! Kaads? Tikai ar pielaidi valsts nosleepumam...
...
29. aprīlī 15:55
Tas taapeec,lai nodokljus vareetu iekaseet . Un peec kaada laika vispaar jums buus NIIN jaamaksaa par katru mazmaajiñu......
***
30. aprīlī 00:21
Tomātu, gurķu un piparu vietas siltumnīcā arī ir jāsaskaņo ar būvvaldi ... jo tālāk, jo trakāk. Laikam dīkdieņiem būvvaldēs par maz naudiņas? Varbūt viņi ''projektēs'' ar kādu WC papīru man dibenu slaucīt?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi