Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
17 komentāri
Sakārtot:
Pastalkvekšķis
25. aprīlī 16:10
Toreiz koka laivas nebija nevienam vajadzīgas,bet brīvības laikos sagrieza lūžņos visus Latvijas zvejas flotes kuģus,tos savāca metāllūžņos. Tagad pastaļi ēd Vladivostokas siļķes....
Huiņa
25. aprīlī 16:17
Drausmīgi attēli. Laikam amatiere vēl mācās...
>Pastalkvekšķis
25. aprīlī 16:18
Nosauc kaut vienu vladivostokas uzņēmumu, kura siļķes tu redzēji Latvijas veikalos
Lāpotskvekšķis
25. aprīlī 16:19
Toreiz koka laivas bija daudziem vajadzīgas, bet manas bandīto PSRSkas srakanie aizliedza zvejniekiem pašiem braukt selgā. Tagad lāpoti zowietiskie ēd Vladivostokas siļķes....
Juhans
25. aprīlī 16:23
Zivtiņš acpūšas.
>huiņa
25. aprīlī 16:32
Kur var apskatīt tavas bildes, lai var salīdzināt?
pilsētnieks
25. aprīlī 16:50
kādreiz taipusē vismaz bija kārtīgas cietžāvētas sālītas butes. tagadiņās tikai var pasūkāt reņģu astes tirgū , nevis kārtīgas butes redzēt.
Ko
25. aprīlī 17:06
Vienā laivā tikai
Nja
25. aprīlī 17:06
Kas pa kapsētu ja vienā laiva krumos
Amadejs
25. aprīlī 17:23
Nav jau nekāds jaunums- visi kas bijuši Mazirbē to redzējuši..
Kārlis
25. aprīlī 17:32
Pasakaina ziņa! jauns.lv - iespaidīga žurnālistika )))))
Noyb
25. aprīlī 18:21
Ka kapec nav draudzenes? Jo potencialo draudzenu "comi" nelauj pat pameginat kops persona saka piefikset ka kautkas tomer varetu notikt..bet pirmstam piedavaja pameginat..a kops uzzinaja par atvasi(em)..negribas nespeciali aizvainot. Personai tiesam nav ne jausmas pagaidam kada veida tikties..vismaz lai izrunatos.
Lībiešu kultūras pētniece
25. aprīlī 19:18
50.-60. gados laivas šeit atvilka vietējie zvejnieki, kuriem Padomju vara aizliedza nodarboties ar individuālo zvejniecību pierobežas zonas režīma dēļ. - Tas ir tāds jauks pastāstiņš, ko labprāt izmanto visi, kas neko nezina par piekrastes dzīvi ... Patiesība ir tāda: Daļā Ziemeļkurzemes piekrastes ciemos bija aizliegts iet jūrā, taču Mazirbē varēja zvejot stingrā robežsargu uzraudzībā. Mazirbes jūrmalas mežā laivas nonāca 60. gados kad mainījās flote - vecie kuģīši savu laiku bija nokalpojuši, vietā nāca jauni un vecos vienkārši ievilka un pameta mežā. Mazirbe ir Latvijas lībiešu kultūras centrs - absolūti nekorekts teiciens. Latvijā nav tāda noteikta lībiešu kultūras centra. Mazirbē gan ir Lībiešu tautas nams, kur augusta pirmajā sestdienā notiek tradicionālie lībiešu svētki, bet tāpēc jau ciems nav Latvijas lībiešu kultūras centrs. Zināšanai - lībiešu aktivitātes notiek daudzviet Latvijā un kopš 2018. gada novembra Lībiešu kultūrtelpa ir iekļauta Latvijas nacionālajā nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā. Mazirbe ir tikai daļa no šīs kultūrtelpas.
Egle
25. aprīlī 19:34
2 laivas laikam kapsētā, tās arī baismīgi prasmīgi tika iemūžinātas
Sīkā
25. aprīlī 21:34
Vislabākais fotogrāfs ir krezewskis viņš pēc fotosesijām meitenes pludmales smiltīs samīlē. Mmmm...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi