Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
171 komentārs
Sakārtot:
cxz
6. maijā 22:04
marasms
Jukums
6. maijā 22:08
Diezgan smieklīgi. Kas tad būs rakstīts tajā ārsta zīmē? Un, vai tiešam vajag vēl lieki noslogot ārstus un reizē arī patukšot vecāku maciņus? Un - diezgan nodevīgi no valsts puses ir uzstādīt šādus papildus nosacījumus, par kuriem ātrāk netika minēts.
Fck
6. maijā 22:09
Maukas
Nu
6. maijā 22:10
Ar savu bērnu daru ko gribu,pati varu izlemt,laist vai nē ar 6 gadiem. Katrs normāls vecāks var redzēt bērna spējas. Tad jau labāk no mammas punča uzreiz skolas solā,lai deputātiem nevajag spriedelēt. Lai lemj svarīgākas lietas!
Lai tie vecāki
6. maijā 22:10
Kas grib no 7g, lai atmaksā zaudētos nodokļus par gadu, ko bērns strādās mazāk.
dfa
6. maijā 22:12
gāju skolā no 6 gadiem, man pietrūka bērnības, bet kam tas interesē?
janka
6. maijā 22:14
i.di.oti! netaisos nevienam neko paskaidrot ne arī meklēt visādas zīmes! ja uzskatīšu ka bērnam jāiet no septiņiem gadiem, tad tā arī būs! ierēdņi galīgi saspiedušies - kā noteikt kādu debilu ierobežojumu vai noteikumu tā meistari, kad jārunā par bērnu pabalstiem vai citādu atbalstu tā vnk mū-mū.
pff
6. maijā 22:14
idioti.
?>janka
6. maijā 22:16
A kā tad tu bērnudārzā laid? Tur tak pēdējā gadā pirms skolas +- tas pats:)
janka+
6. maijā 22:18
adavai kontrpiedāvājums - tie gudrīši kas šito ierosina, lai nosaka bezrindu brīvu piekļuvi bērnu zobārstam divreiz gadā! slabo?
Bērni ir problēma
6. maijā 22:18
Labāk b@zt typl1, pirmajās reizēs asiņo, bet tad jau ir OK.
jukumam
6. maijā 22:19
Kas tad būs rakstīts tajā ārsta zīmē? ...................Būs rakstīts tas, ka tavs bērns ir neattīstīts un nevar skolu apmeklēt no 6 gadiem.
:))
6. maijā 22:25
Visvairāk par sešgadnieku skolā laišanu jāuztraucas tiem vecākiem, kuru bērniem pēc puses mācību gada paliek 7 gadi (+-ietvaros). Nu traģēdija.
opā
6. maijā 22:28
Reforma tiek veidota TIKAI tāpēc, ka iespējams "apgūt" kādus 200 miljonus ES naudiņas. TIKAI. Mūsu bērni tiek pakļauti nežēlīgam eksperimentam tikai tāpēc, ka kāds ir izdomājis piestūķēt kabatas ar ES miljoniem. NEVIENS zinātniskais pētījums neapstiprina vajadzību sūtīt bērnus skolā no 6 gadiem! Kur slavenā e-skola un kā sokas ar e-medicīnu? Vai nav gana spilgti piemēri idiotiskas ES naudas apguvei? Kāpēc tie paši personāži šiverē vēlreiz?
:))
6. maijā 22:28
un arsta zīmes cena 25 eiro. izredzēto kasta vienmēr uzvar

Pievienot komentāru

Autorizēties
Komentāru noteikumi