Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
59 komentāri
Sakārtot:
Juhans
15. aprīlī 07:54
Būvēt tiltus nozīmē ne vairs 20%, bet 50%.
kas par ideju - tikai Par!
15. aprīlī 07:56
tad jau visu Rīgu vajag pārbūvēt
cipiņš
15. aprīlī 08:05
Jahrin, visu tavu sūda Sc vajag nojaukt un sabāzt cietumā uz mūžu - par Latvijas Valsts izzagšanu milzu apmēros !!!
Kurts
15. aprīlī 08:06
Tehnoloģiski pareizāk būtu VEF tiltu nojaukt un uzbūvēt pa jaunam !
15. aprīlī 08:07
Pie šitās kvalitātes, izjuks kā remontētie ceļi pēc 2 gadiem.
.
15. aprīlī 08:08
Protams, būtu lielāki "otkati".
Onslows
15. aprīlī 08:15
Vai tad Barona iela jau atkal sabrukusi, Vai prasās tikai kapitālais remonts????
Nu
15. aprīlī 08:21
Un atkal lietuvieši veic remontdarbus. Vai mums pašiem savu uzņēmumu trūkst, ka visus darbus veic lietuvieši un maksā viņiem krievi, kuri sagrābuši Rīgas kasi. Atlaida Ušaku un uzreiz vēl vajag pāris miljonus izpumpēt no Rīgas kases ar otmazku, ka tilts neparedzēti sliktā stāvoklī.
īpaši stulbs
15. aprīlī 08:21
Kāpēc bija jāsauc no Lietuvas Kauno tiltai, ja ar tiltu būvniecību Latvijā nodarbojas Jēkabpils SIA Viadukts?
L39
15. aprīlī 08:24
vo ka var ierekt par shitadam bildem.izlien no iesunujashiem objektiem un vesela varza pa celu kiveres staigaa.meteoriits uz galvas uzkritiis? vai kada kaija uzdirsiis?
Tiltinieks
15. aprīlī 08:33
Iespējams ka tā arī būtu pareizāk, bet 2-3 gadi? Pa to laiku tiltu cauri Rīgai var uzbūvet. Varbūt tagat otkati tiek rēķināti par laika periodu? Starp citu Ameriks pirms domes vēlēšanām solīja sakārtot satiksmes mezglu Brasas ielas galā pie Dominas + izveidot tiešu izbrauktuvi uz Vairoga ielu no Brasas ielas. Šajā gadījumā iespējams vajadzīgi vēl divi SC sasaukumi domē, lai kaut ko izdarītu.
Fascinē
15. aprīlī 08:35
Tiltus pie mums remontē vai nu lietuvieši vai Krimas tilta būvētāji. Gan jau tā saucamie "lietuvieši" arī ir tie paši krievi, tikai uzņēmumu piereģistrējuši Lietuvā.
Dw
15. aprīlī 08:43
Attēlā redzama ļoti neglīta sieviete...
500
15. aprīlī 09:09
Nu protams, nojaucot un uzbūvējot no jauna var noslaukt lielāku piķi, taču pēc RS afērām laikam drusku bailes, ka var nonākt uz nārām.
Decoy
15. aprīlī 09:13
LOL there was no "10 years of pain"..person was depressed but that reaprooves there was|is 3rd party aswell who tries to make person unworthy..explains event chain. First spy on person and attempt to put in control chains then use info and strings to chicane..but this is ridicilous. Person is not threat. What can perwon do? If will start to go nuts will either go to hospital or jail or morgue..person really is limited both in mind and body. Otherwise would already fight back or fix own life by shortcut.

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi