Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
4 komentāri
Sakārtot:
Garāmejot
17. aprīlī 18:28
Saeima atdevusi Latvijas Valsts stratēģisku peļņas avotu privātākapitāla īpašumā un tagad , neskatoties uz to , ka pagājušā ziema nebija sevišķi auksta , rēķini , vadoties no vidējā iedzīvotāju ienākuma līmeņa , bija ļoti , ļoti sadārdzināti !!! Varētu vēl saprast , ja Rīgas siltums būtu valsts īpašumā , tad visi ienākumi nāktu valsts kasē un mums būtu nauda skolotāju , mediķu un citu profesiju pārstāvju atalgojumiem . Tagad peļņa nonāk privāta kapitāla maciņā un valsts saņem tikai nodokli , bet iedzīvotāji katru gadu lielākus rēķinus par apkuri ! Savāda ir Mūsu ievēlēto Saeimas deputātu loģika . It kā visi runā par Latvijas valsti , bet tikko kāds ieminās par Latvijas valsts kapitāla uzņēmumiem , tā kaut kāda izveidotā konkurences padome baida - Valsts nedrīkst nodarboties ar biznesu ! Varbūt mums jāievēl tādus deputātus , kuri tomēr vairāk domātu par savas tautas un Latvijas valsts kapitāla labklājību ? Pašreiz izskatās , ka Saeimā tādu deputātu nav . Kādi būs rēķini , ja ziema nāks ar mīnus 25 grādu salu ?! Vienīga cerība pagaidām ir tāda , ka arī šie apkures sadārdzinājumi iespējams saistīti ar notikumiem Rīgas domē un tad , kad tiks izdarīta revizija šajā jomā , tiks atklāti trūkumi , kurus novēršot maksa par siltumu samazināsies .
Juhans
17. aprīlī 18:44
Rīgas namu pārvaldnieks ir ļoti saprātīgs pārvaldnieks, jo Rīgā nami atdzimst viens pēc otra vēl skaistāki. Savukārt, ieejot kāpņu telpā, katrā podjezdā apmeklētāju sagaida zaļumaugi un klusinata mūzika, kas atskaņo Eiropas slavenākos hītus, laikā, kad hītings ir nogriezts uz nulli.
Сергей
17. aprīlī 19:31
Jūs varat maksāt par 40% mazāk par elektroenerģiju, nekādā veidā maldinot vai pārkāpjot likumu! Es iesaku visiem izlasīt šo rakstu - https://utka.su/saveenergy Es to esmu izmantojis kopš decembra, un rēķins patiešām ir kļuvis mazāks!
Puika
17. aprīlī 19:57
Kapēc viņi slēdz apkuri? Man ir auksti!

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi