Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
14 komentāri
Sakārtot:
Mia
2018. gada 11. jūlijā 09:52
Ja gribējāt lai es saviem bērniem parādu dzsvetkus, jāsāk bija 4 jo uz 9 mums jau nāk miegs
Ha
2018. gada 11. jūlijā 09:58
Nu ja,ka uz daudz ko zatbuild izvairīgi, jo NA ta piezīduies visam šim un uzvārījusies, ka nauda nākamajiem gadiem nebūs, jo nav jau kur ņemt, jo Ozola pielika nodokļus, cilvēki līdz ar to balso ar kājām uz citām valstīm, ražošana Lat vijā nav un tā arī kas ir- 90% nīkulo, jo Rinkijs ķērc - sankcijas ir labas, bet nezkāpec mūsu preci pērk lielākoties Krievi, bet ne ASV korifāni vai ES!
nevajag pārspīlēt-
2018. gada 11. jūlijā 10:02
parasts masveida komercpasākums, vairāk nekas.
diemžēl
2018. gada 11. jūlijā 10:13
varbūt pirms gadiem 15-20 tā bija, nu jau vairs ne. Bizness, absolūta neorganizētība, otkati un viss.
A.
2018. gada 11. jūlijā 10:25
Kam tad tā “paraugstunda” bija domāta, ja pasākums nebija domāts mazākiem bērniem. Diemžēl šo brīvprātīgo dēļ jutāmies ļoti pazemoti, ja viena mana bērna ratus grūsta, neļaujot ieiet ejā, lai es varētu nostāties malā, kad orķestris nāk, tā vietā grūž mani un bērnu cilvēku barā. Pēc tam tiekot uz vietu, liek ratus locīt un likt zem sola, lai gan biļetes speciāli tika pirktas pie plašās ejas un mums pat bija niša, ka rati nu tiešām nebija uz ejas vispār, labi-0.5cm tomēr bija :D Diemžēl es savu aktīvo viengadnieku nevarēju noturēt klēpī, jo arī tad, kad bērns paspēra pāris soļus, brīvprātīgās burtiski ar acīm iznīcināja! Un tas bija tikai ģenerālmēģinājums, bail iedomāties, kā viss notika īstajā koncertā :) Žēl, ka noklausījāmies tikai pāris dziesmas, toties iztērējām kaudzi naudas par biļetēm!
OMMO
2018. gada 11. jūlijā 10:35
Manā ieskatā, nepamatoti garlaicīgs, nodeldēts un mūsdienām neatbilstošs repertuārs. Vai tiešām, kopš Dārziņa laikiem, mums nav jaunu talantu, ko pacelt Saulītē? Ar ļoti niecīgiem izņēmumiem, tikai dažas jaunākas dziesmas, bet neviena pavisam jauna. Vai tiešām Latvijai ir tikai pagātne, bet nav tagadne? Nepatika repertuārs, lai arī kā Melbārde grib spodrināt spalvas.
Jaunais
2018. gada 11. jūlijā 11:03
Šis pasākums vairāk izskatījās pēc sevis slavināšanas (Melbārdes pasākums). Pat KM mājas lapā viņu visu laiku slavināja! Par šiem svētkiem ir jāpateicas citiem cilvēkiem (S.Pujāte un viņas komanda), kuri to ir pelnījuši, bet ne minis trei!
aija
2018. gada 11. jūlijā 11:05
Saeimas deputāti kā žurkas līda uz saviem sēžamsoliem, baiļodamies no tautas svilpieniem. Kur Nacionālās apvienības deputāti pirka biļetes vai viņus kā augstos viesus uzaicināja kultūras ministre??? Pilnīgi pievienojos Sirmā viedoklim par it kā augstajām mūsu valsts amatpersonām. Ja neiekļūs Saeimā, redzēsim daļu Krievijas - Latvijas gāzes uzņēmuma valdēs un padomēs, kas lobēs Krievijas intereses.
N
2018. gada 11. jūlijā 11:17
Biļetes nesamērīgi dārgas un nav normāli nopērkamas, garās rindas pie ieejas, somu pārbaude, kas būtiski aizkavē iekļūšanu. Dzeramā ūdens pārdošana bez vāciņa ar paskaidrojumu, ka es piecdesmitgadīga sieviete varot ūdens pudeli ar vāciņu mest uz skatuvi.
Artūrs
2018. gada 11. jūlijā 11:43
Visefektīgāk mūs audzina šīs valdības realizētais nabadzības un bada plāns ! Ļoti EFEKTĪVS ! Cilvēki 20 000 gadā pamet šo savu valsti uz neatgriešanos , jo valdība to izsaimnieko !
Dzo
2018. gada 11. jūlijā 12:49
Pa valsts naudu visi baigie patrioti
Gdr
2018. gada 11. jūlijā 13:50
Varbūt tiem, kas koncertu apmeklēja par nodokļu maksātāju naudu, bez rindas un drošības pārbaudes varēja ieiet koncertā, sēdēt VIP vietās, organizācija likās laba.
Žēl
2018. gada 11. jūlijā 16:53
Nesaprotu tos cilvēkus, kuri vienmēr ir neapmierināti. Arī pēc tik lieliskajiem svētkiem un izcilu organizēšanu visās jomās. Varbūt šiem cilvēkiem grūti saprast, ka pasākumos, kuros piedalās vairāki desmitu tūkstoši cilvēku, nevar katram visos sīkumos izdabāt. Svētki dāvāja neaizmirstamas emocijas. PALDIES!
Arī fantasts.
2018. gada 15. jūlijā 20:38
"Ar nicīgo vārdu "latvietis" vai mazliet tolerantāko "latviski runājošie" parasti apzīmē viszemākā intelekta homo baltiqus. Tā ir ģenētiska novirze no vispārcilvēciskajām vērībām, tiem radījumiem nav nekādā vērtē nekas, pat cilvēka dzīvība. Skaidrs, ka lielākā daļā cilvēces tādus nicina, ģenētiskai kļūdai vai slimībai nav nekāda sakara ar valodu, kādā dzīvnieks mēģina runāt." A ko? Ja vienam drīkst tā runāt par krieviem, tad kāpēc citiem nedrīkst par latviešiem?

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi