Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
32 komentāri
Sakārtot:
Oi
2018. gada 25. augustā 14:56
Ādolfs pagrozījās kapā.
ha!
2018. gada 25. augustā 15:53
Žēl ka netika uzklausīts otras puses viedoklis. Konste aizmirsa pateikt ka prasība ir par notrallināto naudu - jo piem. aci nepamirkšķinot ir apmaksāti rēķini restorānos Rīgā par desmitiem tūkstošiem EUR, meitai, kura mistiskā kārtā tika " pieņemta darbā " regulāri tiek izmaksāts no uzņēmuma līdzekļiem turpat 1000/mēnesī, kur līdz šim šo " čaklo meitiņu " kurai pienākās šādas summas nav izdevies satikt, ir citi Konstei pietuvinātie un izredzētie kuriem tāpat vien, par neko, tiek izmaksātas milzīgas summas. Konste pieprasīja sev pacelt algu un nu saņem vairāk par vienu otru ministru. Nauda šajā iestādē vispār netiek skaitīta. Protams, ka Konste psiho, tāpēc arī šis pasūtījuma raksts, jo saprot, ka visu kas izšķērdēts būs jāatmaksā.
Nepiekritu ha! komentaram
2018. gada 25. augustā 15:58
Ta nevar but! Zog tikai politiki, bet rakstnieki un kulturas darbinieki ir skaidri ka barenu asaras!
2018. gada 25. augustā 16:03
Apgrozījums 600 000 iespaidīgs. No kurienes nauda? No nodokļiem? Peļņa tikai 2 tk? Esmu šokā.
+ha!
2018. gada 25. augustā 16:18
Precizējums, 2017.gadā apgrozījums gandrīz viens miljons EUR. Ar pārējo divu akcionāru - pašvaldības, kuru pārstāv " ziloņu šāvējs " Ābele un ministrijas gādību, Konstei neviens nekad līdz šim nebija uzdevis jautājumu kā nauda tiek tērēta. Parādās Romanovs un nu ir uguns pakulās. Nu Konste saprot ka būs izdevumi jāpamato. Un prasība nav ne par kādu peļņu. Bet tikai par nepamatoti notrallināto naudu. Konste panikā par SIA naudu noalgoja advokāti Sermuli, kura vienlaicīgi pārstāv pašvaldību, un šai advokātei uzreiz atradās nauda lai maksātu bagātīgus honorārus. Konste līdz šim ir paļāvusies uz to, ka ministrija viņu aizstāv, bet nu viņa saprot ka būs slikti, jo ministrija diez vai tiesu varēs iespaidot, un ka tiesa var piedzīt visas nepamatotās summas, kuras ir izšķērdētas vairāk kā 250 000 EUR apmērā. Ministrija nodrošināja ka Valsts kontrole šajā uzņēmumā nekad nav bijusi, un nekad jautājums par naudas izšķērdēšanu nav bijis dienas kārtībā. Tur kas tik nav izdomāts kā pamatojums lai tikai savējiem, regulāri izmaksātu pamatīgas summas. Un Romanovs ir tikai mazākuma akcionārs. Konste visu informāciju tur aiz deviņām atslēgām, bet tagad viņa saprot, ka tiesā viss nāks gaismā, un tāds ir arī prasības mērķis. Mazākuma akcionārs jau pirms gada konstatējot Konstes darbībā iespējamas nelikumības izteica viņai neuzticību. Bet ministrija bija pret valdes nomaiņu, jo arī tur saprot, ka var nākt gaismā viss, kas šajā SIA pa pēdējiem desmit gadiem ir izšķērdēts, tāpēc Konste tiek turēta šajā SIA līdz pēdējam.
Manuprāt
2018. gada 25. augustā 16:23
Ļoti izglītoti un garīgi izauguši, īsti mākslas mūzas paraugi - cienījami sabiedrības locekļi ! Abās pusēs.
Antōns
2018. gada 25. augustā 16:24
Redz kā vajag mācēt, babuļonai kaut kas nepatīk, un uz fikso tiek mainīts likums. Labi ka ir šādas darbones kuras atklāj, kauč mazliet , kā šajā valstī likumi tiek pieņemti.
no tiesas
2018. gada 25. augustā 16:36
Prasība ir Kurzemes rajona tiesā, Saldū, atbilstoši piekritībai, pēc Andras Konstes dzīves vietas adreses Ventspilī, Andreja ielā. Un Kurzemes apgabaltiesa ar savu lēmumu jau atzina, ka prasītājs par zaudējumu piedziņu no Andras Konstes ir SIA " Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja ". Tiesa noteica ka prasītājam - tātad SIA ir jāmaksā valsts nodeva, ko Andra Konste atteicās darīt, jo ar to pašu Andra Konste sekmētu prasības, kura ir pret viņu, pieņemšanu un lietas ierosināšanu. Par šo atteikumu ir policijā iesniegts lūgums par kriminālprocesa uzsākšanu - par tiesas lēmuma nepildīšanu un šajā tiesas lēmumā noteiktā tīšu kavēšanu.
Ffcxsz
2018. gada 25. augustā 16:40
Kaut kaads Romanovs tiek pa 2000 pie milziga ipasuma, kuraa saimnieko pohujiste. Absurds, kautkāda Banānija, tiešām.
no konstatētā
2018. gada 25. augustā 16:53
Tur viss ir tikai savējiem. Piemērs: vispirms " rakstniecīte " kura uzskrebelējusi vienu lubeni ir īpaši pieaicinātā eksperte jautājumos par to kādi rakstnieki vai tulkotāji varēs apmesties rezidencē. Un par šo " smago " darbu, viņa protams tiek dāsni atalgota. Tā tas turpinās pus-gadu vai gadu. Tad šī " rakstniecīte " par īpašniem nopelniem tiek rezidencē padzīvoties un viņai vēl stipendiju izmaksā. Un pēc tam kad šie " prieki " beigušies šī pati " rakstniecīte " saņem dāsnas atlīdzības, kuras tiek sauktas par autoratlīdzībām un tamlīdzīgi, tikai SIA nekādas tiesības ne uz ko neiegūst. Vnk tiek izmaksāta nauda par neko. Un tādi pietuvinātie tur ir lērums. Un visu laiku vieni un tie paši, piezīdušies, ka ne atraut. Un tā tas turpinās gadiem!!!! Un Triju zvaigžņu ordeņa kavaliere A.Konste kā tāds dāsns mecenāts sēj pa labi un pa kreisi zelta rubļus! Jo savējiem nekas nav žēl...
tauta
2018. gada 25. augustā 17:00
Pieprasu lai Romanovam dod vardu. Es gribu zinat ka tur patiesiba ir. Jutu ka atklasies kartejas Dieva zimes. Nacionalu ministrija rulle - atkal tik met naudu caura maisa.
тётя
2018. gada 25. augustā 17:12
В древности воров вешали у забора. Я так понял что тётя в ярости. Утопающего может спасти только сам утопающий. Но врятли ей эта статья поможет.
Vija no Ventspils
2018. gada 25. augustā 17:23
Cienītā ministres kundze, es arī gribu būt vadītāja šādā sabiedrībā. Esmu gatava ziedojumos atdot pusi no algas. Lūdzu izskatiet manu kandidatūru.
es ar
2018. gada 25. augustā 17:29
vnk pgc valsts iedo ļimonu un dari ko gribi.vnk pgc. es ari piesakos vadit šamo kantori
pārdodu
2018. gada 25. augustā 17:47
Pārdodu 1419 jeb nepilnus 33.33 % SIA pamatkapitāla daļas. investir1@ mail.ru

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi