Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
6 komentāri
Sakārtot:
cipiņš
11. oktobrī 16:32
Šitie trulie alkāņi un nariki ir sabiedrības atkritumi, absolūti nevajadzīgi radījumi - mēsli !!
nu gan
11. oktobrī 16:38
nevajag tērēt nodokļu naudu, kamēr nav reāls noziegums, jo iesniegumus par mazajām lietām tāpat cietušās parasti izņem. pie tam, ja pati izvēlās šādu biedru, lai ciešs. un, iespējams, ka tas ir OK abiem, jo varbūt tā ir metode, kā risināt strīdus...galu galā vīrietim jānosaka un sievietei jāpakļaujas, tad strīdu nebūs.
kreacionists
11. oktobrī 17:00
Latvija ir skaista zeme ar Latgales dzidrajiem ezeriem, Vidzemes augstienes kalniem, dzintariem rotāto jūrmalu, Kurzemes dzīvības bagātajiem mežiem, Zemgales ziedošām pļavām, kurām pāri zilajās debesīs plīvo sarkanbaltsarkanais karogs. Latvija ir mana Tēvzeme. Par savu tautu izteikšos R.Blaumaņa vārdiem: “Mans zelts ir mana tauta, mans gods ir viņas gods, kas postīdams viņu šausta, uz pekli lai rauj to jods!” Mēs esam maza, bet stipra un izturīga tauta, esam pārdzīvojuši daudzu svešu zemju kundzības, okupācijas, tomēr vēsturē un 21.gs. latviešu tauta ir zemu noliekusies alkohola pudeles un alkohola biznesa priekšā, guldīdama savā zemē, šīs narkotikas uzvarētus, vēl nedzimušus bērnus, jauniešus, vīriešus un sievietes, kā arī gados vecākos cilvēkus
kreacionists
11. oktobrī 17:01
No 1929.gada līdz 1940.gadam iznāca Pretalkohola biedrības izdotais mēnešraksts „Jaunā balss”. Šajā periodā atturības vērtību un alkohola negatīvo ietekmi uz latviešu tautas ikdienu popularizēja arī citi preses izdevumi. 1939.gadā K.Vilde raksta: „Vai dzeršanas ieraša, t. i. reibinošu, raudzētu dzērienu lietošana ir kaut kas labs vai ļauns, vai šī ieraša no ētikas un morāles viedokļa atzīstama vai nosodāma? Tikumisko vērtību skaitā alkoholu kā baudvielu vispār nevar ietilpināt. Nebūt nav morālisks pienākums lietot alkoholu. Alkohola lietošanai nav nekādas tikumiskas vērtības. Šinī plāksnē alkohols vislabākā gadījumā atzīmējams kā vienaldzīga lieta (adiaforons), bet pa lielākai daļai kā kaitēklis. Alkohola iespaidā cieš personīgas ētiskas vērtības: pašsavaldīšanās, patiesīgums, spējas izpelnīties paļāvību, godbijība, pieklājība, ētiska tīrība, taisnīgums. Ar dzēruma palīdzību gūtā drošsirdība ir morāliski bezvērtīga, tuvāko mīlestība un mīlestība starp abiem dzimumiem alkohola noskaņā kļūst par karikatūru. Reibinošā dzēriena narkotiskais iespaids stindzina gribas spējas, samaitā prāta skaidrību, tādā kārtā bojājot iespēju atbildīgi apzinīgai rīcībai. Alkohols sagādā tikai paviršus, viegli izgaistošus priekus, uz dziļāku prieku un ilgstoša apmierinājuma rēķina. Diemžēl pārāk bieži ir gadījumi, kur ilgstoša, pastāvīga vai arī sevišķi stipra alkoholisku dzērienu lietošana izsauc pilnīgu personības izviršanu vai, tā sakot, iziešanu no sliedēm. Tādēļ jau no atsevišķa individa netraucētas tikumiskas attīstības viedokļa pilnīga atturība jāatzīst par sevišķi vērtīgu.
evi
11. oktobrī 17:25
Pavliks Morozovs
ha-ha-ha
11. oktobrī 18:11
ari baibas dzer

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi