Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
19 komentāri
Sakārtot:
Dzintars Lielais
2018. gada 25. decembrī 07:38
Jāpaskaita mūsdienu kolaboranti,sanāks nemazums ,protams ne tik izglītoti kā Kirhenšteins
Normunds Miķelsons Norsons
2018. gada 25. decembrī 08:01
Ja šo rakstu lasa, kāda persona kas bijus Kirhenšteina laikā Mežaparka mājā Poruka ielā 10 lūdzu sazināties. Ja Jūs, vai Jūsu radi jebkā savādāk bijusi saistīta ar šo māju, vai patieso mājas īpašnieku Žani Celms, viņa ģimeni (Milda Kleinhofs, Angelina Celms, Lida Kleinhofs, Aleksandra Valdmane, Lonija Kušiņiceva, Raimonds Sīpols u.c.) sazinieties ar mani. paldies : 20800020 norsons2015@gmail.com
Sēņu Vecis
2018. gada 25. decembrī 08:57
Jā, bet Kirha nebija ne nodevējs , ne lādzīgais nodevējs. No Kirha nekas nebija atkarīgs. Ja nebūta Kirha , Kremlis atrastu vēl 100 citus kirhus, kuri mauktu do Maskavai lūgt uzņemt Latviju lielajā badanajā lapotiu savienība. Latvijas likteni izlēma un nolēma 23.augustā Maskavā, nevis kaut kādi Kirhi.
Valdis Kalnozols
2018. gada 25. decembrī 09:25
Jāizmēž no Latvijas šī čekistu radītā netaisnīgākā sistēma, kura izzog Latviju un tur tās iedzīvotājus vergu eksistencē!
Kurmis Kurmis
2018. gada 25. decembrī 09:53
Vēlēšanas nebija likumīgas un brīvas, jo 1) valstī atradās PSRS karaspēks, 2) netika ievērota vēlēšanu kārtība, 3) vēlētājiem nebija izvēles iespējas, jo balsot varēja tikai par vienu sarakstu, kuru nedrīkstēja labot. Patiesībā tautas balsojumam nebija nekādas nozīmes, jo rezultāti jau Maskavā bija iepriekš sagatavoti. To pierādīja fakts, ka TASS (Padomju Savienības informatīvo ziņu dienests) vēlēšanu rezultātus paziņoja 12 stundas pirms vēlēšanu noslēguma. Paziņots tika, ka vēlēšanās piedalījās 94,8 % no vēlētājiem un par „Latvijas darbaļaužu bloku” nobalsojuši 97,8% vēlētāju. Jaunā Saeima formāli bija ievēlēta. No Rietumu lielvalstīm tikai ASV izteica kategorisku protestu pret Latvijas okupāciju un 23.jūlijā publicēja deklarāciju, kurā bija teikts: „Pēdējo dienu laikā viens no trīs mazo Baltijas valstu – Igaunijas, Latvijas un Lietuvas – varenākajiem kaimiņiem strauji tuvojās mērķim ar aplinku ceļiem, kuru tas ir izvēlējies, lai iznīcinātu šo valstu politisko un teritoriālo integritāti...Savienoto Valstu tauta nosoda katru vardarbību, vienalga, vai to īsteno, lietojot varu vai varas lietošanas draudus. Tāpat tā nosodīja jebkādas valsts, lai cik spēcīga tā būtu, iejaukšanos otras suverēnas valsts, lai cik vāja tā arī būtu, iekšējās lietās."
Emīls Melngailis
2018. gada 25. decembrī 10:19
Visu pareizi izdarīja Kirhenšteins, iestāšanās PSRS bija Tautas suverēnā griba, vēlēsanu rezultātus neviens nav atcēlis, tie ir spēkā. Latvijas Padomju Sociālistiskās Republikas posms ir labākais, kas bijis Latvijas vēsturē. Protams, daži buržuji raud par zaudētajām mājām un zemēm, bet pēc nopelniem jau dabūja darbaļaužu ekspluatatori - Sibīrijā mācījās savām rokām maizi pelnīt.
Sēņu Vecis
2018. gada 25. decembrī 10:37
vēlēsanu rezultātus neviens nav atcēlis, tie ir spēkā. ======================================================================= Bet dārgais Emīl, par kādām vēlēšanām tu raksti , kuras esot joprojām spēkā ? Koē ?
Sēņu Vecis
2018. gada 25. decembrī 10:41
iestāšanās PSRS bija Tautas suverēnā griba ======================================================================= Bet dārgais Emī, kā tu zini, ka " iestāšanās PSRS bija Tautas suverēnā griba " ? Koē ?
Leslie Pleasants
2018. gada 25. decembrī 10:49
Viegli piedalīties nepilna laika darbā tiešsaistē no mājām Es saņēmu 26957 ASV dolārus pagājušajā mēnesī, izmantojot mājas ddarbu. Es esmu pilnas slodzes students, un es strādāju nepilna laika darbu no mājām un dod vairāk ienākumu. mana brīvajā laikā. ikviens var paveikt šo darbu un padarīt tiešsaistē vairāk laika nepilna laika, vienkārši atveriet šo saiti un sekojiet norādījumiem ... >>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com
Sēņu Vecis
2018. gada 25. decembrī 11:06
Bet dārgais Emīl, tām vēlēšanām n a v nekāda sakara ar stāšanos tavā badainajā okupētājvalstī PSRSisā.
Kurmis Kurmis
2018. gada 25. decembrī 11:55
Un visādi ivani slēpjas aiz latviešu kora meistaru vārdiem!Labi,ka tādu nav daudz,kas aizstāv Staļina režīmu!Iespējams tu esi viens no viņu atvasēm,kas piedalījās latviešu izsūtīsanā uz Sibīriju! Sabiedriba ,kur cilvēki atkārtoja ideoloģiskus saukļus („PSRS – demokrātiskākā valsts pasaule”, „Padomju cilvēks – laimīgās nākotnes cilvēks” u.c.), bet noklusēja briesmīgo patiesību tev ir pieņemama vai ne? Neskatoties uz to visu ---->šaurā draugu un paziņu lokā klusināti cilvēki runāja par patiesību. Staļiniskais režīms bija garīgi izkropļojis cilvēku.Aizstāvēt cilvēku izvešanu uz Sibīriju var tikai garigs kroplis!
Sirg Gsir
2018. gada 25. decembrī 12:08
Padomju okupācija ir ļaunākais, kas ar Latviju varēja notikt. Ja nebūtu okupācijas, mēs būtu Zviedrijas un Somijas attīstības līmenī. Bet tad nāca viņi, zemākā kasta, okupanti, kuri neko neprot, tikai melot. Arī šeit viņi melīgi komentē zem latviskiem vārdiem. Visur, kur viņi pasaulē ir, valda posts un bads un meli.
Sēņu Vecis
2018. gada 25. decembrī 12:12
Spriežot pēc teksta, tas Emīls varētu būt Pajoloffffs, patoloģisks nacionālas valsts Latvijas nīdējs un izteikts dzeržimordiskais lielkrievu šovinists.
Suzanne Greer
2018. gada 25. decembrī 13:16
Viegli piedalīties nepilna laaika darbā tiešsaistē no mājām Es saņēmu 26957 ASV dolārus pagājušajā mēnesī, izmantojot mājas darbu. Es esmu pilnas slodzes students, un es strādāju nepilna laika darbu no mājām un dod vairāk ienākumu. mana brīvajā laikā. ikviens var paveikt šo darbu un padarīt tiešsaistē vairāk laika nepilna laika, vienkārši atveriet šo saiti un sekojiet norādījumiem ... >>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.W­e­b­J­o­b­9­8.Com
ilmārs jansons
2018. gada 25. decembrī 15:04
raksta māte-esmu pateicīga Kirhenšteinam,kad dzīvoju PSRS Padomju Latvijā,lielākās šausmas,alkatību,nelietību un visus citus sliktumus,es redzu tagad pašu latviešu veidotā Latvijā un galvenais nav redzams tam visam gals.......

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi