Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
27 komentāri
Sakārtot:
L0KAT0RS
14. aprīlī 07:51
Tas par mācību katram, kas savas slimās fantāzijas saista ar fašistisko Krieviju!
Kurmis Kurmis
14. aprīlī 08:02
Kā raksts par krieviju,tā atkal var komentēt tikai reģistrētie!Vai Kas Jauns cenšas pasargāt krievijas pederāciju???:) Krievijai vēsture nekad nav patikusi,ne jau pirmā reize!Dubultie standarti krievam-Sanktpēterburgā 2015.g notika visas Eiropas neonacistu saiets, kas nodēvēts par "Starptautisko krievu konservatīvo forumu". Forumā piedalās pārstāvji no aptuveni desmit Eiropas partijām - lielākajai daļai no tām ir ultralabējo vai neonacistu reputācija "Skandalozi, ka Krievija laipni uzņem Musolīni un Hitlera pēctečus," ziņu aģentūrai AFP norādīja viena no protestētājām. Krievijas opozīcijas partijas "Jabloko" politiķis Boriss Višņevskis sestdien intervijā radio stacijai "Ekho Moskva" norādīja, ka vairāki šo partiju līderi atklāti sevi sauc par Ādolfa Hitlera sekotājiem un izmanto kāškrusta simboliku, vēsta ziņu kanāls "i24news".
Ainars Broks
14. aprīlī 08:07
Domāju,ka krievijas Tumsonībā,Atpalicībā nav ko bāzties,izteikts Āfrikas līmenis...
Guntis Grīvans
14. aprīlī 08:07
Labais, tādas tupības notiek valstī kuru pārvalda pūtina fašistiskā hunta.
Ilze Pētersone
14. aprīlī 08:12
Latvijas vēstniecības darbinieka komentārs bija nožēlojams.
Dzintars Lielais
14. aprīlī 08:17
Bija pieredze Vācijā,svinējām Ziemassvētku vakaru,bijām logā iekāruši arī šitās zīmes,pēc tam taču modrie gansi izsauca mums municipāļus,sūdi bija ilgi,kamēr paskaidrojām kas un kā,vienalga lika noņemt,izsprukām bez soda,kopš tā laika vairs tās nekur nekarinu,nu i viņas,bet stulbās pastalas tik aurē par Krieviju,Vācijā ir tas pats
Kurmis Kurmis
14. aprīlī 08:17
Pēc nacionālsociālistiskās Vācijas sagrāves 1945. gadā radās iespēja izmeklēt un nosodīt nacisma noziegumus, kā arī saukt pie atbildības vainīgās personas. Pēc PSRS komunistiskā totalitārisma sistēmas sabrukuma un tai pakļauto valstu atbrīvošanās līdzīgs starptautisks izvērtējums par komunistiskā totalitārisma ideoloģijas vārdā pastrādātajiem noziegumiem un komunistu (boļševiku) pārvaldīto valstu starptautiski tiesisko atbildību nav veikts.
Replika
14. aprīlī 08:45
Kāpēc krievijā vispār jārīko kautkādas izstādes? Un kāpēc tur vajadzīgi kautkādi konsulāti? Kā no Mēness nokrituši - nezina kas krievija par vietu un kas tur notiek?
Sēņu Vecis
14. aprīlī 08:57
nu i viņas, bet stulbie lāpoti tik aurē par Krieviju, Vācijā ir tas pats.
ALIDA DJATLIKA
14. aprīlī 09:10
Pareizi, nav ko vispar taja fasistiskaja krievija bazties ieksa. Ir mums visadi Kauperisi, kuri skrien ar saviem koncertiem uz Maskavu. Kapec ta jadara? Pasaule plasa, var braukt uz normalu, labveligu valsti un uzstaties.
Biruta Kopmane
14. aprīlī 09:14
Uguns krustu par svastiku tik uzskata pastulbs kas jauns žurnalists utt. ta starp citu krieviem pašiem ugunskrusts skaitas sena zime un to tur tirgo, rotās utt nopirku
Sēņu Vecis
14. aprīlī 09:28
Pēterburgas apkārtnes pilīs telpu sienu perimetru rotājumi ir kāškrusti un neviens neko. Un neviena Krievijas tiesa nekādus sienu dekorus nekonfiscē.
Sēņu Vecis
14. aprīlī 09:43
Krievijas pilsētās krievu nācistu sabantujos vicina ģitļera laika Vācijas karogus ar visiem kāškrustiem un neviens neko. Neviena Krievijas policija neko nekonfiscē .
Salvis Dišlers
14. aprīlī 09:56
Viss pareizi! Tas tiem kuri pielīdzina Komunismu Fašismam un aizlieguši Komunisma simbolus!
Sēņu Vecis
14. aprīlī 10:17
Padomju idiota gabal Dīšler, nejauc fāšismu un nācismu. Tie nav identiski. ********************* Tu neatbildēji - kad Latvijā notika referendums par stāšanos un kad LV iestājās tavā okupētājvalstī PSRSkā Slabo , mīkstiņais ?

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi