Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
29 komentāri
Sakārtot:
Un
11. janvārī 16:31
Ilzītei un lāču mammai labu veselību! Hip, hip-urrā! ❤❤❤
Cik
11. janvārī 16:34
Labi, ka ir tāda Velga Vītola, visu dzīvnieku aizstāve un glābēja! Visu cieņu, jums, Velgas kundze! 🐻
.
11. janvārī 16:37
Ilzīte-milzīte:)
īzdlācis
11. janvārī 16:38
Dzīvnieki ir ļoti labi piemēroti dzīvei savvaļā, viņiem nevajag cilvēka - aukles. Un meža zvērs nav mājdzīvnieks un nekad par tādu nekļūs.
>:-)
11. janvārī 16:42
Lācenes Made "medniekiem" , rokas tā vien niez atkārtot "varoņdarbu " !
To īzdlācim
11. janvārī 16:44
Vai tu seko līdzi tam, ko raksta, stāsta. Velgas kundze glābj dzīvnieku mazuļus, no kuriem atteikušās dzīvnieku mammas, vai mazuļi atrasti vieni, vai bijuši ievainoti! Vegas kundzei-visu cieņu! Dabas taka ir ļoti vajadzīga, bērni var aplūkot dzīvnieciņus brīvā dabā, nevis krātiņā!
Jānis
11. janvārī 16:45
Nu tad - no dzimšanas dienas līdz pat vārdadienai 27.01! :-)
Juhans
11. janvārī 16:49
Lāču mammai Triju Zvaigžņu ordeni un Ilzītei normālu lāčutēvu - pēkainām(i) kājuņām(i).
Vārds
11. janvārī 17:01
Viss jau būtu labi, ja vien nebūtu Vītolenes pretīgā tarkšķēšana! Vienkārši neciešami!
To strīdnieciņam
11. janvārī 17:07
Kļūsti pieaudzis, bēbij. Reālā pasaule nav Margaritas Stārastes bilžu grāmatiņa, dzīve mežā ir nemitīga cīņa par izdzīvošanu un katru dienu kāds tajā zaudē. Un tu nekad nezini, kas zvēram prātā, bet lācis ir stiprs zvērs, viens sitiens ar ķepu un tu jau esi nelaiķis. Ja gribi spēlēties, nopērc spēļu lācīti un ņurci to!
To strīdnieciņam
11. janvārī 17:09
Sāc vēl sajūsmināties par iespēju bērniem apskatīt čūskas dabā, nevis terārijos!
paldies Dievam
11. janvārī 18:23
ka šoreiz iztika bez lāča bučošanas. Slavenu cilvēku padara mediji. Ir ļoti daudz vēl pašaizliedzīgāku cilvēku, kuri klusi un bez izrādīšanās sabiedrībai dara savu glabšanas darbu - biologi, mežinieki, vienkārši dabas draugi. Ja ir lobijs medijos, tad pat tieva smildziņa, izcili izgaismota, var kļūt par varenu koku. Varbūt godināsim ne tikai vienu, bet iespējami daudz? Neradīsim un nerādīsimnācijai tikai vienu dzīvnieku glābēju, vienu zoologu, vienu meteorologu, vienu zaļās dzīvošanas, vienu medicīnas guru. Skatīsimies plašāk un novērtēsim visus laba darba darītājus.
Mona
11. janvārī 18:33
Japriecajas,ka starp Kivica un Veberes sagam apraksta kaut vienu laba darba darītāju.Piedevam visus tāpat neaprakstisi.Nemakam priecaties- par Kivicu komentāri simtos,te daži,puse no tiem negatīvi.Paldies pateikt kautrejamies- vieglāk taču ,,apriet,,kādu.
uldis šmits
11. janvārī 18:56
to vajadzēja pieskaņot "100 gadei" uztaisīt projektu par kādiem 20 000 un apsveikt ilzīti ar dzimšanas dienu 18 novembrī
Anna Pakalnišķe
11. janvārī 19:03
🎂😀.ilzīte lācis

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi