Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
57 komentāri
Sakārtot:
iedzīvotājs
7. februārī 20:41
Tikkai nevainojiet jauno valdību. Andiņa taču solīja .
Mežavecis
7. februārī 20:44
Nu kamdēļ gan cilvēki netic politiķiem? Bet tik labi izklausījās.
Lauķis
7. februārī 20:45
Bet toties rullē valdes, to vietnieki un vietnieku vietnieki VM iestādēs
Ha
7. februārī 20:46
Čaksa apčakarēja visu Latviju ar savu ZZS, NA un V atbalstu! E-sistēma īsti nefunkcionē kā vajag, Stradiņos vēsturi atrast nevar... zāļu cenas pieaugušas jūtami, ārstu pieejamība kļuvusi vēl sliktāka kā agrāk par pusgadu līdz gadu, mediķi mūk prom...! Izcils Čakšas sasniegums! Nebrīnītos,ak rociņas ne tik dažādās afērās silda, bet viņai ir saistība ar kādu apbedīšanas kantori!
mjā
7. februārī 20:51
Muļķu zemē viss pa vecam. Nu, kā var nesolīt.
pff
7. februārī 20:55
Hahaha... paprasiet vairāk Ilzei Viņķelei. Varbūt viņa tur varēs ko līdzēt. Piemērm, izsmeļoši izskaidrot, ka esat nelaikā piedzimuši, pie citas sistēmas sākumskolā gājuši un vispār neesat pat tik pelnījuši. Un galu galā - ņemot vērā medicīnas pieejamību un medicīnas privātā biznesa izplatību, nereti arī pieejamību pat privātajā sfērā (piemēram, novados) un cenas neliekas, ka mediķi penītu tik maz.
Спиздиллиада Путятишна
7. februārī 20:56
Nu tad gatavojaties ļaunākajam. Arī atlikušie mediķi dosies uz zemēm, kur ciena med. personālu un nav jādomā, kā savilkt galus kopā. Žēl LV iedzīvotājus, kas ir pakļauti totālam genocīdam. Un pat gaismu tuneļa galā neredz. Tādiem kā čaška un līdzīgiem vieta ir tikai viena ar restotu sauli.
pjanku Janka
7. februārī 21:03
Jāraud skolotājiem, ne dakteriem! Un tiem kam minimālo solīja 500 !
Pensionars
7. februārī 21:07
Murgs ,murgs un velreiz murgs sausmas un vajprats ,caksa atdod medikiem naudu ko soliji tikko man ari no med.darbiniekem sudzas sanemusi daudz mazak algas ,kas notiek sai valsti un grib lai cilveki atgriezas ,neka te jau tiesam jaiet ara ielas..............
Oi,ņemogu
7. februārī 21:09
Katrās vēlēšanās atkārtojas viens un tas pats,teicu jau to pirms arī šīm vēlēšanām,pastalas tikai nebaidieties pēcāk par to ko esat savēlējuši,bet debīlāka radījuma pasaulē par pastalu nav, aksioma
Pensionare
7. februārī 21:09
Mulku zeme ,tad jau var atvainojos par izteicienu ,tad var cakaret visus pec kartas kur ir algas pielikums kur ?caksa kurrrrrrr????????
Pensionars
7. februārī 21:09
Murgs ,murgs un velreiz murgs sausmas un vajprats ,caksa atdod medikiem naudu ko soliji tikko man ari no med.darbiniekem sudzas sanemusi daudz mazak algas ,kas notiek sai valsti un grib lai cilveki atgriezas ,neka te jau tiesam jaiet ara ielas..............
7. februārī 21:15
Cik var celt jau tā labi atalgotajam ārstu galam?! Jau ir pacelts, vēl prasa! Ņemiet taču vērā cik vispār Latvijā cilvēki saņem! Kāpēc man ar daudz mazāku algu ir jāiet par maksu un vēl jādomā kā iedot aploksni?
JKP + KPV + NA + V
7. februārī 21:19
Varat atbraukt uz Rīgu mūs uzjautrināt , padziedāt .... ceram , ka tas būs smieklīgi !
ko bļaujiet ?
7. februārī 21:20
Krievi nāk ! Krievi nāk ! Krievi nāk !

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi