Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
67 komentāri
Sakārtot:
Atlaist Šaduru
15. maijā 09:18
Neviens netaisās no 6 gadiem laist. Cilvēki ir pret! Cik tas zābaks var kaitinat ģimenes???
Egle
15. maijā 09:19
raksts par neko, kāds vēl mācību programmu piedāvājums, tāds kāds ir pirmajai klasei, tāds arī ir mācību programmu piedāvājums, da nav vienalga kopumā, tā pirmā klase tāpat neko neizsaka, tik daudz cik lasīt iemācīt vajag pirmajā klasē un 2 + 2 salikt, bet tūlīt saskries sašutušas māmuļas un sāks te ņemties par īstenībā neko priekš lielās dzīves.
Pret 6 gadiem uzsākot skolu.
15. maijā 09:19
6 gados vēl jaspelējas,nav ko skolā iet. Vēl vismaz 9murgaini gadi uz skolu jāiet,visu paspēs...
Valmiera
15. maijā 09:21
Tas ir vājprāts,ka bērnudarzā jau mača skaitļus un burtus. Bdarza ir jāspēlē kas,jāpavada laiks ar bērniem nevis jazubrās,pie tam vēl angļu val?!.tas ir galīgi aplami!
>Atlaist Šaduru
15. maijā 09:21
Netaisās laist? Es savu meitu ar skolā palaidu 6 gados, jo janvārī palika 7 gadi. Vajadzēja gaidīt, lai pirmo klasi pabeidz 8 gados?
Egle
15. maijā 09:22
skola nu gan nav murgs, cik tiem sīkajiem ir brīvdienas, pastallandijā vēl praktiski visa vasara brīva, vēl rudens, ziemassvētku, lieldienu brīvdienas, skola ir atpūta, lielai daļai tie bērni ir vienkārši naturāli izlaisti, bērnību skola nu nekādi neizbojā, tik papildina.
ha ha ha to Valmiera
15. maijā 09:23
Nopietni? Varbūt tavi spēlēsies līdz pilngadībai un nemācīsies?
.
15. maijā 09:24
Mūzikas skolā gan nevajadzētu laist no 6 gadiem, jo tiem bērniem ir dubultslodze.
smieklīgi
15. maijā 09:33
Būtu, ja nebūtu tik bēdīgi. Dažu māmiņu argumentācija vispār ir fascinējoša. Bērnam 6 gados redz vēl jāspēlējas (it kā bērns nevarētu gan spēlēties, gan mācīties (cik atceros sevi, tad vēl 12 gados ar lellēm spēlējos, neatminu, ka man tas būtu traucējis mācīties un apmeklēt pulciņus), vienai te citā rakstā bija argumentācija, ka bērns 6 gados čurā vēl biksēs (jau jau čurā biksēs 6 gados, tad jau pastāv iespēja, ka čurās tais biksiņās arī 7 gados, jo ja vecāks nav iemācījis bērnam iet uz podiņa līdz 6 gadiem, tad kur garantija, ka iemācīs līdz 7 gadiem to darīt), citai jautājums, ko bērns darīs pēc skolas pulksten tikos un tikos (un ko tad tas bērns darīs pēc skolas 7,8,9 gados?). Un tad brīnās, ka Latvijā aug infantili bērniņi.
učuks
15. maijā 09:38
Sāksim ar to ka šī reforma ir TIKAI tādēļ, ka kāds varēs "apgūt" kādus 200 miljonas Eiropas struktūrfondu naudas. Termiņš tiek kavēts par 3 gadiem, jo projekts sākās 2014.gadā. Šodien ir tikai PLĀNS!!! Nav materiālu, nav sistēmas, nav metodisko līdzekļu, bet rudenī jau grib uzsākt mācības pēc jaunās reformas. Tiek ignorēti vairāki pašmāju kompetentu zinātnieku pētījumi, netiek vērā ņemts nekas! Skarbākais, ka reformu veido tie paši, kas piedalījās e-skolas izveidē, kur valsts zaudēja 3 miljonus...
>učuks
15. maijā 09:44
Jūs skolotāji ar nekam īpaši neesat gatavi. Tikai katru septembri mākat brēkt par algu. Palasi komentārus ziņu portālos, palasi komentārus soctīklos, ko redzi? Nau, atdzīties - atzīties vietā, auksts - augsts vietā, aizskari, utt. Un tas ir jūsu - skolotāju nopelns.
papuvasas
15. maijā 09:58
Nebūtu ērtāk noņemt 12,klasi,jo reāli tur nekas nenotiek,tik lielie teļi skraida apkārt ar domu n..pties,jo hormoni trako,bet galvā tukšums,gudrākie iet mācīties pārējie ,lai sāk strādāt..)))
pa lielam
15. maijā 10:05
učukam taisnība,jo reāli nekas netika darīts,jo Es nauda tiks iesaldēta- un tad caur kādiem mistiskajiem projektiem norakstīs lielie onkas ..pa lielam nevienam neinteresē muļķu zemes izglītība,jo bauri,tiek speciāli iznīcināti jau šodien ,ar piespiedu emigrāciju..
o
15. maijā 10:05
Vatāni savējos laidīs skolā 8-9 gados!Ha ha ha!Bērns 6 gados neiet uz poda?:) ha ha ha Māte savam dēlam līdz 9.klasei slaucīs pakaļu ,nē nu dien smieklīgi
kremlin,
15. maijā 10:07
iemācies vispirms latviešu valodu!Pa lielam iet uz tualeti-t;a runā krievi-po boļšomu ščotu:)))

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi