Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
36 komentāri
Sakārtot:
Ir jārīko
7. decembrī 11:52
Atkārtotas Saeimas vēlēšanas !
NELAIST PIE VARAS
7. decembrī 11:58
zzs na vienotības pitarus
NELAIST PIE VARAS
7. decembrī 11:58
zzs na vienotības pitarus
KPV uzvarēs
7. decembrī 12:01
Viss pietiek tad auklēties,vienam tas negaršo,vienam šis...Tad taisam ārkārtas vēlēšanas! Kretīns Bordāns ar NAciķiem ir izgāzuši visas cerības... Arī varavīksnes valdību negrib,par ko tas liecina?Nevarēs maitas shēmot kopā...
Uldis
7. decembrī 12:03
Dzintaruha jau streso,ko nu darīt,jo ārkārtas vēlēšanās nepārvarēs 5% robežu... JKP arī sevi par izsmieklu uztaisījuši. Homoseksuāļiem mazas izredzes,zzs arī sabruks. SC un KPV būs vinnētāji.
Visu cieņu
7. decembrī 12:04
Jāni!!! Viedi vārdi, gribās vēl daudzmaz loģiskā Valstī padzīvot!!!!
Ivars
7. decembrī 12:04
Jaunas velesanas, bus interesanti.. 2 no iekluvusam partijam vairs nebus, domaju AP un ZZS attaa...
Latviešu saime
7. decembrī 12:06
Uzticamies Jānim Bordānam!!!
Bordāns ar Dzintaru negrib strādāt
7. decembrī 12:07
Es tad gribu ārkārtas vēlēšanas,lai KPV vnk uzvar un samaļ visus pārējos kretīnus!Kopā ar SC paņemt vairāk kā 51%,tas ir iespējams!
Kowelenzer
7. decembrī 12:07
Ko KPV uzvarēs? Gobzems jau ir apdirsies! Tagad velk laiku cerībā uz brīnumu. Bet brīnumu nebūs.
KPV nacistu atkritumam
7. decembrī 12:08
KPV nacistu atkritumu plukatu valsts nodevēju pēdējais arguments = citu saukāšana savā vārdā, tas ir, Latvijai naidīgo krievu nacistu naida runas atgremošana?
Atkārtotas Saeimas vēlēšanas !
7. decembrī 12:08
Kāpēc jārīko atkārtotas vēlēšanas ? Tāpēc , ka ir pierādījies , ka visas PAR , Jaunvienotības u.t.t. , ir tās pašas vecās gvardes filiāles un nekādas pārmaiņas pie tāda Saeimas sastāva nav gaidāmas . Pat ja izdotos izveidot valdību , PARisti un pārējie boikotētu KPV.LV un JKP lēmumus un nekas neietu uz priekšu . Atkārtotās vēlēšanās cilvēki vairs nebalsos par PAR grupu un balsis atdos JKP , vai arī KPV.LV . Kāpēc KPV.LV nekas neizdodas ? Tapēc , ka vini var atbalstīt skaitliskās ziņā citu partiju , bet uzņemties vadīt valdību viņiem pietrūkst pieredzes un drosmes . Nākošās vēlēšanās JKP varēs sarunāt ar KPV.LV , jo balsu skaits būs lielāks un tad jau pie viņiem piesliesies arī NA , jo viņiem galvenais ir tikai būt Saeimā .
patīk gobzems
7. decembrī 12:10
Visu varizveidot,termiņu var pagarināt,uzskatu,ka steigai nav pamata,tas dzīvē jau ir pierādījies,ja sasteidz,tad atkal pēc tam ir jālabo,pareizi?Tā kā situācija nav vienkārša,šoreiz Prezim ir jādod laiks ko izdomāt,savādāk tad ārkārtas taisam,lai Bordāns ar Dzinarjūgendu un ZZS ir vēsture,negrib maitas nekādu variantu,vnk negrib strādāt.
Utopija
7. decembrī 12:12
Pareizi Bordān, ar Valsti, kas ir Tauta nevajag eksperimentēt!!!
www
7. decembrī 12:12
Atkārtotas vēlēšanas nebūs,jo Vējonim esot B plāns

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi