Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
33 komentāri
Sakārtot:
Elmārs Barkāns (raksta autors)
2019. gada 9. janvārī 13:26
Man par šito rakstu smuku naudiņu atpogāja .. Dies dod tādiem muļķīšiem , augt uz visiem cinīšiem,....
Arrest Soros! Liberalisms nogalina Eiropu!
2019. gada 9. janvārī 13:28
Stambulas konvenciju nedrīkst pieņemt tā pat kā ANO migrācijas shēmu! https://www.gimenetautavalsts.com/raksti-1/kas-slēpjas-aiz-ano-imigrācijas-pakta?fbclid=IwAR2LTgZdsbFSR_4DQieOD4LQXWYwqjBpFFaMDHoqDp3Jj5RI3PiAqJG8AQA
.
2019. gada 9. janvārī 13:42
NU, "MAACIITAAJ" CAALIITI,RE KUR IR TAA TAVA AAZHA KAAJA !.....GO HOME PIE SAVIEM SAIM-NIEKIEM! PALASOT SHITO KONVENCIJU MATI CELJAS STAAVUS UN VIENIIGAIS,KAS IR SKAIDRS,KA , PEEC IESPEEJAS AATRAAK IR JAAIZSTAAJAS NO EIROPAS SAVIENIIBAS.
Necīnīties ar vējdzirnavām
2019. gada 9. janvārī 13:49
Harmoniska sabiedrība, kurā neviens cilvēks neciestu nekāda veida vardarbību var būt tikai valstīs, kur primārās ir kristīgās vērtības un tajās jau no mazotnes audzināti bērni. Nekāda no pirksta izzīsta "Stambulas konvencija" nenovērsīs vardarbību un sabiedrības bojāeju. Ne velti Kristus ir teicis..."bez manis jūs ne nieka nespējat darīt."
kreacionists
2019. gada 9. janvārī 14:30
Ja latviešu tauta jau tagad - ignorē Bībeli, dzīvo ārlaulības seksuālās attiecībās, pirmslaulības attiecībās, veic tūkstošiem abortu, notiek vardarbība, tad nekāda Stabulas konvencija nepalīdzēs. Cilvēkam ir jānožēlo grēki un Jēzus dod spēku mīlēt, piedot, saprast, pieņemt. Jālas un jāatgriežas pie evaņģēlija, kas vienīgais dod spēku ģimenei būt stiprai un svētīgai!
kreacionists
2019. gada 9. janvārī 14:32
Stambulas konvencija ignorē vienu svarīgu vardarbības aspektu - abortus, ko veic sievietes, tādā veidā nogalinot vēl nedzimušus (bet dzīvus organismus ar sirdspukstiem) bērnus. Bībele māca "Tev nebūs nogalināt"!
riebjas
2019. gada 9. janvārī 15:16
nu Cālītis ir ;istais,kurš var spriest par šo.Izmests no baznīcas,tagad ārdās un ķengājās.Nepatīkams cilvēks.
Zālīte tik zaļa, kāpostiņi ar'
2019. gada 9. janvārī 16:14
Vah-vah-vah, un neviena vārdiņa par to konvencijas sadaļu, kas prasa ekskluzīvas neaizskaramības tiesības "ekspertu grupai"! Zem tās šiltes tad varēs vadāt gan vergus, gan orgānus, gan zālīti, un neviens nekur nedrīkstēs ķerties klāt! Āža kāja lien ārā gan no brunčiem, gan no biksēm!
od
2019. gada 9. janvārī 17:02
Iesaku sievietēm izprintēt konvencijas kopiju un vicināt to katru reizi, kad mājās to kāds sāks klopēt.
Bauslis
2019. gada 9. janvārī 18:00
Tev nebuus melot! Stankeevics un Latvijas daudzi kristieshi ir apzinaati melojushi par konvenciju sabiedriibai. Ko dariit ar shiem vadoshajiem meljiem? Samest desmito?
nacisti trako
2019. gada 9. janvārī 18:16
Tagad konvencija būs pārāka par nacistu patvaļu. Nomierinieties, plukatas - jau no Nirnbergas tribunāla dienām starptautiskās tiesības ir augstākas. PLUKATAI CENZORELIM ATKAL PAREIZA ATBILDE IR NEPAREIZA!
neticīgais
2019. gada 9. janvārī 18:24
Skolā negājušajiem kristiešu fanātiķiem atgādinu, ka ''kristīgajās'' valstīs cilvēki cieta ne tikai no vardarbības ģimenē, miesas sodiem, laupītāju un kara laikā arī marodieru bandām, bet arī no inkvizīcijas un ticības kariem. Un, jā, kristiešu svētie teksti satur cūcību aprakstus. Aizver debilo rīkli, ticības fanātiki, un atceries, ka tavs iedomu drauģelis tikai tava kulta telpās ir pasaules valdnieks, vienu soli aiz kulta telpas sliekšņa viņš ir tukša vieta. PLUKATAI CENZORELIOM NACISTU ATKRITUMAM ATKAL DIVREIZ PĒC KĀRTAS PAREIZA ATBILDE IR NEPAREIZA! CENZORELI ROKUDZELŽOS, KAMERĀ!
neticīgais
2019. gada 9. janvārī 18:28
Nacistu plukata un tumsonis ar palamu ''kreacionists'' ir tik debils, ka nejēdz izlasīt Satversmes pantu ''Latvijas Republikā baznīca ir šķirta no valsts'', no kura, tu debil, seko, ka tavas tiesības klanīties uz bībeli ir manas tiesības šo bībeli ignorēt. Kad sāksi iet skolā, analfabēt?
Juhans
2019. gada 9. janvārī 18:33
Kāpēc ir Sieviešu diena, ir pat Tēva un pat Mātes diena, bet nav Trešā dzimuma diena?
he he
2019. gada 9. janvārī 18:49
Kautrs jautājums - vai autors ir gejs? Ja ne, tad jau par šī patiesība, visticamāk, ir sacerēta par trīsdesmit jūdu eiriķiem ...

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi