Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
9 komentāri
Sakārtot:
Pensionārs
13. martā 20:20
Es problémas neredzu.
varis
13. martā 20:52
Kas problēmu ,dotē ar 6 miljoniem .
Zinošais
13. martā 21:00
Nu redz pat vienkārša lasītāja spēj ieraudzīt problēmu cēloni !
anna
13. martā 23:34
visnotaļ savārstījums, lai gan sāpe nojaušama.
DūdiņaM
14. martā 05:07
Jūsu viedoklis galīgi garām! Ja nebūtu šo maršrutku, varētu kratīties un kavēt visu! Gudrā atradusies!!!
Rīgu bez mikriņiem!
14. martā 10:12
Mikriņi, kuru ir ļoti daudz, rada papildu sastrēgumus, pārvadājot nelielu skaitu pasažieru. Tie ir šauri, neērti, smirdīgi, domāti 50 kilogramīgajiem. Ja es sēzu, tad man tieši pie deguna kāda pakaļa un otrādi - ja es stāvu, tad mana pēcpuse trinas gar kāda seju. Minibusi mēdz nepieturēt pieturās, nezkāpēc. Šoferi raustās kā slimi, laiž pa bedrēm tā, ka bez zobiem var palikt vai salauzt kādu muguras skriemeli. Nonsenss - atļautas stāvvietas, kas vispār padara pārvietošanos pa busu neiespējamu. Mikriņi brauc 2 min.pirms sab.transporta, tādā veidā savācot pasažierus, bet nebūt nesamazinot transporta gaidīšanas laiku.
Z Līvmane
14. martā 11:29
Ušakova impērija turpina brukt, šo lavīnu vairs neapturēs neviens, ja nu vienīgi, Putins par šiem salašņām neapžēlosies!
Lasita
14. martā 12:39
Tas viss veidots, lai jau no paša sākumā kāds kļūtu ļoti bagāts un ietekmīgs. Tikai, viņš nebija paredzējis, ka kādu dienu šī impērija sāks brukt un viņa gaišajam tēlam sāks parādīties kā āža kāja, tā arī aste, kura pietur nimbu
Tiesiska valsts
31. martā 07:36
Un ar ko nodarbojas knabi ,sabi un citadi hujabi ,kur varīši , nevariši ,negribisi kur jus esiet plukatas , tiesiskas valsts un likumibas sargataji !?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi