Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
15 komentāri
Sakārtot:
Egle Egle
2018. gada 16. decembrī 07:02
Līdzīgi kā tagad minoritātes cīnās pret homofobiju šajā postpadomju, aprobežotaja, pusattīstītajā valstī.
Dzintars Lielais
2018. gada 16. decembrī 07:55
Raganu medības Latvijā tagad ir ļoti populāras,daži tā sev nodrošina iztiku....
Valdis Kalnozols
2018. gada 16. decembrī 08:26
Mēs nievājoši izskamies par čekas stukačiem, bet ne vienu bridi nav runatas par čekas virsniekiem, kuri izmantojot cilveku manipulesanas zinasanas u pieredzi izpildija paklpinu lomu, kontrolejot un manipulejot ar latvieus tautu LPSR laikos. Salīdzinot ar SS virsniekiem , neviens čekas virsnieks nav sodīts ar nodarīto pret latviešu tautu.
Karīna Nolle
2018. gada 16. decembrī 09:26
Vakar tv Māra Sprūdža ,amatpersona no valsts arhīva ,par čekas maisu publicēšanu aizrunājās tiktālu,ka tie kas maisos ir UPURI,kurus "ievilka" tā laika režīms!!!Cik ilgi būs jāklausās šī greizā demagogija???
ALIDA DJATLIKA
2018. gada 16. decembrī 09:36
EGLE,ko tu, pretigais izdzimum, dzivo Latvija, ja viņa ir tik slikta? Visu laiku raksti savus pretigo komentarus, tu par viniem visiem atbildesi, bezsaubam, ne tiesas prieksa, bet dzives tiesas prieksa. Un tas nebus cietums aiz restem, bet kaut kas daudz briesmigaks.
Rikijs Kalns
2018. gada 16. decembrī 10:03
Manuprāt Gunāram Astram nav ne mazākā prieka,skatoties no Laika upes otrā krasta,par šo nožēlojamo situāciju,jo mēs vēl dzīvojam tajā murgā,par ko savā runā runāja G.Astra,bet šis murgs reiz gaisīs,tas mums daudziem,kam Latvija svēta,dod spēku elpot! Lai mūžīga piemiņa Gunāram Astram!
Juris Berzins
2018. gada 16. decembrī 10:26
Ir cilvēki, kuri VDK vajāšanu dēļ nonāca psihiatriskajās slimnīcās un ir dzīvi arī tie kas par to parūpējas - gan "stukači", kuri sniedza vajadzīgo informāciju, gan VDK aģenti, kuri izdarīja "melno darbu". Un arī psihiatri, kuri par to visu zināja un līdzdarbojās. Varbūt vispirms būtu jāsāk domāt par šo cilvēku, kuri tika vajāti izmantojot psiholoģiskā terora metodes, reabilitāciju. Šobrīd tas praktiski nav iespējams. Visi noziegumā iesaistītie turpina melot. Pat psihiatri, kuri galu galā ir devuši Hipokrāta zvērestu!
Jens Zvirgzdgrauds
2018. gada 16. decembrī 11:13
Neaizmirsīsim vēsturnieka I. Roņa stipri aizdomīgo bojāeju pirms kāda gada, neseno prokurores Lozes 'novākšanu', bij. LU Latvijas vēstures katedras vadītāja pēkšņo nāvi vēl agrāk. Visi īstie, nevis pseidovainīgie šajos noziegumos ne vien dzīvo cepuri kuldami, bet daži pat ieņem augstus amatus, un tēlo tautas sirsapziņu, publiski izteikdami viedokļus par latviešu pagātnes un šodienas problēmām.
Harris Saggitarius
2018. gada 16. decembrī 11:49
Nevaru nepiekrist Rikijam Kalnam !
Jānis Rožkalns
2018. gada 16. decembrī 13:01
1. Cik nav skaidrots, ka "Pretošanās kustības dalībniekus" - tāds ir arī oficiālais statuss, degradēt līdz "disidentam" (kurš vien "citādi domā") ir amorāli, bet vienalga, arī šī raksta autoram, domāt līdzi ko raksta, ir lielas problēmas. Un tas ir tiešs apvainojums, cīnītājam Gunāram Astram. 2. Protams, ka Gunārs tika noindēts. Es tad biju jau Vācijā, Gunāra sieva Līvija man zvanīja no Ļeņingradas, satraukta stāstāstīja notikušo, lūdza īpašas antibiotikas (kādu PSRS nebija), tās 2 dienās sagādājām un ar Lufthanzas pilotu nosūtījām Līvijai. Tās izcēla Gunāru, bet tad negaidīti viņu pārveda uz Kara hospitāli, kur viņu novāca. ASV kongress pieprasīja starpt. ekspertīzi, bet Gaiļezera morgā pienāca ķermenis bez neviena iekšējā orgāna...
Jānis Liepa
2018. gada 16. decembrī 13:10
Kāds no jums neatceras, kā sauca to Padomju Latvijas komponistu, kurš "itkā" Bigauņciema mežā izdarīja pašnāvību pakaroties? Cik biju dzirdējis, viņš bija savam korim licis dziedāt latviešu valodā patriotiskas dziesmas, kas bija strikti aizliegts. Nespēju atcerēties viņa vārdu, uzvārdu.
Dzintars Lielais
2018. gada 16. decembrī 13:49
>Jānim Liepam, viņu sauca Andrejs Lihtenbergs un nekāda čeka viņu nenovāca,jēgu pārdzēra un pakārās Lapmežciema priedēs,jo blakus talantam viņam bija dzērāja talants un šizofrēnija, to varētu pastāstīt Aldis Ermanbriks viņa ķīpa tā laika šefs
Rodžers Špakovskis
2018. gada 16. decembrī 15:59
Pēc Klāva Elsberga nāves izmeklēšanas arī nebija. Vien slēdziens- izkrītot pa logu, guvis, ar dzīvību nesavienojamas traumas...
Juris Berzins
2018. gada 16. decembrī 15:59
VDK katram savam upurim bija sagatavojusi ļoti ticamu leģendu. Tās bija tiem, kuri vajāšanu rezultātā izdarīja pašnāvību vai nonāca psihiatriskajās slimnīcās. Kopējais - visi tika pasludināti par šizofrēniķiem. Kas notika patiesība - ticamākais noskaidrot ir ļoti grūti. Pat psihiatri, kuri par visu zina ļoti labi, kategoriski atsakās stāstīt patiesību.
Rodžers Špakovskis
2018. gada 16. decembrī 19:46
Pēc PSRS sabrukšanas, palika divas zemes- DDR (Deutsche Demokratische Republik) un pārējie. Vācija paņēma savus mazos austrumu dederbrāļus paspārnē. Viena valsts, viena tauta! Un izmeklēja Stasi noziegumus. Katrs dedervācietis varēja uzzināt tā Stasi darbinieka vārdu, kurš viņu "iesēdināja". Vācija pret to nopietni attiecās. Nē, cietumos viņus nelika, bet Valsts pārvaldē darbs ir liegts. Par sētniekiem strādāt drīkst. Tā darīja Vācija! Latvija nē- mēs bijām tie pārējie...mums nebija rietumu bagāto brāļu, kuri mūs paspārnē ņemtu. Ja ja, barikādēs bijām, un? Varu Latvijā pārņēma tie paši LPSR funkcionāri. Latviju nogalināja 90- to sākumā, izpostīja visu, kas bija, izzaga visu, kas, pēc postīšanas shēmas palicis bija, nopelnīja naudu un iesēdās valdībā. Protams, VDK noziegumi izmeklēti netika, arī neviena darbinieka vārdu neatklāja, mēs tak neesam vācieši, rietumu brāļa nav, tikai sovjietu laikos ņemtā pieredze un prakse- zagt, zagt un zagt! Bet, nesodīti! Kāda tagad ir Latvija? Zeme, kurai vajadzēja pārticībā, ja ne apsteigt, tad vismaz būt vienā līmenī ar Dāniju (pirms kara Latvija tāda bija!), tagad ir nabadzībā. Kāds tam ir iemesls? Latvija ir bagāta zeme! Mēs neesam grieķi, albāņi, mēs esam Ziemeļeiropa! Bet, ar PSRS mantojumu, zagt un zagt:( tas ir drausmīgi, mana Latvija ir pilnīgā dirsā, man vajadzēja atstāt SAVU zemi! P.S.vēl simtiem tūkstošu, Latvijai klaji naidīgiem okupantu pēctečiem, tika piešķirta Latvijas pilsonība...Mana zeme ir mirusi!!!

Pievienot komentāru

Komentāru pievienošana pieejama tikai autorizētiem lietotājiem

Autorizēties
Komentāru noteikumi